| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Hipodrom Sopot

Mistrzostwa Europy w powożeniu zaprzęgami konnymi

OBIEKTY - Hipodrom Sopot

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hipodrom Sopot

Zabytek: A-1163 z 25.03.1997 r.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
elmis
 
+1 głosów:1
Bardzo fajne zdjęcie . Uważam, ze dobrze zrobiłeś.
2016-03-17 17:52:47 (10 lat temu)
To były te zawody, na które przyjechał mąż królowej Elżbiety II?
2016-03-18 08:59:44 (10 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Pomuchelskopp: Acha, tu też artykulik o zawodach no i samym torze wyścigowym:
2016-03-18 09:53:42 (10 lat temu)
A czemu w niezidentyfikowanych, skoro było to na torach wyścigowych? OK, rozumiem że kłopoty z zakładaniem obiektów, więc niniejszym to czynie i przenoszę.

2015-02-20 20:38:49 (11 lat temu)
elmis
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Serdeczne dzięki, .na sąsiada zawsze można liczyć.Rzeczywiście nie wiedziałam co zrobić więc dałam do widokówek licząc ,że ktoś czujny zareaguje. Przepraszam,poprawię się.
2015-02-20 20:55:03 (11 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do elmis: Nic się nie stało. Co do opisów, to tutaj też nieco go poprawiłem, wpisując autorów zdjęć w odpowiednią rubryczkę (nad opisem zdjęcia).

P.S. Nawigacja po FP akurat nie należy do najłatwiejszych, sam wielu rzeczy do tej pory nie znam, a i tak są tu ciągłe jakieś zmiany ;)
2015-02-20 21:07:12 (11 lat temu)
fralat
 
Do elmis; Utworzyłem obiekt i przeniosłem.
2019-03-05 21:11:49 (7 lat temu)
elmis
 
do fralat: Dzięki
2019-03-05 21:47:18 (7 lat temu)
elmis
 
Teren Hipodromu Sopot z torami wyścigowymi z1897 r. jest wpisany do rejestru zabytków.
Na pierwszym planie fragment toru wyścigowego ,bezpośrednio za strzyżonymi żywopłotami.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie.
2015-04-27 11:06:54 (11 lat temu)
Hmm, jeśli Oliwa to Sopot tu niespecjalnie pasuje, chyba że musiałoby powstać "wydarzenie" dopisane do hipodromu albo Sopotu. Nie wiem czy to "chodzi" (wydarzenie) bo na tym tle parę sporów było ;)
2016-03-15 16:31:16 (10 lat temu)
elmis
 
do † Yanek: Zdjęcie dopisane i tu i tu.Dotyczy zawodów odbywających się na Hipodromie,a przedstawia jak widać Oliwę. Proszę wykreślić według uznania.,
2016-03-15 17:29:15 (10 lat temu)
elmis
 
do † Yanek: Dzięki za zrobienie porządku, właśnie miałam się za to zabrać. Muszę się przyznać, że czkałam na pomoc i nie zawiodłam się
2016-03-17 11:04:48 (10 lat temu)
do elmis: Znaczy nie do końca jestem pewny tego podobiektu, bo raczej jest to coś w rodzaju "jednego wspólnego worka", no ale z drugiej strony nie jest pewne czy się tu znajdzie aż tak wielka ilość zdjęć, by zawody podzielić na konkretne imprezy, więc jest póki co stan ogólny, by nie rzec nawet ... ogólnikowy ;)
Heh, dzięki temu i to zdjęcie tez dostało nowe przypisanie
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2016-03-17 15:19:15 (10 lat temu)
lestat
 
+2 głosów:2
nie skomentuję zdjęcia a powspominam.

mielismy po 13 lat , usiedlismy na schodach kamienicy przy Armii Czerwonej koło kiosku przy Świerczewskiego i czekali . Nadjechał ten powóz , podeszliśmy do krawężnika i klaskali .

Książę Filip wstał uchylił nakrycie głowy i się smarkaczom ukłonił . Gadalismy przez tydzień o tym :))))))))
2016-03-18 11:52:48 (10 lat temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
Ja go widziałem na hipodromie. Który wtedy jeszcze nie nazywał się "hipodrom" ;-) Siedział na masce jakiegoś samochodu, chyba land rovera :)))))
2016-03-18 12:37:38 (10 lat temu)
elmis
 
Też widziałam Księcia Filipa siedzącego na dachu samochodu. Bardziej jednak interesowały wówczas konie i zaprzęgi i nie przypuszczałam, ze kiedykolwiek będę te slajdy pokazywała ;)
2016-03-18 14:13:12 (10 lat temu)
elmis
 
W tle bloki Żabianki.
2016-03-15 13:09:34 (10 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Piesek Dla Pani Zosi :-)
2016-03-15 13:15:16 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do antypuszka©: Dziękuję :-))) Fotospaniel :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-03-15 13:58:21 (10 lat temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: A fotokonie to pies? :)
2016-03-15 15:03:52 (10 lat temu)
lestat
 
+3 głosów:3
hasła foto-struś chyba jeszcze nie było.
2016-10-27 22:22:56 (9 lat temu)
fralat
 
Nazwa inspirowana piękną historią rekordzisty – wyjątkowego konia o imieniu
Secretariat,
2019-03-05 18:24:20 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: konstatynów Osice Miłocin łódź rynek fabryczny łódź plac katedralny łódź rynek fabryczny częstochowa częstochowa łódź plac szpitalny łódź, plac szpitalny Hoffmanowej 19 Rzeszów łódź, plac szpitalny lotnicze lotnicze traugutta 70 Świętokrzyski urząd wojewódzki traugutta traugutta juchowo sieldce sieldce izabelów Zebrzydowice traugutta 70 zaniemyśl piątkowo złota brama złota złota sztynort brzeg brzeg sztynort Sienna Piaseczyńska