26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica 3 Maja
1
2
3
3a
4
5
5a
6
7
9
7a
11
12
13
13a
14
15
15a
16
17
17a
17b
18
18
19
19a
21
22
23
24
24a
24b
26
27
27a
27b
28
29
30
31
Więcej (70)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica 3 Maja

Dawniej: Kronprinzenstrasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345następna
PiotrW
 
+3 głosów:3
Wiysz Pioter, robisz mi uciecha zdjynciami z Chorzowa. Moga wiyncy łobejrzeć niż jak na dzyn przijada do brata.
2024-09-09 21:06:02 (rok temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do PiotrW: Ciesza sie że Pyjte Pyjtrowi robi uciecha. Jeszcze mom trocha fotek z Chorzowa
2024-09-09 21:09:23 (rok temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
Tak sławna to była szkoła w moich młodych latach. A dlaczego? Tam mieścił się dentysta dla dzieci. To pamięta się do końca życia
2024-09-13 20:54:35 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do PiotrW: Masz rację, to się pamięta
2024-09-15 07:42:19 (rok temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Jak na Chorzów to jesteś bardzo odważna :-). Też byłem taki odważny, ale zapomniałem zasłonić plakietkę na plecaku, Górnik Zabrze. Kiedyś mi skuter zawiesili na drzewie
2025-03-25 06:58:12 (rok temu)
Ewqa100
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Chodzić po Chorzowie, a szczególnie po Cwajce z barwami innymi niż "Ruch Chorzów" to rzeczywiście ryzyko i dobrze, że Ci jeszcze wtedy nie wklupali :) Ja staram się nie zwracać na siebie uwagi, mieć oczy dookoła głowy i omijać z daleka dziwnych typków a szczególnie ich grupki.
2025-03-26 05:14:08 (rok temu)
Ohm54
 
Wstrzymali czyszczenie?
2025-03-28 19:57:56 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Ohm54: Moim zdaniem stopień zabrudzenia zależy od jakości cegły, na ostatnią kondygnację starczyło inwestorowi środków tylko na cegły w poślednim gatunku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-03-28 21:44:30 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Te III piętro było dobudowawane .
2025-03-29 10:55:00 (rok temu)
do Eugeniusz S.: Hipoteza czy pewnik?
2025-03-29 17:17:13 (rok temu)
ChoKa
 
+2 głosów:2
Z apteki pozostał tylko szyld
2025-07-01 10:42:33 (11 miesięcy temu)
Ohm54
 
Wnęki na parterze to loggie? Ciekawa brama ze schodami.
2025-07-29 20:37:37 (10 miesięcy temu)
Ohm54
 
do Ohm54: To jedynie wnęki z okienkami. Na pewno zapewniają prywatność. Możliwe, że wymuszone konstrukcją. Skrót przez bramę ze schodami genialny.
2025-08-30 16:33:48 (9 miesięcy temu)
Ohm54
 
+1 głosów:1
Zdmuchnięta z głowy czapka wygląda na artystyczny żart. Mural jest w wyrwie po kamienicy zniszczonej wybuchem gazu. Nie było ofiar w ludziach. Chłopak biegnie ponoć do szkoły.
2025-10-29 16:23:56 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Mając pewne doświadczenia i wiedzę odruchowo dopatrujemy się znaczeń. Dla mnie wesoły mural, tramwaj też jest ok :)
2025-10-29 17:12:19 (7 miesięcy temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Autorem projektów graficznych jest Dawid Celek, a wykonawcą prac wyłoniona w konkursie firma Wallart.
2025-10-29 17:34:50 (7 miesięcy temu)
do Ohm54: Tramwaj (połączenie modelu i koloru) też wygląda jak żart ;)
2025-10-29 16:37:32 (7 miesięcy temu)
PiotrW
 
Pioter; zdublowało Ci się.
2025-12-28 18:15:58 (5 miesięcy temu)
Ohm54
 
Nie zgadzam się z tym punktem widzenia.
2025-12-28 20:14:46 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
do PiotrW: Jedno dał do kosza.
2025-12-28 18:21:51 (5 miesięcy temu)
do PiotrW: To był stereo :-)
2025-12-28 18:35:12 (5 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Dzięki, już dawno go dałem do kosza o godz. 10.00
2025-12-28 18:34:19 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Z miejsca gdzie było robione zdjęcie, milion lat temu stała tam chyba kuźnia albo coś w tym styl
2025-12-28 19:13:53 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
do Ohm54: To było w czasach jak po wieczorka jeździła 4-ka
2025-12-28 20:28:55 (5 miesięcy temu)
Ohm54
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-20 22:57:54 (5 miesięcy temu)
Ohm54
 
Ciekawiej niż na banerze!
2026-05-17 21:50:51 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
49 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Ulica 3 Maja - obiekty i wydarzenia
13a 14
48
49
118-120
122-126
199
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kiełczów SIEDLCE SIEDLCE krynica krynica żółkiew żółkiew żółkiew żółkiew brukowa szczecin szczecin ul. Ogrodowa 50 popowice westerplatte westerplatte westerplatte westerplatte westerplatte Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska getto kIELCE kIELCE dom pogrzebowy dom pogrzebowy zabrze żnin żnin Kłobuck Mereczowszczyzna urodzenia kościuszki górnicza