26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - 2011-2015 - Remont starówki
2011

2011 - Remont ulicy Bytomskiej

2011

2011 - Remont ulicy Tkackiej

2011
2012

2011-2012 - Remont ulicy Bankowej

2011
2012

2011-2012 - Remont ulicy Grodowej

2012

2012 - Remont placu Inwalidów Wojennych

2012

2012 - Remont placu Mlecznego

2012

2012 - Remont ulicy Raciborskiej

2012
2013

2012-2013 - Remont placu Wszystkich Świętych

2012
2014

2012-2014 - Remont ulicy Krupniczej

2013
2014

2013-2014 - Remont ulicy Górnych Wałów

2014

2014 - Remont ulicy Jana Matejki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Szykuje się ciekawy deptak .
2012-09-18 12:11:10 (13 lat temu)
Wszystko fajnie, tylko:
1. Szkoda tej oryginalnej kostki brukowej
2. Czyżby zmienili rozstaw szyn - ?
2013-11-03 12:53:46 (12 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
To są prawdopodobnie tory starej linii tramwajowej, tzn sprzed 1928 r. o prześwicie 785 mm, nie przekutej na 1435 mm. Albo nie uruchomiono tu tramwajów, albo kursował tabor o różnych prześwitach (jak w Warszawie).
2013-11-03 13:09:48 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Teoretycznie nie mogli nic zmienić - podobno czuwał nad tym konserwator zabytków. Ale wizualnie faktycznie wygląda na szersze, nie zwróciłem na to uwagi. Choć może to tylko wizualnie tak wyglądać, bo tam była duża kostka, a tutaj mała
2013-11-03 13:10:32 (12 lat temu)
do † Festung: Tak, to są stare tory, od dziesiątek lat nieużywane. Pozostały jako pamiątka.
2013-11-03 13:11:56 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Paweł Witon (pawelw1): Źle napisałem - rozstaw szyn może być dobry - miałem na myśli rozstaw torów - spójrz na swoje zdjęcie z 2011 roku (jak fajnie, że je zrobiłeś - mamy teraz piękny dokument) - na tym zdjęciu widać, że tory są bardziej od siebie oddalone.
2013-11-03 13:14:01 (12 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Czytałem, że w czasie remontów ulic demontowano stare torowiska, jednak (po protestach mieszkańców?) ułóżono je ponownie.
2013-11-03 13:37:40 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Aa :) Myślę, że to tylko pozory. Na tym zdjęciu: wyglądają bardzo szeroko, a już na tym: podobnie jak teraz.
2013-11-03 13:50:49 (12 lat temu)
do Paweł Witon (pawelw1): A może i masz rację? Bez linijki nie sprawdzimy :)
2013-11-03 14:11:17 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do † Festung: W Gliwicach demontują normalne tory po tramwajach, które jeździły do września (?) 2009 roku... - te wąskie pewnie zostawili bo znacznie starsze, normalne wytną wszystkie "w pień"...
2013-11-03 14:12:15 (12 lat temu)
luidor0
 
Restauracja "Bagatela" jeszcze istnieje, czy to już pizzeria?
2014-05-11 06:38:18 (12 lat temu)
Kiedyś jak układano kostkę brukową to były tak wąskie spoiny - - a obecnie mają kilka razy większą grubość...
2014-05-11 14:05:52 (12 lat temu)
do luidor0: Wychodzi na to, że istnieje:
2014-05-11 20:48:30 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
2011-2015 - Remont starówki - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: ziębice plac niepodległości zakopane plac niepodległości zakopane Jeżów Sudecki dolina szwajcarska nowa huta lublin lublin jamno rogau rosenau łódź łódź podczele Warszawa plac aleks strehlen strehlen kukinia kukinia Poznań ul. kramarska Pułtusk Pułtusk Pułtusk Pułtusk hel hel warszawa plac uni Wolkowysk Wolkowysk Wolkowysk ruda pabianicka ruda pabaincka ruda pabaincka gliwice gliwice lisi jar