26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Klasztor oo. Redemptorystów
Obiekty w okolicy
Pomnik Jana Pawła II
38
m
Bardo
Bazylika Nawiedzenia Najświętszej ...
56
m
Bardo
Wolności 4
61
m
Bardo
Brama klasztorna
62
m
Bardo
Główna 32
71
m
Bardo

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Klasztor oo. Redemptorystów

Zbudowano: 1712-1716
Dawniej: Redemptoristenkloster
Zabytek: A/1858/1826 z dn. 8.10.1966
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Podmiana na większe.
2022-07-14 21:15:06 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Obiekt założony, wszystkie zdjęcia przypisane.
2024-04-22 12:02:49 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Chyba jeden z pierwszych pomników papieża.
2024-04-22 12:04:38 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Punkt widzenia żaby siedzącej na schodach ?
2012-11-07 20:08:25 (13 lat temu)
Udane podejście. Jak nie można idealnie prosto to takie zdecydowane pochylenie linii wygląda całkiem dobrze.
2012-11-07 20:20:50 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Kadr atrakcyjny, choć mało fotopolski = nie wiem jak ocenić.
2012-11-07 21:33:23 (13 lat temu)
s_mile
 
do ZPKSoft: Coż, zgodnie z filmem instruktażowym polecanym przez Zygmunta.
2012-11-07 20:41:17 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do s_mile: Może Zygmuntowi się podoba, mnie nie. Mam inny punkt widzenia :)
2012-11-07 20:44:27 (13 lat temu)
x xx
 
do s_mile: tere fere , film dostałeś w linku 6.11.12r a zdjęcie jest z 20.10. 12 r. w filmie zalecano przysłonę 22 ty dałeś 9 więc nieostry jest pierwszy plan.
Uczymy się wszyscy i wszyscy popełniamy błędy, ja swoich ekstrawagancji z szerokiego kąta tu nie daję, jako że fotografia podobnie do medycyny jest dziedziną na której się wszyscy znają i nie chcę kolejnych akcji "wyrocznia": na swojej skórze przerabiać.

Podoba mi się kategoria "fotopolskości" w kwalifikacji bądź dyskfalifikacji zdjęć choć kryteria nie są do końca jasne.
2012-11-08 07:55:50 (13 lat temu)
s_mile
 
do ZPKSoft: Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek... Podział ról ustalcie sami między sobą ;-)
2012-11-07 20:56:28 (13 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor.
2015-07-18 18:48:58 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Znalazło, znalazło :)
2015-09-28 19:44:42 (10 lat temu)
Stenek
 
"Wytrawne oko jednego z Fotopolan na pewno odnajdzie swoją osobę ;)"

No jest tu po prawej stronie solistka, śpiewa (jak) z nut ;-) - kto to?
2017-02-24 16:32:05 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Gdyby nie te tłumy to byśmy się spotkali a tak lipa :(
2015-09-28 20:16:08 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Gwoli uzupełnienia: Berhard zrobił instrument, Schlag go przebudował, nie prospekt. Prospekt zrobił Hartmann. Prospekt jest wyremontowany, instrument nie (remont kosztuje kilka razy tyle). Kościół zbiera na remont.
2017-02-24 15:37:32 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Tadeusz Piotrowski: Dzięki, skorygowałam opis.
2017-02-24 16:28:08 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Stenek: To nie o tę osobę chodziło, widocznej z prawej pani nie znam. Szukaj dalej ;-)
2017-02-24 16:36:34 (9 lat temu)
Stenek
 
do ZPKSoft: Co tu dużo szukać - jest tu organista, ale siedzi do nas tyłem więc rozpoznać się nie da, - chyba, że to twój mąż :))))) albo kolega z FP grający na organach


no i jest w lewym dolnym rogu namalowana twarz (fresk chyba), ale to się nie liczy :-)))))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2017-02-24 17:30:02 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Stenek: No cóż, kolega Wacław jednak się odnalazł na zdjęciu ;-) Widoczna głowa niczym w oknie z lewej strony, obok łacińskiego tekstu.
2017-02-24 22:28:58 (9 lat temu)
Stenek
 
do ZPKSoft: Prawda to. Coś za słabo się przyglądałem temu zdjęciu :)
2017-02-24 22:47:35 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Taka ciasna zabudowa to tylko Bardo , w głębi bazylika Nawiedzenia NMP.
2015-11-23 20:07:58 (10 lat temu)
Bardo
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2015-11-23 20:30:54 (10 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Na 100% Bardo ;)
2015-11-23 20:14:20 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
A pod bazyliką widoczne zabudowania młyna .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie ogonka
2016-02-29 13:03:59 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Zaznaczyłabym bazylikę.
2023-01-29 11:29:22 (3 lata temu)
Bardo, Klasztor Redemptorystów
2023-03-05 11:11:20 (3 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
To gipsowa kopia. Oryginał zwykle stał w gablotce w ołtarzu.
2024-08-07 19:40:43 (rok temu)
Maciej Czarnota
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Zmieniłem podpis. Tez mi nie pasowało. Byłem tam wcześniej i tej figurki nie było w m miejscu.
2024-08-14 12:07:34 (rok temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Klasztor oo. Redemptorystów - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego