| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Punkt widokowy "Dąbrówka"

Widoki z punktu "Dąbrówka"

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Widoki z punktu "Dąbrówka"

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
A tutaj tak.
2020-10-23 06:31:50 (5 lat temu)
Na pustynię to nie wygląda.
2020-10-23 06:31:26 (5 lat temu)
4elza
 
do cracusiac: Ale ten fragment wchodzi w zakres obszarowy pustyni.
2020-10-23 06:33:17 (5 lat temu)
do 4elza: Wiem, "pustynia" zarosla w dużej części. Są zdjęcia jak wyglądała przed laty a jak obecnie.


2020-10-23 06:37:08 (5 lat temu)
4elza
 
do cracusiac: Od 2014 rozpoczęto rekultywację pustyni (pieniądze zresztą na jej ratowanie zdobyło od Unii Europejskiej wojsko) i przywracanie naturalnego, pustynnego charakteru tego miejsca odbywa się dosyć skutecznie.
2020-10-23 07:04:12 (5 lat temu)
fantom
 
do cracusiac: Z tego co widziałem to raczej nie bardzo zarosła:
A na fotce jest wejście z lasu, (a w zasadzie z parkingu) na pustynię, a nie sama pustynia.
2020-10-23 07:31:57 (5 lat temu)
fantom
 
do 4elza: A punkt widokowy "Dąbrówka" ma swój obiekt:
2020-10-23 07:36:01 (5 lat temu)
do fantom: Mocno zarośla tylko jak napisala 4elza od paru lat zaczęto przywracać pustynię do stanu pierwotnego. Przeciez wojska niemieckie trenowały na tej pustyni przed wyjazdem do Afryki.
2020-10-23 07:38:14 (5 lat temu)
4elza
 
do fantom: A w którym konkretnie miejscu, Twoim zdaniem przebiega granica pomiędzy widocznym na zdjęciu fragmentem lasu, a pustynią?
2020-10-23 07:39:52 (5 lat temu)
4elza
 
do fantom: Tak, wiem, ale na zdjęciu punktu widokowego nie widać.
2020-10-23 07:37:33 (5 lat temu)
fantom
 
do 4elza: Ale mimo wszystko bardziej to punkt widokowy (traktowany jako miejsce, a nie tylko taras) niż pustynia. Poza tym obiekt obejmuje również widoki z punktu widokowego, z tego co widzę.
2020-10-23 07:41:55 (5 lat temu)
4elza
 
do fantom: To, że w zakres zdjęć wykonanych z obiektu (b248660), wchodzą również takie, które przedstawiają ujęcia pustyni czy jej najbliższej okolicy, jest jedynie świadectwem niewłaściwego przypisania. Zgodziłabym się z Tobą, gdyby założony został podobiekt "widoki z punktu widokowego...". Wielokrotnie podkreślano, że dane ujęcie powinno przedstawiać głównie element przypisany do danego obiektu. Jeśli się mylę, popraw mnie.
2020-10-23 07:51:02 (5 lat temu)
fantom
 
do 4elza: Tak byłoby najlepiej, ale czasami bywa że ktoś obiektu nie założy i zdjęcia są razem w jednym obiekcie.
2020-10-23 07:58:23 (5 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do fantom: Uporządkuję to, ale później.
2020-10-23 08:01:53 (5 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do fantom: Gotowe.
2020-10-24 06:26:01 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do 4elza: No i elegancko ;)
2020-10-24 09:47:34 (5 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: dąbrówno panewnicka stare bogaczowice Ustka Ustka strzelin rynek warszawa warszawa niechcice bytom bytom kadzielnia kadzielnia Pszczyna Pszczyna kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski kolberg kolberg Tygodnik Ciechanowski kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski skoczów wrocław wrocław libiąż oświęcim 1939 oświęcim oświęcim oświęcim oświęcim Bytom Bytom