2023-04-09
| ● OświęcimKOS |
2022 |
|
ul. Jagiełły Władysława Zespół kościoła i kaplicy Salezjanów w Oświęcimiu
|
|
| ● OświęcimKOS |
2022 |
|
|
ul. Jagiełły Władysława
|
|
| ● OświęcimKOS |
2022 |
|
|
ul. Jagiełły Władysława
|
|
| ● OświęcimKOS |
2022 |
|
|
ry. Rynek Główny
|
   |
| ● OświęcimKOS |
2022 |
|
|
ry. Rynek Główny
|
   |
2023-04-04
| ● OświęcimKOS |
2013 |
|
Linia kolejowa nr 94 Kraków Płaszów - Oświęcim Stacja kolejowa Dwory
|
   |
| ● OświęcimKOS |
2013 |
|
Linia kolejowa nr 94 Kraków Płaszów - Oświęcim Stacja kolejowa Dwory
|
   |
2023-04-03
| ● OświęcimKOS |
2017 |
|
|
ul. Paderewskiego Ignacego Jana
|
   |
| ● OświęcimKOS |
2018 |
|
al. Tysiąclecia Park Pokoju
|
   |
| ● OświęcimKOS |
2017 |
|
al. Tysiąclecia Park Pokoju
|
   |
2023-03-26
| ● BrzezinkaKOS |
2022 |
|
Ruiny ,, ziemniaczarek” i ,, kwaszarni” Kochbunkier
|
|
| ● BrzezinkaKOS |
2022 |
|
Ruiny ,, ziemniaczarek” i ,, kwaszarni” Kochbunkier
|
|
| ● BrzezinkaKOS |
2022 |
|
Ruiny ,, ziemniaczarek” i ,, kwaszarni” Kochbunkier
|
|
| ● BrzezinkaKOS |
2022 |
|
Ruiny ,, ziemniaczarek” i ,, kwaszarni” Kochbunkier
|
|
| ● BrzezinkaKOS |
2022 |
|
Ruiny ,, ziemniaczarek” i ,, kwaszarni” Kochbunkier
|
   |
| ● BrzezinkaKOS |
2022 |
|
Ruiny ,, ziemniaczarek” i ,, kwaszarni” Kochbunkier
|
   |
| ● BrzezinkaKOS |
2022 |
|
Ruiny ,, ziemniaczarek” i ,, kwaszarni” Kochbunkier
|
|
| ● BrzezinkaKOS |
2022 |
|
Ruiny ,, ziemniaczarek” i ,, kwaszarni” Kochbunkier
|
|
| ● OświęcimKOS |
2022 |
|
ul. Powstańców Śląskich 1 Carrefour
|
|
| ● OświęcimKOS |
2022 |
|
ul. Powstańców Śląskich 1 Carrefour
|
|
Prev
Ostatnie komentarze
|
|
Zator ry. Rynek Główny |
|
nyskadolniak (2026-06-06 13:20:32)
1983+ (duży fiat w śodku to FSO 125p mod.83).
|
|
|
Zator Kościół św. Wojciecha i Jerzego |
|
Woj11 (2026-06-05 21:23:49)
Masz na zdjęciu Niemców - okupacja. A siedzieli w mieście do końca stycznia 1945. Ustaw datowanie na 1939-1944
|
|
|
Zator Kościół św. Wojciecha i Jerzego |
|
momocik (2026-06-05 14:06:48)
Piękny portal! Kiedy on został zniszczony- podczas słynnego remontu w latach ’60 kiedy to usunięto większość ołtarzy?
|
|
Filip Przystał (2026-06-05 17:21:18)
Prawdopodobnie tak, szkoda bo piękny był :(
|
|
a%3A3%3A%7Bs%3A1%3A%22k%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bi%3A1%3Bi%3A1%3Bs%3A6%3A%22Polska%22%3B%7Ds%3A1%3A%22w%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A1%3A%225%22%3Bi%3A1%3Bs%3A12%3A%22ma%C5%82opolskie%22%3B%7Ds%3A1%3A%22m%22%3Ba%3A3%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A4%3A%222771%22%3Bi%3A1%3Bs%3A10%3A%22Graboszyce%22%3Bi%3A2%3Bb%3A1%3B%7D%7D
|