| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Przejście rurociągu wody nad rzeką...
592
m
Pszczyna
Kładka dla pieszych nad rzeką Pszc...
608
m
Pszczyna
Oczyszczalnia ścieków Pszczyna
628
m
Jankowice
Studio Figura
711
m
Pszczyna
Przejście podziemne
861
m
Pszczyna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Budynek powstały w okresie II wojny światowej, jako budynek tymczasowy. Obecnie użytkowany jako mieszkania socjalne. W budynku znajduje się obecnie 10 lokali socjalnych, o łącznej powierzchni użytkowej 272 m2.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jan Operchalski
 
+2 głosów:2
Jest to budynek na końcu obecnej ulicy Hallera przy granicy z Jankowicami tzw "baraka" mówiąc językiem miejscowych
2013-09-13 18:53:19 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Jan Operchalski: Dzięki ;)
2013-09-13 19:10:32 (12 lat temu)
do Jan Operchalski: Jeśli "baraka" to znaczy, że to ten budynek socjalny. Tak?
2013-09-14 08:47:25 (12 lat temu)
Jest to budynek, który przez długi czas wisiał w Pszczynie w zdjęciach niezidentyfikowanych, a ostatnio jako budynek tymczasowy na ulicy Hallera,
2014-05-09 21:52:53 (12 lat temu)
Przy okazji informacja do Neo, coś się stało ze stroną. Gdy dodałem jedno zdjęcie do tego nowo utworzonego obiektu, nie przeładowała się normalnie strona, a zdjęcie dodało się 3 razy (to samo zdjęcie). Pozostałe dwa zdjęcia postaram się wkrótce podmienić na inne tego budynku, choć od razu uprzedzam, że będą nie najlepsze. Niestety budynek mocno otoczony zielenią, a okolica lokali socjalnych nie za szczęśliwa do zwiedzania, w dodatku z aparatem w ręku, w pojedynkę (dobrze, że dziś miałem ze sobą rower, bo może miałbym małą przygodę, jak nie tak dawno Neo z pewnym kierowcą, któremu nie spodobało się fotografowanie pewnego domu).
2014-05-09 21:58:14 (12 lat temu)
Stenek
 
do Andrzej G: Tymczasowy, czyli są tam mieszkania przejściowe? To z reguły trudne warunki mieszkaniowe
2014-05-09 21:58:51 (12 lat temu)
do Andrzej G: Przed chwilą wprowadzałem poprawki do strony - pewnie stąd te problemy:
- wprowadziłem koncepcję esskiego - po dodaniu zdjęcia własnego autorstwa sprawdzane są jego rozmiary - jeżeli zdjęcie jest zbyt małe - pojawia się na ekranie stosowny komunikat
- po dodaniu zdjęcia - zaznacza się ono na liście ostatnio dodanych zdjęć, można je od razu edytować

Jeżeli w dalszym ciągu jest coś nie tak to piszcie.

Co do roweru to tak - polecam, można uciec nawet krewkim kierowcom, jedyny problem byłby z osobami poruszającymi się na motorach albo skuterach - mogliby dogonić, najlepiej szybko dzwonić na policję.
2014-05-09 22:53:59 (12 lat temu)
do Stenek: Prawdopodobnie masz rację. Nie skojarzyło mi się to dziś. Choć muszę przyznać, że dawno w tamtej okolicy nie byłem, a od dawna już oglądając to zdjęcie, gdy było jeszcze w niezidentyfikowanych miałem wrażenie, że to właśnie ten dzisiejszy budynek socjalny. :-)
2014-05-09 22:08:46 (12 lat temu)
Stenek
 
do Andrzej G: W Cieszynie też był kiedyś taki parterowy barak, w rejonie ulicy Kasztanowej, tuż obok stacji pomp wodociągowych (dziś niedalego przekaźnika TV), warunki były tragiczne
2014-05-09 22:40:54 (12 lat temu)
do Stenek: Mogę Cię zapewnić, że to jakie są w tym budynku, to o wiele lepiej niż w innym niestety socjalnym po drugiej stronie Pszczyny. Jak znajdę na dysku zdjęcia to wrzucę.
2014-05-09 22:48:25 (12 lat temu)
do Andrzej G: Znalazłem zdjęcia i założyłem nowy obiekt, wrzucając zdjęcia: , ,
To chyba najgorsze budynki socjalne w Pszczynie.
2014-05-09 23:58:10 (12 lat temu)
Andrzej G
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Co do komunikatów po sprawdzeniu rozmiaru zdjęcia własnego autorstwa, to doświadczyłem tego komunikatu przy dodaniu następnej serii trzech zdjęć. Do dziś stosowałem format dłuższego boku jako 1400 pikseli, ale po rzeczonym komunikacie przestawiłem już domyślny rozmiar wyjściowy w programie na 1500.
2014-05-09 23:53:52 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gronowice kamień leski słonecznik mchy bednary RZEPIN sucha góra dworzec chojny goczałkowice bytom plac sikorskiego sobotka browar bytom bytom Gliwice hłaski sępolno Gliwice Dolnej Wsi Górczewska 146 hutki konstatntynó lodzki Górczewska 162 Ciechanowskie Ciechanowskie 73 pułk Dwór Fischera Gogolin kluczbork kluczbork nowy dwór mazowiecki paderewskiego 7 nowy dwór mazowiecki apteka Kluczbork Kluczbork wyry nowy dwór mazowiecki apteka nowy dwór mazowiecki Amfiteatr