starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6

Polska woj. dolnośląskie Wrocław Komunikacja miejska we Wrocławiu Tramwaje we Wrocławiu Tramwaje serwisowe (techniczne i gospodarcze) Tramwaje serwisowe LH

13 maja 1995 , Niszczejące na terenie zajezdni przy Legnickiej tramwaje serwisowe LH

Skomentuj zdjęcie
G-081... stał tu, w 2001 roku ponownie był jeżdżący, a od 2012 roku znów tu gnije. Historia kołem się toczy
2018-07-08 19:38:38 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-07-08 19:38:41 (7 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: To już niech chociaż doczepę z niego zrobią bo dziwnie wyglądają te wszystkie zabytkowe tramwaje - solówki...
2018-07-08 20:19:23 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Jest doczepa fizyczna która istnieje, ale nadaje się tylko do remontu...
2018-07-09 18:19:26 (7 lat temu)
do Skwarkson1680: No to fajnie, że jest chociaż baza do remontu - byle nikt jej nie zniszczył. Mam nadzieję, że doczekamy się składu Konstal 4N+ND (a najlepiej 4N+ND+ND :)
2018-07-09 20:07:27 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Niestety ale ona już dosyć długo stoi i niszczeje. :(
Ale kto wie, może już wkrótce doczekamy się remontu :D
2018-07-12 20:44:28 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie jest to łatwe ale może za 2-3 lata będzie ale nie z doczepy, która istnieje.
2020-03-11 17:08:59 (6 lat temu)
do matomi: Jak to? Poskładana z różnych pojazdów?
2020-03-11 17:57:01 (6 lat temu)
matomi
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Jakoś tak. Pomysł jest, zobaczymy jak z wykonaniem.
2020-03-12 23:22:15 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Jednak zostanie zrobiony wagon 3560 czyli jedyna zachowana doczepa. To bardzo cieszy. Drugą doczepę zrobimy z jakiegoś wraka ale kiedy to nastąpi? Nie wiem. Byle życia nie zbrakło.
2023-03-24 16:20:12 (3 lata temu)
vigo
Na stronie od 2014 grudzień
11 lat 5 miesięcy 23 dni
Dodane: 30 czerwca 2018, godz. 22:22:39
Rozmiar: 1920px x 1168px
1 pobranie
913 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia vigo
Obiekty widoczne na zdjęciu
Tramwaje serwisowe LH
więcej zdjęć (71)
Tramwaje we Wrocławiu
więcej zdjęć (86)
Zbudowano: 1877/1893
Dawniej: Straßenbahn in Breslau
Pierwszy tramwaj konny we Wrocławiu wyjechał na trasę w lipcu 1877 r., natomiast pierwszą linię elektryczną uruchomiono w czerwcu lub lipcu 1893 r.