26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kościół św. Melchiora Grodzieckiego

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
polskup
 
+1 głosów:1
Ja bym to nazwał sklepieniem, ale i tak fantastycznie wygląda :)
2026-05-18 20:53:13 (miesiąc temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do polskup: Dziękuję, coś tam jeścze mam w magazynku ☺ Ale, ja mam wrazenie źe to jest tylko konstukcjia dachowa, zawsze myślalem źe sklepienie jest z kamienia albo cegiel i konstrukcjia lukowa...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2026-05-18 21:12:37 (miesiąc temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do vetinari: To jest odwrotnie jak z elewacją i ścianą. Sklepienie jest "pokryte" sufitem, ale tu widać elementy konstrukcyjne, więc to nie sam sufit. Słowo sufit w przypadku opisywania tak złożonej konstrukcji brzmi po prostu karykaturalnie. Jeśli jest łukowe, to jest np. kolebkowe, romańskie. Ale może być rozmaite: ostrołukowe. Oczywiście można to też nazwać też dachem od spodu :) Wygląda na sklepienie wsparte na filarach. Do tego mamy lunetę, czyli to "okno w suficie" :)
2026-05-18 21:29:25 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do polskup: Ok juź poprawiam...mam teraz malo czasu, gamy z Szwedami i prowadzimy..odziwo, Przepięny hokej...☺
2026-05-18 21:39:26 (miesiąc temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do polskup: Wg. mnie nie jest luneta, ale latarnia ze świetlikiem
2026-05-18 21:44:04 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Woj11: Oczywiście. Tu mnie się pomyliło. Latarnia.
2026-05-18 21:49:08 (miesiąc temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do polskup: Poprawilem...tak naokolo po drugiej tercii prowadzimy nad Szwedami 4-3....
2026-05-18 22:03:46 (miesiąc temu)
1 Dyskusja (ostatnia miesiąc temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: lublin 1940 sklep gs stawiszyn stawiszyn park rzeźb warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony