starsze
Tramwaj N/ND/4N/4ND
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 22 głosy | średnia głosów: 6

Polska woj. dolnośląskie Wrocław Komunikacja miejska we Wrocławiu Tramwaje we Wrocławiu Tramwaj N/ND/4N/4ND

Lata 1968-1969 , Dziś pogoda taka sama jak na tym zdjęciu sprzed jakichś pięćdziesięciu lat. Ulica Piłsudskiego przy skrzyżowaniu z ul. Świdnicką. Przemoknięci pasażerowie ładują się do "czwórki" jadącej w kierunku wschodnim. Ci w "piętnastce" cieszą się, że już są pod dachem.

Skomentuj zdjęcie
Datowanie do poprawki/ Mamy tu już Warszawę z nowym nadwoziem, która weszła do produkcji w 1964 (typ 203), czyli rok 1960 zupełnie odpada. Poza tym, dwa pierwsze wagony 4-ki, to wozy 4N i 4ND już zmodernizowane, a więc to końcówka lat 60.
2014-06-26 20:47:57 (12 lat temu)
do mirekjot: Dzięki - zawęziłem datowanie.
2014-06-26 20:52:32 (12 lat temu)
Stenek
+3 głosów:3
To może głupie, ale napiszę to. Mam tak ogromny sentyment do Wrocławia, jego ulic, tramwajów z lat 60, że wciąż wypatruję na zdjęciach z tamtych lat kogoś znajomego, kogoś z rodziny, siebie być może. Wiem wiem, to głupie, ale cóż, serce nie sługa, i miłość do Wrocławia jest nie do wyleczenia ;-)
2014-06-26 21:37:37 (12 lat temu)
Flagi w jakichś ciekawych kolorach...
2014-06-26 21:39:11 (12 lat temu)
Za mało... Moze ktoś z Wrocławia wie, kiedy zaczęły się modernizacje enek? W 1967? 1968? Wtedy będzie bliżej prawdy.
2014-06-26 21:53:41 (12 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Flagi są w kolorach czerwono żółtych , czerwony na górze - są to kolory miasta Wrocław . Podejrzewam , że zdjęcie zrobiono na Dni Wrocławia - czyli ok. 6-tego maja > Dawniej święto Wrocławia obchodzono z okazji wyzwolenia miasta , teraz wrócono do dawnej tradycji czyli 24.04 z okazji św. Jana patrona miasta
2014-06-26 22:43:58 (12 lat temu)
do czarek: W tamtych czasach używano we Wrocławiu flag w kolorach miejskich? Na Górnym Śląsku ten zwyczaj za PRLu nie istniał.
2014-06-27 06:47:07 (11 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Odkąd tylko moja pamięć sięga takie wrocławskie flagi wisiały tu i tam, Jedna koło ratusza , druga pod Urzędem Wojewódzkim, na początku maja każdego roku też było je widać w centrum miasta.
2014-06-27 07:16:51 (11 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Tak jak pisze esski , we Wrocku zawsze były flagi miejskie , a żyję już parędziesiąt lat
2014-06-27 22:26:15 (11 lat temu)
Tu tez radziłbym zmienić datowanie. Nie 1964-69, a 1968-69.
2014-12-26 21:21:18 (11 lat temu)
do mirekjot: Co zawęża datowanie?
2014-12-27 19:16:42 (11 lat temu)
Datowanie zawęża modernizacja enek. Tu mamy dwa pierwsze wagony 4ki już zmodernizowane. Pierwsze wrocławskie modernizacje wyróżniało malowanie w paski. Nie wiem dokładnie kiedy pojawiły się pierwsze egzemplarze zmodernizowanych enek - najwcześniejsze foto z takim wozem mam w swoich zbiorach datowane na 1969, przy czym wóz jest już nieco zużyty, co pozwala myśleć o roku 1968. Ustalenie roku pierwszej enkowej modernizacji we Wrocławiu w tej chwili przekracza moje możliwości, ale datowanie na 1968 można spokojnie przyjąć (cofnąć zawsze można, ale 1964 na pewno to nie jest).
2014-12-27 23:09:37 (11 lat temu)
do mirekjot: Ok, dziękuję za informację! Zawęziłem.
2014-12-27 23:37:32 (11 lat temu)
Cristoforo
Na stronie od 2006 kwiecień
20 lat 2 miesiące 19 dni
Dodane: 17 maja 2014, godz. 14:36:20
Autor: Tomasz Olszewski ... więcej (162)
Rozmiar: 1300px x 764px
32 pobrań
2462 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Cristoforo
Obiekty widoczne na zdjęciu
Tramwaj N/ND/4N/4ND
więcej zdjęć (193)
Zbudowano: 1956
Zlikwidowano: 1991

Pierwsze wagony z rodziny N we Wrocławiu pojawiły się w roku 1956. Z ruchu liniowego wycofano je w roku 1991 aczkolwiek część z nich istnieje do dzisiaj jako wagony historyczne i gospodarcze.



Wrocław dostał 17 nowych wagonów N z Konstalu w 1956 (wozy 1401-1417). Wozy N z Warszawy, dostarczane w latach 60. miały numerację 1301-1355. W latach 1975-76 z doczep ND powstało 8 wozów silnikowych N.  Wóz nr 1356 był pierwszy.


Tramwaje we Wrocławiu
więcej zdjęć (86)
Zbudowano: 1877/1893
Dawniej: Straßenbahn in Breslau
Pierwszy tramwaj konny we Wrocławiu wyjechał na trasę w lipcu 1877 r., natomiast pierwszą linię elektryczną uruchomiono w czerwcu lub lipcu 1893 r.
ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
więcej zdjęć (5145)
Dawniej: Garten Strasse, Am Hauptbahnhof, Ogrodowa, gen. Karola Świerczewskiego
Ulica w kształcie, w jakim możemy ją częściowo podziwiać do dzisiaj powstała dopiero w drugiej połowie XIX wieku. Wcześniej była to zwykła polna droga, rzadko zabudowana wiejskimi domami, za którymi ciągnęły się rozległe ogrody. Właśnie od tych ogrodów wzięła się przedwojenna nazwa ulicy – Gartenstrasse (Ogrodowa). Nazwę tą wprowadzono oficjalnie w 1823 r., lecz we wcześniejszych wiekach można spotkać także inne nazwy. Odcinek od ul. Grabiszyńskiej do ul. Stawowej zwano Wielkim Wygonem (Große Anger), a od ul. Stawowej do ul. Dworcowej Nowym Wygonem (Neue Anger) później określany jako Angergasse. Ten ostatni odcinek nosił też czasowo nazwę Am Oberschlesischen Bahnhof lub Am Hauptbahnhof (sam plac przed Dworcem Głównym). Jakby tego było mało to do 1906 r. do Gartenstr. zaliczana była także obecna ul. Gabrieli Zapolskiej. Szybki rozwój ulicy nastąpił po wyburzeniu przez Francuzów fortyfikacji miejskich w 1807 r., a następnie przez wybudowanie w połowie XIX w. najpierw Dworca Górnośląskiego, a następnie Dworca Głównego. Ulica stała się reprezentacyjną arterią Przedmieścia Świdnickiego. W rejonie dworca powstawały hotele (Kronprinz, Nord, Vier Jahreszeiten), ośrodki kulturalne (Dom Koncertowy, obecny Teatr Polski, kino Capitol), urzędy (Śląski Sejm Krajowy, Dyrekcja Kolei).

W czasie II wojny światowej zabudowa ulicy została w znacznym stopniu zniszczona. Luki w zabudowie zaczęto uzupełniać już w latach 50. i 60. na północnej stronie ulicy i w rejonie placu Legionów. W 1961 r. ulicę przedłużono od pl. Legionów od pl. Orląt Lwowskich.
Przez pierwsze dwa powojenne lata ulica nosiła przetłumaczoną niemiecką nazwę czyli była to ul. Ogrodowa. W kwietniu 1947 r. patronem ulicy został Karol Świerczewski (1897-1947), generał, działacz komunistyczny, zabity 28 III 1947 r. przez oddział UPA pod Jabłonkami w Bieszczadach. Od 1992 r. patronem jest marszałek Józef Klemens Piłsudski (1867-1935), pierwszy Marszałek Polski, mąż stanu, Naczelnik Państwa, dwukrotny premier II RP.