| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (44)
Ostatnie komentarze
Gliwice
Teren budowy
mamik (2026-06-21 09:40:22)
Inwestycja ma adres od Żeromskiego 2-3 zdjęcia by wystarczyły skoro jeszcze nic się nie dzieje.
piotr brzezina (2026-06-21 09:46:36)
Jaki punkt regulaminu, mówi o ilości zdjęć ? Do 11 zdjęć pomnika (o którym wam wspominałem) tylko z przodu trochę mi brakuje.
yani (2026-06-21 09:48:20)
Nie wszystko da się ująć w regulaminie. Ale jest coś takiego, jak zdrowy rozsądek.
piotr brzezina (2026-06-21 09:54:27)
Musicie zacząć od siebie. Pokazuje zdjęcia które są nie zgodne z regulaminem a wy to olewacie bo ........ .
yani (2026-06-21 09:58:44)
Czy Ty myślisz, że admini przeglądają wszystkie zdjęcia?? To, do którego link podałeś i sąsiednie, nie spełniają wymogów jakościowych. Zaraz się tym zajmę.
piotr brzezina (2026-06-21 10:03:36)
Ja nie pisze że macie przeglądać wszystkie ,ale jeżeli Wam ktoś to pokazuje to się zajmijcie tym. Wy macie taka obsesję i szukacie tam gdzie wam ktoś (domyśl się)
Desperado (2026-06-21 10:36:08)
Sześć lat i nic się na terenie budowy nie wydarzyło. Materiał na kolejnych 51 lat :) Tylko zdjęcia trochę monotonne :)
yani (2026-06-21 10:39:41)
Staram się czytać wszystkie komentarze i reagować jeśli jest taka potrzeba. Z oczywistych względów nie zawsze jest to możliwe w 100%. Przeciętnie inteligentny człowiek by to zrozumiał. Co do obsesji, to zastanów się lepiej nad własną. Obrałeś sobie adminów jako cel ataków i tym się głównie zajmujesz na forum FP.
piotr brzezina (2026-06-21 10:42:55)
Parę dni temu już tam, wycinali chaszcze, ale skąd ty możesz to wiedzieć. Zdjęcia są monotonne to co miałem tam puścić kolorowa balony. Desperado (nie napisze Ci po imieniu bo nie wiem czy mi wolno) wy już nie wiecie co macie pisać.
piotr brzezina (2026-06-21 10:59:26)
Tylu adminów jest na fotopolsce, tylko paru stałych pomaga, poprawia bez docinków, obrażania czy wyzwisk itd. Nie będę ich wymieniał bo wszyscy o tym wiedzą. Obrałem sobie was tzw. ( 5 + ) dlatego że macie duża wiedzę ale stosunek do ludzi poniżej (-), nie do wszystkich. Jesteście adm dla wszystkich fotopolan a nie wybrańców. Popieracie miedzy sobą (5+), wulgaryzmy, oskarżenia, wyzwiska polityczne, przekręty iitd. Kiedy z tym skończycie. Brakuje tu jednej Pani DB
yani (2026-06-21 11:08:50)
No właśnie, to jest ta Twoja obsesja spiskowa...
piotr brzezina (2026-06-21 11:17:18)
Czemu spiskowa, nie pozwolę siebie i innych na takie ubliżania. Drugi raz zrobił się taki spokój kilka dni nikt nikogo nie wyzywał itd. Ale jeden z was nie wytrzymał musiał swoje dodać ale przez inna osobę. To co napisał dla mnie było to obrazą i chamstwem. Nie po to za _______ łeb nastawiałem
mamik (2026-06-21 15:08:19)
Zamiast wypisywać te swoje bzdury to popraw nazwę obiektu, wszystkie. dane podałem w poprzednim komentarzu.
piotr brzezina (2026-06-21 18:48:46)
Nie znam się na tym, bo nie kapuje tego.
vetinari (2026-06-21 19:55:52)
Mala uwaga, jeźeli ktoś z grupy 1+ coś zauwaźy, chyba warto odrazu reagować komentarzem pod zdjięciem, niź później uźywać podobne zdjięcia jako argument źe admini dzialają tylko wobec wybranych z grupy 1+......bez obrazy Piotrze, ale mnie osobiście się takie Twoje postępowanie poprostu niepodoba. Niezauwaźylem ostatnie lata źe bys się zajmowal pomocą wobec innych, opróć swojej grupy 1+ Bylo Twojim wyborem ijścz drogą męnczenika, to teraz niemiej dla grupy 5+ uwagy źe niedzialają tak jak Ty chceś...
PiotrW (2026-06-21 20:36:50)
co to jest grupa 1+
Desperado (2026-06-21 20:37:41)
Mniejsza wersja 5+
piotr brzezina (2026-06-21 20:52:12)
Masz dobrą pamięć ?. Zareagowałem do Ciebie w sprawie zdjęć nie nadających się na fp, jaka była twoja odpowiedź ?, czy ty zrobiłeś w tym temacie jakikolwiek ruch "Nie". Może się odezwą Ci co im pomagam (kilkanaście osób). nam nie potrzebne są rozgłosy. Czy wytykanie wam błędów i krętactw nazywasz mnie, męczennikiem, nie ośmieszaj się. Pisałem tu wyżej, ostatnio przestałem się wtrącać i krytykować, moje logo było tylko przy dodawaniu zdjęć, ale twojemu koledze było za długo i walną z grubej rury na mój temat nie dotyczącej fotopolski, tylko chamskie nie prawdziwe oskarżenia polityczne po raz trzeci. i wy to popieracie i ty mnie chcesz ustawiać . Jesteś cicho to źle, walczysz źle
vetinari (2026-06-21 21:01:40)
Piotrze, sam sobie wybraleś...to jest kaźdego osobista sprawa. ja szanuje Twój wybór, natomiast niemoge przyjmować Twoje uwagy wobec tych, co na co dzień robią więcej niź tylko dodawają zdjięcia. Nazywaj tych ludzi jak chceś, ale niewyciągaj tylko to, co Ci pasuje do tego, źe bys publicznie pokazywal źe tak naprawde nik tutaj nic nieroby opróć prześladowania, obraźania i znichęcania......Bo to przecieź tak fajnie wygłąda na komentarzech...... Często do mnie zwracaś uwagy źe bym powrócil do tego, jaky bylem przed tym. A moźe to jest odwrotnie, moźe Ty sam się zmnienileś..
piotr brzezina (2026-06-21 21:13:35)
Wystarczyło żebyś poczytał trochę komentarzy ze zrozumieniem , tu wyżej to nie pisał byś tych kłamstw. Dlaczego się nie odniosłeś do tego co napisałem w ostatnim komentarzu co boisz się Prośba, pisz prawdę
PiotrW (2026-06-21 21:14:45)
No i dalej nic nie wiem. Ale nie wazne
vetinari (2026-06-21 21:20:57)
Jakie klamstwa ??? Moja uwaga dotyczyla twojego komentarza-cituje Musicie zacząc od siebie. Pokazuje zdjięcia które są nizgodne z regulaminem a wy to olewacie bo.................. i pod źadnym z zalinkowanych zdjięć niewidze jakąś uwage z Twojej strony. Bo.......................brudna robota jest tylko dla przeznaczonych ??? Piotrze, odrazu uprzedzam, nadal Cie szanuje, ale juź Ci w tym wątku nieodpowiem...bo.....to jest bez sensu. I ja mam teraz swoją kawe i inną robote.....
elot360 (2026-06-21 21:25:16)
Ale ten zdrowy rozsądek jest różnie interpretowany, także przez wysoko postawionych Fotopolan z wieloma zasługami na rzecz portalu. Zresztą, sam na początku wszcząłem burdę o niemalże duplikowanie zdjęć i pomimo przyznania mi racji przez innych oraz robienie ze mnie durnia przez autora duplikacji, to się dalej dzieje, nikt nie reaguje a ja uznałem że szkoda psuć atmosfery. Z drugiej strony zwrócono mi kiedyś uwagę że wstawiam zdjęcia ze znikomą wartością historyczną, co mnie oczywiście oburzyło bo gdy jedni wrzucają duplikaty to inni nie mogą wrzucać czegoś mniej oczywistego? W każdym razie, od dawna wychodzę z założenia że jeżeli mnie nikt się nie czepia to ja też powinienem się nie czepiać aby było po równo. Bo wybiórcze zwracanie uwagi jednym a jednoczesne ignorowanie tych samych zachowań u innych jest po prostu niesprawiedliwe i nikt na tym nie zyskuje
Desperado (2026-06-21 21:52:34)
Odpowiem szczerze, ja też nic nie wiem. Ciągle czytam u Piotra "zorganizowana grupa przestępcza 5+", podobno chodzi o adminów. Ale ja na fobiach nie znam się aż tak bardzo.
yani (2026-06-21 22:03:15)
Właściwie to nie bardzo wiem czego oczekujesz, pisząc do mnie o niesprawiedliwości... Nawet Temida jest ślepa, a co dopiero ja. Wszystkich zdjęć na pewno nie obejrzę i wszystkich komentarzy pod nimi też nie przeczytam. Wszystkim nie da się niestety dogodzić, zawsze będzie ktoś niezadowolony - jak to w społeczeństwie.
piotr brzezina (2026-06-21 22:18:36)
Tu nie chodzi o zdjęcia (Też), pomijam te krętactwa i inne sprawy. Jak możecie być ślepi i głusi na ubliżania, wyzwiska , przekleństwa, oskarżania polityczne. Tyle razy wam o tym pisze a wy nadal milczycie albo udajecie ze nic się ni dzieje. Byłem cicho i nagle jeb z grubej rury wyzwisko polityczne. Wy się boicie zareagować. Ja nie zaprzestane aż ten człowiek będzie ukarany i lepiej tu niż ....
yani (2026-06-21 22:28:57)
Nie wiem o co Ci konkretnie chodzi, ale patrząc na cyrk jaki tu wyprawiasz, to się nie dziwię, że komuś nerwy puściły. Obawiam się, że stracę cierpliwość i dostaniesz bana na komentarze.
Desperado (2026-06-21 22:36:48)
Daj spokój, bo narodzi się jeszcze większy męczennik. Niech sobie pisze. Nikt tego nie rozumie a najlepsze, że sam Piotr też. Najbardziej mi się podoba : "...pomijam krętactwa i inne sprawy". I już nie pytam jakie ? Aby nie otrzymać ponownie konkretniej odpowiedzi : "Nie czytasz komentarzy ?" :)
piotr brzezina (2026-06-21 22:40:08)
Jedyna metoda, nie wygodny to bana, masz jeszcze inne nazwy. Nie wiesz o co chodzi ? to się ciągnie od paru lat. Teraz wiem na co ciebie stać "uniki" Mam nadzieję że nie usuniesz komentarza
yani (2026-06-21 22:43:08)
Proszę Cie bardzo uprzejmie - idź już lepiej spać.
elot360 (2026-06-21 22:49:36)
Prawdę mówiąc, nie mam oczekiwań. Korzystając z okazji poruszanego tematu, chciałem wtrącić swoje trzy grosze w tej sprawie które siedzą we mnie "od dawna", ale nie było zbytnio okazji by się z tym uzewnętrznić. Natomiast chciałem dać Tobie w pewnym sensie "wskazówkę" z czego może (ale nie musi) wynikać oburzenie drugiej strony. Bo nic tak bardzo nie prowadzi do porozumienia jak zrozumienie obu stron
yani (2026-06-21 22:59:59)
Problem w tym, że czasem z tej drugiej strony jest ściana, jak w powyższym przypadku.
elot360 (2026-06-21 23:12:23)
To swoją drogą. Jestem w stanie zrozumieć Piotra bo jak miałem tam z 13-16 lat to w podobnych przypadkach również bywałem ścianą do której bardzo trudno było się przebić. I też przy każdej okazji gdy się odzywały jakieś osoby które mi kiedyś "coś zrobiły" to zawsze rozdrapywałem rany przez brak poczucia sprawiedliwości. Nie wiem co między wami zaszło i kiedy oraz ile jeszcze konkretnych osób jest w to zamieszanych (nie da się ukryć że tylko kontakt z poszczególnymi osobami działa jak płachta na byka), ale siedząc na FP od dawna jestem jednym z odbiorców tych "spektakli" i tak subiektywnie sądzę że Piotr tego cyrku nie robi "z premedytacją" bo lubi tylko rzeczywiście coś musiało się wydarzyć. Jednocześnie doskonale rozumiem twoje zmęczenie tematem oraz brak chęci szukania "genezy" tej niekończącej się afery, wywlekanej przy każdej lepszej sposobności. W tej formie to może trwać nawet do skończenia świata, jeśli po drodze jakimś zaskakującym zrządzeniem losu nie nastąpi jakiś przełom, którego wam z całego serca życzę

Gliwice
Teren budowy
Jarosław Dubowski (2026-06-21 03:24:08)
Jakość...
da signa (2026-06-21 04:46:32)
Wg. mnie jakość wszystkich skomentowanych jest ok.
4elza (2026-06-21 07:06:31)
Być może wczoraj coś się inaczej wyświetlało...
piotr brzezina (2026-06-21 07:27:50)
Coś nie gra mi, lewa strona głównej strony fp. Jak u Was
4elza (2026-06-21 07:56:38)
No, jest chyba jakiś błąd...
piotr brzezina (2026-06-21 08:05:02)
Nie ma listy kto dodaje, że ja dodałem itd.
da signa (2026-06-21 08:55:08)
Wczoraj była burza i serwery się wyłączyły na moment. Pewnie Neo to ogarnia powoli.
Jarosław Dubowski (2026-06-21 10:59:27)
Tak, nieostre było. Już jest OK.

Gliwice
Apartamenty Nowa Sośnica
Jarosław Dubowski (2026-06-21 03:15:26)
Jakość klęczy - upload może trzeba powtórzyć?
Jarosław Dubowski (2026-06-21 10:55:53)
Tu już jest OK.

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Strona miejscowości Gliwice - Gliwice.fotopolska.eu
Na tej stronie obejrzysz zdjęcia i przeczytasz komentarze tylko dotyczące miejscowości Gliwice
proszę czekać...
Najpopularniejsze ulice w miejscowości Gliwice -
Spis alfabetyczny ulic
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl przemyśl Turkusowa koscioł sw mikołaja wrocław Mazwoiecka 11 poligon brus Łódź Łódź komunikacji komunikacji Kochłowice kielce kielce