| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat bocheński
OBIEKTY - Ulica Rzeźnicka
1
3
20a

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Rzeźnicka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Zygmuncie, jak się na to patrzy ?
2012-07-24 21:18:17 (13 lat temu)
x xx
 
No tak , Danuta B zaleciła mi używanie szerokiego lensa , to jest 14 mm czyli 114 stopni, kąt oczywiście.
Podwórko tak ciasne że nawet tym najszerszym lensem nie widać podmurówki. Patrz jak na zdjęcie całości w sytuacji gdy normalnie widać fragment :)
2012-07-24 21:23:41 (13 lat temu)
Panoramiczny ekran posiadasz ? :)
2012-07-24 22:17:01 (13 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
Zygmuncie ! witaj w klubie krzywych fot ;) .
Co prawda nie najlepszy na świecie obiektyw, ale dom równie pokręcony.
2012-07-25 11:48:27 (13 lat temu)
x xx
 
LINK do filmu

czemu go nie widać?


2012-07-25 13:19:00 (13 lat temu)
Czyżby nowy trend w fotografowaniu ciasnych podwórek? Trudne zadanie przed Wami...
2012-07-25 19:43:58 (13 lat temu)
Podoba mi się takie spojrzenie!
2012-07-31 23:09:37 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do x xx: Jak patrzę na tę fotkę to mnie szyja boli ;))
2012-07-24 21:47:03 (13 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: może najwyższy czas zmienić pozycję ?
2012-07-25 11:23:33 (13 lat temu)
x xx
 
do YouPiter: ekran mam panoraniczny (16 : 9) ale nie za bardzo łapię czemu o ekran pytasz??
Natomiast mam pytanie do pawulona czy ocenił zdjęcie czy szerokokątny obiektyw Nikona

bo jeżeli zdjęcie to ciekaw jestem o z nim nie tak , może pierwszy raz widzi zdjęcie z najlepszego szerokokątnego zooma na tej planecie, jedyna możliwość by tyle pomieścić na jednym kadrze nie sklejając zdjęcia z kawałków , jak długo niezrozumienie tematu będzie skutkowało niedorzecznością osądów , to co widzą wszyscy i ja widzę i kanalizacja to nie rzeka.
2012-07-25 11:01:25 (13 lat temu)
pawulon
 
0 głosów:1
do x xx: Nie lubię takich krzywych kadrów, i ogólnie zdjęcie nie przypadło mi do gustu. Jedynym jego plusem (dla mnie) jest dokumentacja. Tak ja to widzę, a Ty możesz się z tym nie zgadzać.
2012-07-25 12:56:20 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do x xx: Szyja boli od kręcenia głową aby w pełni ogarnąć temat fotki :) Ale masz rację stanięcie na głowie zmieni punkt widzenia :)
2012-07-25 11:52:32 (13 lat temu)
x xx
 
do pawulon: zgadzam sie ale plusa nie widze , zmień na +3 , bedzie to samo , duża trójka a nie mała czwórka , gitara gra , strun nie zrywasz , jestem jak napoleon, dowodzę kilkoma bitwami na raz , wprawdzie nie mam służącej zza wschodniej granicy , ale tutejsi fachmani z którymi dane jest mi zarabiać na chleb stawiają mi włosy na nogach dęba bo na glowie mam podonie jak Ty . Pozdrawiam , wracam jesienią.
2012-07-25 13:06:17 (13 lat temu)
pawulon
 
do x xx: Może to jest pełna czwórka, a to przed nią to nie minus a myślnik ;)
2012-07-25 13:08:46 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do x xx: Inna rzecz to to że trójka była by tylko za zdjęcie (efekt końcowy), a czwórka jest za to że Ci się chciało i je zrobiłeś ;))
2012-07-25 13:12:13 (13 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do pawulon: nic nie zmieniaj , tutaj daję ci linka na film na Youtube, nie mam czasu obejrzeć a ciekawi mnie zakończenie, jak byś mógł to obejrzyj i napisz jak się kończy , ja niestety muszę się na jakiś czas wyłączyć , przerabiają instalacje elektryczną , wieczorkiem zaglądnę , przeczytam co mi napiszesz , dzięki , pozdrawiam.
2012-07-25 13:13:55 (13 lat temu)
x xx
 
2012-07-25 13:14:37 (13 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do x xx: Widać, widać. Obejrzałem, ale tak jak Ty, nie dotrwałem do końca filmiku, ale niech zgadnę.......... dalej było tak samo ;))))
2012-07-25 13:24:09 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Ulica Rzeźnicka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: marszałkowska katowice katowice katowice katowice zagórcze warszawa sejm ustroń ustroń Rabka-Zdrój Na Banię 37b Piotrków Piotrków szklarska poręba skatepark plac wolnośći szklarska poręba Żuromin szklarska poręba boby Śrem Dąbrowskiego Śrem Śrem ul. Polna boby Śrem ul. Polna boby mostowa boby tczw mieścin dworzec dworzec łagiewniki Drzewica łagiewniki łagiewniki kurkowa 23