| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
67
2.Nemezis
50
3.Przemo375
45
4.piotr brzezina
26
5.ireneusz1966
25
6.4elza
17
7.Bogdan JS
16
8.Michał. K
15
9.Jac64
13
10.Ewqa100
12
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
71
2.esski
60
3.Desperado
48
4.da signa
46
5.4elza
41
6.mag
31
7.mar
25
8.Mariusz Brzeziński
21
9.Ewqa100
17
10.Wiesław Smyk
16
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.chrzan233
282
2.ireneusz1966
91
3.vetinari
54
4.Bogdan JS
51
5.Jac64
39
6.Balbina
35
7.sawickimarcin
30
8.ZPKSoft
19
9.antypuszka©
16
10.Tomiko
16
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1755
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1371
4.vetinari
1318
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1041
8.ireneusz1966
1003
9. legion
948
10.chrzan233
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...130131132133134135136137138139140...3183731838następna
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga
Gliwice
Niko
Dla jasności szkoła średnia imieniem Manfreda von Richthofen. Zdjęcie ma datę 21 sierpnia 1943. Tak na marginesie Richthofen i Rommel są absolwentami gdańskiej szkoły
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2026-05-30 14:09:20 (24 dni temu)
2024-2025 - budowa kamienicy
Strzelin
ZPKSoft
Jak będzie wyglądała ta kamienica?
2026-05-30 11:35:15 (24 dni temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie mamy pojęcia. Na razie nigdzie nie jest pokazana wizualizacja.
2026-05-30 14:05:42 (24 dni temu)
Urząd Miasta
Ciechanów
Przemo375
nyskadolniak
+2 głosów:2
1989+ (Trabant "polo" 1.1 po prawej).
2026-05-30 12:35:41 (24 dni temu)
Kaplica Matki Bożej Świdnickiej
Świdnica
ruzams
Ciekawe czy tak pierwotnie została położona czy odpadła i tak ją ktoś przykleił?
2021-01-31 23:55:19 (5 lat temu)
da signa
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Raczej odpadła. widać, że jest nierówno przyklejona , jeden narożnik odstaje. Jakiś genialny fachowiec to naprawiał :) A może to znak i tam jest zakopany skarb :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2021-01-31 23:57:43 (5 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do da signa: Chyba ślepy to robił albo jak piszesz celowo coś zaznaczono.
2021-02-01 09:14:29 (5 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dan Brown by się napewno ucieszyl....i moja wyobraźnia ma źniwa ☺☺☺
2021-02-01 09:15:31 (5 lat temu)
4elza
+1 głosów:1
do da signa: Bierzemy narzędzia i w drogę... ;-)
2026-05-30 09:04:45 (24 dni temu)
do 4elza: Tak czytam ten swój komentarz i nijak nie pamiętam, że to napisałam :)
2026-05-30 12:10:33 (24 dni temu)
Wieżyczka
Kłodzko
ZPKSoft
Zanim przeczytałem komentarz to też pomyślałem o wartowni z czasów wojny.
2026-05-30 11:37:14 (24 dni temu)
Kamienice "Śledziowe"
Legnica
Dana
Takie zdjęcie już jest, inaczej przycięte i bez napisów na szyldach sklepowych, ale z kolei pozbawione napisu chroniącego
2026-05-30 07:38:50 (24 dni temu)
da signa
+2 głosów:2
do Dana : To jest bardzo cenne, ze względu na napisy. Ciekawe dlaczego na tamtym je usunięto? Oczywiście powinny zostać oba.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-05-30 07:54:30 (24 dni temu)
Dana
+1 głosów:1
do da signa: Też tak uważam - dzięki za wsparcie :)
2026-05-30 08:11:35 (24 dni temu)
do Dana : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-30 08:16:27 (24 dni temu)
do da signa: Początkowo przypuszczałam, że napisy na szyldach usunięto, bo zdjęcie umieszczono na później wydanej pocztówce i to by nie odpowiadało rzeczywistości, ale datowanie jest tam 1915-1922, więc nie było takiej potrzeby.
2026-05-30 08:43:58 (24 dni temu)
do Dana :
Pocztówka mogła być ponownie wydana dużo później, w czasach PRL-u.
2026-05-30 10:39:57 (24 dni temu)
Ujednoliciłem datację na obu.
2026-05-30 10:42:00 (24 dni temu)
Dana
+1 głosów:1
do yani: Na to nie wpadłam, ale w PRL-u wszystko było możliwe :)
2026-05-30 10:46:49 (24 dni temu)
Basen II - inż. Tadeusza Wendy
Gdynia
Neo[EZN]
Nabrzeże Szwedzkie widać w tle?
2026-05-30 10:38:33 (24 dni temu)
Molo Rybackie
Gdynia
fantom
Dla Mola Rybackiego mamy obiekt, ale chyba nie jest zaznaczony na mapce.
2026-05-30 10:36:16 (24 dni temu)
Basen II - inż. Tadeusza Wendy
Gdynia
mag
Opis pod zdjęciem wymaga poprawy, np. co to jest pirs albo dlaczego 1943 ? "Pirs" i "pir" występują też w opisach pod innymi zdjęciami przystani rybackiej. Czy to ma być ang. "pier" - ale chyba w j. polskim nie występuje?
2026-05-30 08:41:40 (24 dni temu)
4elza
+2 głosów:2
do Dana : Pirs to sztuczny półwysep lub pomost wysunięty w głąb wody.
2026-05-30 08:48:14 (24 dni temu)
Jarosław Dubowski
+2 głosów:2
do Dana : Słowo pirs występuje w języku polskim 2500621.html
2026-05-30 08:53:40 (24 dni temu)
Dana
+1 głosów:1
do 4elza: Zgadza się, nieco mnie zamroczyło ;)
2026-05-30 08:58:11 (24 dni temu)
fantom
+1 głosów:1
do Dana : Przed wojną pirs w (dzisiejszym) Bsenie II wychodził z Mola Rybackiego i widoczny jest na mapie:
2026-05-30 09:02:56 (24 dni temu)
do fantom: A mógłbyś jeszcze podpowiedzieć, z którego nabrzeża wychodził ten pirs
2026-05-30 09:39:56 (24 dni temu)
do Dana : Na moje oko to jest ten sam pirs wychodzący z obecnego Nabrzeża Angielskiego przy Molo Rybackim.
Tutaj widać to z góry:
2026-05-30 10:06:51 (24 dni temu)
Ratusz
Świdnica
4elza
Woj11
+1 głosów:1
Zaklejone 3xTak - najwcześniej w 1946
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2026-05-29 14:32:59 (25 dni temu)
do Woj11: Czy wobec tego całą serię należałoby przesunąć o rok, czyli datowanie 1946-1950?
2026-05-30 07:48:47 (24 dni temu)
Woj11
+1 głosów:1
do 4elza: Generalnie tak. Z tym, że górną granicę proponuję na rok 1949. Ten widoczny "imienny" szyld raczej zniknął w ramach bitwy o handel
2026-05-30 09:33:54 (24 dni temu)
do Woj11: To teraz mi mówisz...;-)
2026-05-30 09:36:49 (24 dni temu)
do 4elza: Bo teraz przyszlo mi to głowy :)
2026-05-30 09:44:39 (24 dni temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...130131132133134135136137138139140...3183731838następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: legnica legnica franciszkańska osiedle sobieskiego wrocław osiedle sobieskiego brzeska 11 osiedle sobieskiego wrocław bielawa góry sowie gorzów gorzów starowiejska bujoczka Piastowska Piastowska warszawa warszawa kielce ul 1 maja zduny brzeziny Kamienica Kamienica Katowice Katowice mickiewicza mickiewicza Kamienica Kamienica kamienica kamienica Katowice Katowice storkowo storkowo chylonia Zdzieszowice Parkowa