| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Remont iglicy 2016

Podnoszenie iglicy po remoncie

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Remont iglicy 2016

Obiekt jest w trakcie remontu
Zbudowano: 2016
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
vigo
 
+3 głosów:3
Rewelacja !!!
2016-08-23 20:18:47 (9 lat temu)
Znakomite zdjęcie! Świetna akcja.
2016-08-24 10:50:25 (9 lat temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do vigo: Dzięki. Było tłoczno w powietrzu ale nasz ptak znajdował się cały czas nad dachem budynku oraz trawnikiem za pawilonem na którym nie było żywego ducha w promieniu 50 metrów - ani przez chwilę nad ludźmi oraz budową (inne ptaki latały gdzie popadnie a czasem one spadają). Szkoda tylko, że uchwycił samą końcówkę opuszczania - Iglicę opuszczali tak szybko, że nie zdążył zebrać się do lotu :) (miało to trwać godzinę a po jakichś 20-25 minutach była ona w takiej pozycji jak na zdjęciu).
2016-08-23 20:44:05 (9 lat temu)
vigo
 
do Columba livia: Ale ta końcówka jest najbardziej spektakularna
2016-08-23 20:47:21 (9 lat temu)
Licho
 
do vigo: Prawie. Najbardziej spektakularny by był film z całym opuszczaniem.
2016-08-23 21:50:02 (9 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
2016-11-22 11:15:13 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Cała seria jest doskonała. Mnie wciągnęła w temat remontu.
2016-08-24 10:52:20 (9 lat temu)
Chodzilem po nim w 1979 roku....
2016-08-24 19:31:33 (9 lat temu)
vigo
 
+3 głosów:3
Kra...kra..., może spadnie ?
2016-08-26 17:09:06 (9 lat temu)
MHL
 
Co to za... myjnia w tle??
2016-10-07 17:00:43 (9 lat temu)
vigo
 
do MHL: Bez strachu - szykują się do targów w weekend i montują ekspozycje z różnymi myjniami...
2016-10-07 17:43:06 (9 lat temu)
Ciekawe po co są te romby na Iglicy?
2016-10-07 19:53:46 (9 lat temu)
vigo
 
do Neo[EZN]: Tu też je widać , i tu:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzp.
2016-10-07 20:36:37 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Wzmocnienie spoin.
2016-10-07 20:40:44 (9 lat temu)
Teraz czekają aż dźwigi będą wolne w Tonarze.
2016-11-10 12:32:02 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: PIątek 25 listopada, około południa – chyba, że pogoda będzie niesprzyjająca.
2016-11-22 11:13:03 (9 lat temu)
do Licho: Czyli do niedzieli powinni położyć. W piątek pogoda ma być dobra - wiatr w porywach do 9 m/s, bez opadów.
2016-11-22 19:40:13 (9 lat temu)
Licho
 
do Licho: Podnoszenie się nie powiodło (pękł sworzeń mocowania konstrukcji do podłoża), następna próba w przyszłym tygodniu.
Był ktoś od nas?
2016-11-25 18:25:10 (9 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: A ja myślałem, że będą stawiać... ;-)
2016-11-22 19:44:48 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Ale może nie być widoczności – zapowiadają mgłę.
2016-11-22 22:08:19 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do vigo: Położyć w pionie? ;)
2016-11-22 19:50:01 (9 lat temu)
vigo
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Rozumiem, teraz stoi w poziomie. ;-))
2016-11-22 20:00:41 (9 lat temu)
do Licho: Jeżeli wiatr będzie taki jak zapowiada GFS to nie ma szans na mgłę. Mgła ma być jutro od wieczora i przez cały czwartek - zobaczymy jak będzie w piątek.
2016-11-22 22:10:00 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Co prognozujący to inna prognoza :-)
2016-11-22 22:10:50 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
"Zarząd WP Hala Ludowa Sp. z o.o. informuje, że podniesienie iglicy i ponowne ustawienie stalowej konstrukcji po remoncie zaplanowano na wtorek 14 marca b.r. o godzinie 10:00."
2017-03-13 14:20:01 (9 lat temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
Super dokumentacija-BRAWO !!! :-)
2017-03-26 11:47:22 (9 lat temu)
Mam nadzieję, że jakaś kamera patrzy na dolną część Iglicy - inaczej za kilka miesięcy będzie pobazgrana.
2017-03-18 12:50:23 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
Po remoncie z iglicy zrobiła się uglica ;-)
2017-03-14 16:14:01 (9 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Co za partacze... ;-)
2017-03-14 16:16:13 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do vigo: Najważniejsze, że już stoi. Dobrze, że byłeś przy jej podnoszeniu.
2017-03-14 16:21:14 (9 lat temu)
vigo
 
do ZPKSoft: Było sporo ludzi. Ciekawe, czy był jeszcze ktoś z FP ?
2017-03-14 16:28:04 (9 lat temu)
19 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: katowice katowice katowice katowice zagórcze warszawa sejm ustroń ustroń Rabka-Zdrój Na Banię 37b Piotrków Piotrków szklarska poręba skatepark plac wolnośći szklarska poręba Żuromin szklarska poręba boby Śrem Dąbrowskiego Śrem Śrem ul. Polna boby Śrem ul. Polna boby mostowa boby tczw mieścin dworzec dworzec łagiewniki Drzewica łagiewniki łagiewniki kurkowa 23 łagiewniki