| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Dom Handlowy "Solpol I"

Wyburzanie Solpolu

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wincenty Miros
 
+3 głosów:3
To dobrze, że z ul. Świdnickiej zniknie ten architektoniczny koszmar i oby w tym miejscu powstało coś sensownego..
2022-03-27 20:25:35 (4 lata temu)
do Wincenty Miros: Też się cieszę z tego powodu i oby nie powstało coś wizualnie gorszego.
2022-03-27 20:31:05 (4 lata temu)
No właśnie. Czy wśród fotopolskich ptaszków jest jakiś, na którego nie działa ta absurdalna NFZ wokół aresztu przy Świebodzkiej – przydałoby się rujnację Solpolu z ŋóry uwiecznić.
2022-06-23 23:01:48 (3 lata temu)
atom
 
+3 głosów:3
W jednej z kamienic, których pozostałości tu widać, działała kiedyś restauracja "Artystyczna". Ja tego nie pamiętam, ale starsi koledzy opowiadali, że artyści z Opery chętnie tam chodzili "na kielicha" po przedstawieniu. (Musiało być tanio, bo w Operze nie zarabiało się za wiele). Pewnego razu wybuchł pożar i niedługo później kamienicę rozebrano.
2022-06-23 21:49:06 (3 lata temu)
Licho
 
+2 głosów:2
Ja bym to tak zostawił…
2022-10-01 17:16:42 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Licho: Byłby ładny widok na kościół.
2022-10-01 17:44:29 (3 lata temu)
Anneob
 
Piękny być może i nie był. Pamiętam go z początku lat 2000. Bogaty to kraj… Podobnie było i z ‘’Panoramą’’…
2022-11-19 16:08:40 (3 lata temu)
max
 
+1 głosów:1
2022-11-19 22:44:01 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Anneob: Lepsze jest wrogiem dobrego - co tu powstanie? I nie kraj bo Solpol to prywatny biznes.
2022-11-19 16:41:54 (3 lata temu)
Ktoś usunął "moje" drzewo: czy go nie widać ?
2023-03-26 18:42:16 (3 lata temu)
Tofek
 
Dlaczego nie mozna dać oceny wyższej niż 6 ?
2023-03-26 20:54:32 (3 lata temu)
do Kineskop: Może tylko nie widać go z tej strony bo w grudniu na zdjęciu z innego miejsca widać badyl - :)
2023-03-26 20:46:52 (3 lata temu)
do Neo[EZN]: Dobrze, może w tym roku uda się pojechać do Wrocławia, zobaczę ile urosło od ostatniej wizyty.
2023-03-27 10:16:17 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Tofek: Myślę już o tym od kilku lat żeby po oddaniu np. 100-200 głosów - użytkownik otrzymywał w prezencie możliwość dania "siódemki" (czyli te "siódemki" byłyby limitowane).
2023-03-26 21:07:02 (3 lata temu)
yani
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]:
Statystyka głosów moim zdaniem jest w ogóle bez sensu... Ostatnio obserwowałem ocenianie moich zdjęć przez dwoje popularnych od jakiegoś czasu użytkowników FP. Oceny kolejnych zdjęć były w odstępach 1 (słownie - jednej) sekundy. Tyle czasu, ile potrzeba na otwarcie zdjęcia. Trudno mówić o oglądaniu zdjęć, a co dopiero o ich ocenianiu. Dla mnie to jakiś wyścig szczurów w pogoni za wyższą rangą...
2023-03-26 21:20:56 (3 lata temu)
6 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: rynek miejski dwór bytom zabrzańska 134 bytom zabrzańska134 dziwnów bytom kołłątaja 2 pobierowo pustkowo lubawa szaberplac plac grunwaldzki Lipno zielona budka Gnadenfeld kraków kraków zielona budka Kościuszki 57 Milanówek kalinowszczyzna krapkowice papiernia krapkowice papiernia wybrze ze wysoiańskiego 36 katowice ul. wita stwosza 1 kalinowszczyzna gorzkowice rynek duszniki rynek duszniki kinowa rynek duszniki kalinowszczyzna Portus kinowa poznań z lotu ptaka kalinowszyzna poznań obornicka poznań CPN rybakiewicz