Mam parę zdjęć z Iwna- czekają w kolejce. Ale jestem zdziwiony, że zdjęć kościoła jeszcze tu nie było.
Joanna Syrenka (2026-04-20 15:59:01)
Też się zdziwiłam, dlatego wrzuciłam chociaż to archiwalne. Tak sądziłam, że masz swoją kolekcję :-) A ja w Iwnie byłam pierwszy raz po prawie 30 latach, pięknie tam, naprawdę!
Danuta gdzie można obejrzeć ten film z twoimi zdjęciami z jakiejś galerii czy "cuś" ?
da signa (2026-04-04 07:09:59)
Nie rozumiem pytania.
Askofer (2026-04-04 22:28:57)
Ktoś kiedyś zabiegał o prawo do wykorzystania Twoich zdjęć które zrobiłaś w jakiejś galerii te zdjęcia miały byc wykorzystane w jakimś filmie który miał się ukazać na you tube te zdjęcia były na Fotopolsce . Czy ten film się ukazał ?