24.06.2026 - naprawiono problem z niewczytywaniem zdjęć (pokazywały się dopiero po odświeżeniu strony).
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat nowosolski
OBIEKTY - ul. Dworcowa
Obiekty w okolicy
Kolejowa 19
1132
m
Nowe Miasteczko
Kolejowa 14
1135
m
Nowe Miasteczko
Wojska Polskiego 2
1138
m
Nowe Miasteczko
Kościelna 8
1151
m
Nowe Miasteczko
Urząd Pocztowy
1161
m
Nowe Miasteczko

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Budynek dworca i magazyn wybudowano w 1891 r. Stacja pełniła funkcje
ruchowo–handlowe. W czasie użytkowania stacji przeładowywano na niej głównie płody rolne oraz surowce i wyroby miejscowej fabryki mebli. Po zamknięciu stacji w połowie lat 90.XX w. (ostatni pociąg około 1995 r.) dworzec adaptowano na cele mieszkaniowe. Układ torowy dawnej stacji to tor główny zasadniczy, tor główny dodatkowy - umożliwiający krzyżowanie składów oraz tor boczny z wykolejnicami z krótkim żeberkiem pod magazyn ekspedycji kolejowej. Stację formalnie zlikwidowano w 2012 r., tory wypruto rok później.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
A po lewej pole rzepaku.
2013-07-24 09:38:23 (12 lat temu)
Pośrodku fotosznaucer
2013-07-24 10:08:17 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Dariusz Milka: Sznaucerka, niestety, jeszcze ze starego portfela - z obciętym bez sensu ogonkiem.
2013-07-24 10:39:09 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Fakt, poprawność polityczna obowiązuje. W zasadzie (per analogiam do "pani ministra") trza by podpisać że to TA "fotopsa".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2013-07-24 10:53:53 (12 lat temu)
do Dariusz Milka: Po czesku "fenka", przypomnę, że tam pies to "pes". Jeden Czech, jeden pes. Psy tam są mile widziane w lokalach, sklepach.
2013-07-26 16:05:54 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: KOSTRZYM MOLKTPLATZ KOSTRZYM MOLKEPLATZ wrocław wrocław mural Branitz dziwnó lutynia lutynia przejazd 11 strzałowa toruń strzałowa służewska 3 most wygoda gądó gądó pasaż wiecha zurawica toruń koszary toruń podgórska toruń podgórska toruń kujawska toruń łódzka gassy Dobrydnio Dobrydnio Dobrydnio Dobrydnio ciche zbiczno tarnów, jasna rogów dworzec tarnów tarnów