| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Restauracja "U Vávry"

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kasa też zwróciła moją uwagę :)
2024-08-29 12:33:27 (rok temu)
grzegorzem
 
+1 głosów:1
Podoba mi się taka szybka reakcja na pojawiający się na stronie temat. Zbiór zdjęć rośnie w oczach. Najpierw Milan, teraz Ty. Piękne fotki.
2018-09-20 19:42:42 (7 lat temu)
czesil
 
Ja mam mieszane uczucia co do takiego wyglądu i to w tym miejscu, bo przecież budynek ten jest zupełnie nowy, a i wcześniej nie znajdowało się w tym miejscu nic co by nawiązywało do stylistyki wnętrza. Tu doszło do jakiegoś zderzenia dwóch stylów: 1. drewno i te krokwie przypominają np. jakąś starą beskidzką gospodę, 2. cegły przypominają piwnice i słusznie, bo piwnice są niejednokrotnie nieotynkowane, ale połączenie cegły z drewnem już nie kojarzy mi się z piwnicą.
Nie mniej lokal wygląda na zadbany i na swój sposób gustownie urządzony.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-09-20 21:38:22 (7 lat temu)
do grzegorzem: Wlaśnie dla tego wyciagnelem te zdjiecia z magazynku. Zdjiecia robilem pare dni po otwarciu. ☺☺☺
2018-09-21 07:03:52 (7 lat temu)
do czesil: Mnie sie bardzo podoba to wnetrze. Polaczenie drewna z cegla jest wlaśnie podstawa kaźdej piwnicy. Poprzedni wyglad tej restauraciji byl tragiczny. Fajnie tu posiedzieć i pogadacz z kumplami. Nawed jak jest pelno ludzi, to nie ma szumu ani halasu. W "Partyce" po przebudowie na Radegastowne jest straszny huk i halas. Brakujace elementy pochlaniajace dzwiek. Proste sciany, podloga z wielkych plyt ceramicznych. Juź jak tam sa 2 stoly zajete, to jest niesamowyty huk.
2018-09-21 07:13:55 (7 lat temu)
legion
 
+3 głosów:3
Moje serce mocniej bije gdy "melodię" taką czuję :)))
2022-02-18 14:20:33 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do legion: Wczoraj tam bylem, i 5 razy mialem solo 😀. Tam te melidie same wchozą w usta.
2022-02-18 16:45:20 (4 lata temu)
do vetinari: :-)))
2022-02-18 17:22:03 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
Fotopolanin z osobistą ochroną
2022-02-18 11:49:30 (4 lata temu)
stoik
 
Dawniej Siódemka, jak sie nie mylę. Wystrój nieco jak w góralskiej karczmie.
2022-02-18 15:57:00 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do stoik: Tak, to są byle " Siudemky ", i nastròj jest fajny. Nie tylko górolski.. drewno z starej stodoly roby swoje...
2022-02-18 16:51:55 (4 lata temu)
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Wnetrze restauraciji " U Vávry". Poprzednia restauracija byla bez klimatu, kafelky, kafelky i stoly z IKEI, obecny wyglad jest o wiele klimaticzny. Zadbano ...
Wnetrze restauraciji " U Vávry". Poprzednia restauracija byla bez klimatu, kafelky, kafelky i stoly z IKEI, obecny wyglad jest o wiele klimaticzny. Widok z ...
2018
-
2018
2018
-
2021
2018
-
2024
2021
-
2024
2024
-
2024
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: bydgoszcz bydgoszcz kasprzaka Brenna Plac Grunwaldzki Wrocław lipa lipa lipa lipa katowice borki gozdawa gozdawa katowice dom prasy śląskiej klimkówka Błatnia Glogow Glogow ulica 4 budynek szkoły wiadukt trzebnica hilgi pałac tyszkiewiczów rymanów-zdrój SUPRAŚL chemia pawiilon Zmigrod Zmigrod Legnicka 24 Hel poręby kupieńskie Hel GRAJCAREK GRAJCAREK Borowskiego 21, Gorzów Strumykowy zakątek Nalewki