26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Przystanek kolejowy Kraków Bronowice
142
m
Kraków
Wiadukt ul. Balicka
158
m
Kraków
Centrum Biznesu Brama Bronowicka
268
m
Kraków
Kościół św. Jana Kantego
331
m
Kraków
Armii Krajowej 93
347
m
Kraków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Jeden z pięciu kolejowych wiaduktów na ul. Bronowickiej. Najstarszy środkowy - o przekroju prostokątnym - obsługuje starą linię górnośląską, a tuż obok niego to mała obwodnica towarowa. Dwa skrajne łukowe wiadukty zostały wybudowane na użytek dużej obwodnicy towarowej. Obecnie, pierwszy od strony Bronowickiej, wraz z nowym, wybudowanym tuż za nim w 2014, służą kolei aglomeracyjnej jako linia do Balic i stanowią fragment niekompletnej, trzeciej obwodnicy Krakowa.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
4elza
 
Nie potrafię niestety dodać znacznika na mapie, gdyby ktoś...:-)
2020-10-07 06:04:29 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do 4elza: Masz dodany.
2020-10-07 07:14:58 (5 lat temu)
4elza
 
do Eugeniusz S.: Super, dzięki.
2020-10-07 07:32:58 (5 lat temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
:):)
2024-01-09 22:42:21 (2 lata temu)
Nemezis
 
:):)
2024-01-15 13:21:46 (2 lata temu)
Widzialem to zdjęcie juź w dniu dodania, nieprubowalem go wyprostować, bo odrazu wiadomo źe by to bylo bez sęsu. Teraz jak jest pod glosowaniem wyprubowalem..i bez skutku. Z drógiej strony...mam tu widok na ten wiadukt przezd remontem, tz. tak jak wyglądal w 2010.....Ja bym pozostawil.... diskusia otwarta.....glosowanie teź ☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2024-01-15 17:49:47 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
Tyle zostało z tego zdjęcia po wyprostowaniu i dosztukowaniu w rogach:

Jeśli uważacie, że warto, to można podmienić i głosować za pozostawieniem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2024-01-15 18:48:12 (2 lata temu)
fantom
 
+5 głosów:5
Dla wartości dokumentalnej (a o taką głównie chodzi przy fotce sprzed kilkunastu lat) nie ma większego znaczenia odchyłka od pionu.
To nie konkurs piękności, a portal o charakterze dokumentalno-historycznym. To tak dla przypomnienia miłośnikom piękna złapanego w kadrze.
2024-01-15 18:48:50 (2 lata temu)
yani
 
Zdjęcie wymieniłem na wyprostowane, proszę o głosowanie za pozostawieniem.
Jeśli autor ma coś przeciwko, to może napisze tu komentarz.
2024-01-15 19:01:33 (2 lata temu)
maciektr
 
+3 głosów:3
Dzięki za wyprostowanie! Tak, sam tego nie zrobiłem chcąc zachować "dokumentalny" charakter, względem poprzedniego ważna jest dla mnie widoczna w tle przebudowa ronda, a korki które powodowała pamiętam do dzisiaj :D
2024-01-17 20:38:18 (2 lata temu)
yani
 
do vetinari:
Można je bez problemu przyciąć i będzie prosto, ale niewiele wtedy z obrazu pozostanie. A jest zdjęcie rok wcześniejsze i proste.
2024-01-15 18:31:14 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do yani: Noooo, chyba warto źe bys podmnienil....☺ gratulacjie, mnie się udalo uratować mniej...
2024-01-15 18:50:29 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do fantom:
To nie chodzi o brak piękna, tylko o zwykłe niechlujstwo. A ta fotka taka znowu historyczna nie jest.
2024-01-15 18:51:39 (2 lata temu)
do vetinari: Czy autor zdjęcia . kol. maciektr wyraził zgodę na przerabianie zdjęcia?
2024-01-15 18:56:39 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do yani: Nie przesadzaj z tymi swoimi subiektywnymi, nerwowymi reakcjami.
To zdjęcie jest długo sprzed uczestnictwa owego użytkownika na fotopolsce, i miał on sobie prawo pstryknąć fotkę krzywo.
2024-01-15 18:54:29 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do fantom:
Oczywiście miał prawo pstryknąć, ale nie musiał wrzucać.
2024-01-15 18:58:45 (2 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Niewiem, niepytalem, ale...zdjięcie jest dodane pod licencią public domain, więc niczego nienaruszamy ☺
2024-01-15 19:44:52 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do yani: I od tego trzeba było zacząć. Po prostu.
2024-01-15 19:03:37 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do fantom:
Jeśli Cię to usatysfakcjonuje, to mogę się nawet w piersi uderzyć... Moja wina, moja bardzo wielka wina...
2024-01-15 19:07:39 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do yani: ☺☺☺
2024-01-15 19:42:56 (2 lata temu)
yani
 
do maciektr:
:)
2024-01-17 21:01:41 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Krasne żarki Lipowiec Lipowiec Wyszków Warszawa, ul. Ciepła 1 zamek Toszek sikornik gliwice rzeszów rzeszów Aleja Wyzwolenia Szczecin Szczecin sieniawka emilii plater noteć śluzy noteć park zdrojowy duszniki-zdrój duszniki-zdrój postepowa Opoczno łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek Zary mapy Opolska Opolska Zary Mapy Zary mapy narutowicza radom Miechów Miechów szczecin szczecin