| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Podcienie
1
2
2a
3
5
13

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Podcienie

Dawniej: Laubengasse, Unter den Lauben
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Bardzo podobnie wygląda jedna z uliczek w Cieszynie...
2009-10-05 23:24:33 (16 lat temu)
O jak ładnie Kamil uliczki narysowałeś na mapie. Brawo :)
2010-01-09 20:09:07 (16 lat temu)
Gaj777
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Dwa dni i wszystkie są :)
2010-01-09 20:23:58 (16 lat temu)
do Gaj777: Ja Cię podziwiam (tak jak wiele innych osób którym chce się coś tu robić) - sporo pracy Cię to kosztowało ale mapa ładnie wygląda z klikalnymi ulicami zamiast kółeczek. Twoja wiedza o Bielsku-Białej jest wręcz imponująca. Tak trzymać :)
2010-01-09 20:34:13 (16 lat temu)
Gaj777
 
do Neo[EZN]: Się interesuje, to się wie. A że, jak to kiedyś przeczytałem nt. BB: "wiedza o tym mieście jesta żadna - w szkole nie uczyli, w mediach nie pokazują, w przewodnikach nie piszą" to staram się ten stan "niewiedzy" zmienić, m.in. pisząc artykuly na Wikipedii czy współtworząc Fotopolskę. I, bez chwalenia się, myślę, że robię dla promocji rodzinnego miasta o wiele więcej niż UM...
2010-01-09 20:57:12 (16 lat temu)
† maras
 
+1 głosów:1
No nie wiem... czy ten opis zdjęcia jest szczęśliwy - nie mojego autorstwa!! A zmienić się obawiam, bo znowu KTOŚ poprawi pod zdjęciem, które JA dodałem - nie uprzedzając o tym fakcie. Jednak jak dla mnie, to jest zbyt duża dowolność...
2011-03-19 15:55:49 (15 lat temu)
Gdyby nie te skrzynki pocztowe byłaby super rewitalizacja.
2011-12-19 23:25:02 (14 lat temu)
PEŻ
 
Zdublowałem większym:
2012-11-11 21:26:04 (13 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do PEŻ: Twoje zostaje.
2012-11-11 22:00:49 (13 lat temu)
Ktoś rozpoznaje ?
2017-10-30 18:25:00 (8 lat temu)
Ul. Podcienie w Bielsku.
2017-10-30 21:02:45 (8 lat temu)
do ritterswalder: Super, dzięki.
2017-10-30 21:41:50 (8 lat temu)
do ritterswalder: A to Ci coś przypomina ?
2017-10-30 21:43:26 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
Wózek dla Tereski :)
2019-09-16 17:14:05 (6 lat temu)
Jacy
 
+2 głosów:2
2024-10-29 18:10:02 (rok temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Podcienie - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: ruhberg wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław gdynia gdynia swinoujscie pomost swinoujscie piotrkowska 141