26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pucki
Hel
OBIEKTY - Ulica Kuracyjna
1
1
3
4
11
26

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kuracyjna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia1234następna
Interesująca jest bandera tego statku, sugerująca iz armatorem była cesarska poczta?
2015-10-10 11:55:46 (10 lat temu)
Link juz nie działa. Wklejam historie z innej strony:
2021-06-30 10:00:13 (4 lata temu)
Jakaś lokalizacja?
2021-06-30 10:03:00 (4 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Grzegorz Małyszczuk: Chyba warto dodać do samego opisu obiektu. Niektóre linky po czasie znikają ale nam tu opis pozostanie.
2021-06-30 10:10:30 (4 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Szukam. Na razie znalazłem informację, że 16.09.2019 r. kuter się palił. Nie ma informacji czy jednostka została uratowana i istnieje.
2021-06-30 10:06:48 (4 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Dostał swoje miejsce na mapie. :-)
2021-06-30 10:11:12 (4 lata temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+1 głosów:1
do vetinari: Opracuję to wieczorem. Teraz praca wzywa.
2021-06-30 10:12:20 (4 lata temu)
Przemek (NR)
 
+1 głosów:1
Podmiana.
2022-06-27 19:48:22 (3 lata temu)
do Przemek (NR): Dzięki :)))
2022-06-28 09:30:44 (3 lata temu)
Sylwester Ch
 
+1 głosów:1
Czołg robi duże wrażenie. Świetne zdjęcie.
2019-02-28 20:39:45 (7 lat temu)
do Sylwester Ch: Tnx. :)
2019-03-03 15:45:33 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do legion: Jak byłem w wojsku w czołgach, najbardziej bałem się ćwiczeń jak musieliśmy leżeć a czołg T-54 przejeżdżał nad nami.
2019-03-03 15:51:41 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : No, teraz by to byl dla Ciebie, i zwlaścza dla tego czolgu klopot co ☺☺☺
2019-03-04 06:53:25 (7 lat temu)
deriush
 
+2 głosów:2
Gdyby zamienić na b&w to prawie jak zdjęcia Roberta Capy z prawdziwego D-Day. Do zobaczenia tu
2017-09-25 16:17:55 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
I "czeski jeź" w roli glównej
2017-09-25 16:32:49 (8 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
do vetinari: Byłem pewny, że musisz je zauważyć :)
2017-09-25 17:23:27 (8 lat temu)
do legion: Na "czeskie ślady" na fotopolska ja mam wach :-) Zreśta..odrazu mnie ukuly w oczy....:-)
2017-09-25 17:55:26 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
WOW !!!!! Ale bym teź pojedzil na Shermanie..nawed bym krutkie spodenky ubral i warkoczyky zawiozal źe by mnie zabrali :-)
2017-10-01 01:23:24 (8 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
do vetinari: To także było jedno z moich marzeń - ale już się spełniło !!! Mam to już za sobą :-)))
2017-10-01 06:37:30 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do legion: Co ? te warkoczyky albo przejazd na Shermanie ? Ja nie mialem zaśczytu ani z jednego :-)
2017-10-01 12:25:13 (8 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
do vetinari: Warkoczyki odpadają, jak krótkie spodenki to co najwyżej w Dżibuti a Shermanem to i owszem ale tylko na pancerzu - jak to mówił kapral Wichura "pod pancerzem mi duszno" :-)
2017-10-02 08:22:12 (8 lat temu)
do legion: :-)
2017-10-02 10:34:42 (8 lat temu)
vigo
 
do legion: A tak z ciekawości - to jest zdjęcie w ruchu, czy statyczne ?
2017-10-02 11:03:17 (8 lat temu)
do vigo: Zdjęcie w ruchu - przejazd całej kolumny sprzętu i rekonstruktorów z miejsca inscenizacji ulicą Kuracyjną na miejsce parady na ulicę Wiejską.
2017-10-02 12:15:40 (8 lat temu)
vigo
 
do legion: Zaciekawił mnie wiek kierowcy czołgu. Wygląda, jakby mechanik siedzący na przodzie w kombinezonie posadził za sterami młodszego brata ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzp.
2017-10-02 12:26:18 (8 lat temu)
do vigo: Nie mam 100% pewności ale to chyba syn jednego z braci Kęszyckich (Stanisława ?). Maciej i Stanisław Kęszyccy są kolekcjonerami sprzętu militarnego i posiadają największą "farmę" tego typu w Polsce
2017-10-02 16:05:22 (8 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
Lądowanie na plaży. Inscenizacja główna. D-Day Hel. Hel, 25.08.2018 r.
2018-09-09 10:16:04 (7 lat temu)
Ciekawe skąd przyjechal ten SdKfz 222 ?
2020-08-23 00:24:54 (5 lat temu)
cm
 
+2 głosów:2
Fotopies militarny.
2020-08-21 13:21:15 (5 lat temu)
33 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Kuracyjna - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków nosal nosal Balzera Balzera 14 Balzera toruń strzałowa