|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 21 głos | średnia głosów: 6
1948 , Rynek w Katowicach. |
To dwie doczepki ex-wrocławskie (prod. LH z 1904 r.), przekazane w większej grupie do Katowic w 1942. Foto dokładnie z roku 1948. 2015-05-31 20:19:28 (11 lat temu)
do mirekjot: Dzięki za rozpoznanie! Czy mogę też prosić o identyfikację autobusów (to jeszcze okres przed N52)? Swoją drogą bardzo niewdzięczna była obsługa bagażu na dachu, szczególnie w deszczu. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup. 2015-09-05 12:04:37 (10 lat temu)
Piękny kawałek historii Po lewej wysoki słup latarniowy z kwiatem trzech opraw oświetleniowych (nieznanych) wyposażonych w sprzęgła mechamiczno-elektryczne Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr 2015-09-05 13:42:28 (10 lat temu)
do Krzyś_: Biała tablica rejestracyjna i owalna tabliczka z literami CS, więc to pewnie jakiś produkt Skody... Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit. 2015-09-05 14:09:43 (10 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Škoda 706 RO - bezpośredni przodek "ogórka": 2015-09-05 14:14:44 (10 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Podziękowania! 2015-09-05 22:09:05 (10 lat temu)
|
|
Na stronie od 2014 wrzesień
11 lat 9 miesięcy 16 dni |
Obiekt tematyczny tymczasowo zbierający zdjęcia taboru tramwajowego, którego typ nie został określony lub choćby wyodrębniony w samodzielnym podobiekcie.