26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Szlak Chrobrego
1
2
4
6
8

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Szlak Chrobrego

Dawniej: Neissedammstrasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Jak przenieść do rzeczy?
2020-09-02 13:47:25 (5 lat temu)
do Dürgoy Marcin : Edytuj zdjęcie i na samym dole naciśnij konwersja na zdjęcie przedmiotu
2020-09-02 13:50:33 (5 lat temu)
Ostanio dodałam kilka zdjęć do przedmiotów i zupełnie zniknęły.
2020-09-02 13:58:49 (5 lat temu)
do Dürgoy Marcin : Podmień jeszcze raz zdjęcie (na pełnym ekranie jest ucięte), zostaw kilka dni, później spróbuj konwertować do przedmiotów, jak nie pomoże, to nie mam recepty.
2020-09-02 14:57:09 (5 lat temu)
marek45
 
Proszę pomóc mi przenieść ,,Przedmioty związane z Zakłady Nysa Motor Sp . z o.o.''
2025-09-23 11:26:56 (9 miesięcy temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do marek45: Nysa 522. Raczej więc od 1972
2025-09-23 11:31:01 (9 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
2026-02-05 18:12:32 (4 miesiące temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
2026-02-05 18:40:51 (4 miesiące temu)
Pomnik stojący przed budynkiem nr 6 jeszcze jakoś stoi. Niestety brakuje na nim wszystkich tablic i napisów.
2014-02-13 12:11:52 (12 lat temu)
Niko
 
do Gamebitt: Pomnik upamiętnia żołnierzy pułku poległych podczas I WŚ.
2016-05-11 20:44:41 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Niko: Właśnie, to jest pewnik. Skąd jednak wzięło się stwierdzenie, że pomnik powstał na okazję jubileuszu pułku ? Może ktoś z Kolegów zna historię obiektu lub 21.Pułku i potrafi uzasadnić ten podpis. Ponadto nigdzie nie spotkałam inf. o sztandarach pułków 1, 7 i 23. Może to jednak chodzi o datę poświęcenia 1.7.1923 ?
2018-06-23 10:48:39 (8 lat temu)
Gandalf
 
do ZPKSoft: To z pewnością data a nie numery pułków, tego dnia odsłonięto pomnik i zapewne poświęcono również sztandar pułkowy. Co do jubileuszu pułku to 50. rocznica w zasadzie pasuje, pułk sformowano 24.10.1872 roku: .
2018-06-23 12:45:47 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Gandalf: Dzięki, o taka informację mi chodziło. I co teraz z podpisem ? Cristoforo od dawna tu nie zagląda.
2018-06-23 15:43:25 (8 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nie czekając na przyzwolenie pozwoliłem sobie zmienić opis pod zdjęciem i jego dolne datowanie, zmieniłem też dawną nazwę obiektu, można by ewentualnie zmienić jeszcze status obiektu na "istniejący częściowo".
2018-06-23 20:01:08 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Gandalf: Masz rację, skorygowałam status obiektu. Dzięki za zajęcie się tematem.
2018-06-23 20:22:00 (8 lat temu)
Tak FSD wygląda? Groza!
2018-09-05 16:10:41 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Piotr Kowalski: Tak wyglądał w kwietniu. Ciekawe co się zmieniło - wyburzyli czy zostanie do przebudowy ?
2018-09-05 18:41:46 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Postaram się coś dowiedzieć. Ale nie obiecuję.
2018-09-07 18:45:11 (7 lat temu)
Pudelek
 
+1 głosów:1
do Piotr Kowalski: Wyburzony.
2021-04-19 18:14:48 (5 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
W 1997 trafiłem tu na projekt wdrożenia MFG Pro, zarządzany przez ówczesnych właścicieli (Daewoo).
Zakład produkował wtedy polonezy trucki i Citroeny C15D.
Wielkie plany modernizacji zakładu przerwał upadek koreańskiego czebola...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka...
2021-04-21 12:16:47 (5 lat temu)
☺☺
2018-06-24 20:29:15 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: ;-)
2018-06-24 20:41:55 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Juź myślalem źe tu dziśaj wieczorem bedzie sam na portalu.....nawed u nas w Těšíně sa puste ulice, ale pelne restauracjie...:-)
2018-06-24 20:43:30 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Panowie śledzą mecz więc panie muszą pilnować co się dzieje na portalu ;-)
2018-06-24 20:46:38 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ja slucham tylko ten mecz jako zaplecze dzwiekowe, waszy komentatorzy sa poprostu wspaniali...co do meczu...no...macie jeścze 45 minut....
2018-06-24 20:52:09 (8 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do vetinari: Nicsię nie stało ... będzie jeszcze meczo honor :((
2018-06-24 20:53:49 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do max: Nie mialem odwagy tego napisacz...mój teścz powiedzial źe Polska ekipa bedzie grala tylko 3 mecze-powitalny, o wszystko i poźegnalny...no mam nadzieje źe tak nie bedzie...
2018-06-24 20:56:10 (8 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do vetinari: Ja też mam jeszcze nadzieję ale rozum podpowiada coś innego :(
2018-06-24 21:00:21 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do max: No, sluchajac waszych komentatorów mam wrazenie źe nadzieja umiera ostatnia.
2018-06-24 21:10:01 (8 lat temu)
max
 
do vetinari: To nie jest zabawne :/
2018-06-24 21:11:36 (8 lat temu)
do max: Pilka jest okragla, bojisko źielone, 2 polowa ma 45 minut....szansa jest.
2018-06-24 21:12:46 (8 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do vetinari: Czarno to widzę. Już tylko 30 minut.
2018-06-24 21:21:37 (8 lat temu)
do max: Ale juź niewiele brakowalo...Lewandowski prawie prawie....
2018-06-24 21:23:28 (8 lat temu)
max
 
do vetinari: No nie jest dobrze :(
2018-06-24 21:34:30 (8 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do max: A teraz jest bardzo niedobrze (3:0)
2018-06-24 21:35:41 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do max: No..teraz juź tak...za malo czasu...dla tego lubie hokej, tam jest szansa naprawde do ostatniej minuty....
2018-06-24 21:39:22 (8 lat temu)
max
 
+3 głosów:3
do vetinari: Chyba zacznę uważnie curling oglądać. Piłka nożna chyba nie dla mnie :(
2018-06-24 21:42:20 (8 lat temu)
max
 
do max: Pozamiatane :(
2018-06-24 21:51:46 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do max: Ja jestem przyzwyczajony z naszej pilky...Nasza pilka jest juź pare lat w kryzysu, i niestety bialoczerwoni do niego chyba teź weśli..dlugie podania..gra bez pomyslu...zespól postawiony na idealnych i wspanialych graczy...ale nie ma serdca do gry grupowej...
2018-06-24 21:54:00 (8 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do vetinari: No i co tu powiedzieć? Dupa blada!
2018-06-24 21:59:35 (8 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do max: No ja mam gorzej..moja Izka otworzyla sobie czarne piwo.....i idzie sobie myć glowe....wszyskie szampony marky Head & Shoulders zniknely z domu...Jest to tylko gra, ja teraz bede kibicowal Chorwaciji...i potym komuś innemu i innemu źe by na final sobie przypomialem źe mam rodzinne w Niemczach...
2018-06-24 22:03:21 (8 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do vetinari: Ja będę teraz wiernym kibicem Islandii ale itak wygają Niemcy :)
2018-06-24 22:05:42 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do max: Natürlich ☺☺☺
2018-06-24 22:12:47 (8 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do vetinari: No to tu jest pełna zgoda :) Niejaki Wacław będzie zbulwersowany :))
2018-06-24 22:16:55 (8 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do max: Ja podszedłem do tego meczu na luzie, zakładając że nasi nie wygrają więc nie ruszyło mnie to za bardzo - tym bardziej, że na każdych mistrzostwach jest tak samo - nawet wtedy kiedy nasi są gospodarzem :)
2018-06-24 22:22:34 (8 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: No ale smuteczek :(
2018-06-24 22:30:14 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Nie moźna inaczej, jest to tylko zabawa. Jutro i tak slońce wyjdzie i bedzie nowy dzień. I za pare tygodni sie rozpocznie nowa eliminacjia. A na dziśejszy dzień juź tylko w statistikach bedzie wspominano...
2018-06-24 22:46:37 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do max: Za tydzień to przeboli....☺
2018-06-24 22:47:21 (8 lat temu)
Wiecie co, doczołgałem się do kompa czując, że będzie gadane, ale wcale nie czuję klęski Polaków, bo nie przegrali Polacy a ten , który trzymał buławę.
2018-06-24 23:38:31 (8 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do max: Oglądam wszystkie mecze, także pod kątem emocjonalności. Mecz Niemcy - Szwecja był bardzo brzydki, nie tylko z powodu, że sędzia nie podyktował rzutu karnego, ale z tego powodu, że ujrzałem twarze wkurzonych Niemców, takich, jakich nie widziałem na ulicach Wrocławia. Barbarzyństwo ujawnia się właśnie w emocjach.
2018-06-24 23:54:32 (8 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do vetinari: Jak kliknąłem na Czecha moja kotka Cicia mruknęła, abym szedł już spać, ale ci odpowiem. Na początku cię lubiłem, ale czuję, że coraz więcej piw, co dnia, idzie w twoją stronę. ....
2018-06-25 00:12:36 (8 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Tz. trener ?
2018-06-25 08:59:54 (8 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do Wacław Grabkowski: No ja sobie piwko przy meczu ocziwiścze otworzylem, ale po wypiciu jednego, i 20 min gry doślem do wniosku źe pilka niejest jednacze mojim ulubionym sportem. Nie z tego jak i kto gral. Jakoś niepotrafie przegryźcz te "nagelowane" lalky ciagle umierajace, padajace...rozumiem źe pilkarze niemaja źadnych ochraniacia ciala, ale przy kaźdym dotyku zgracza z graciem mam wrazienie, źe polowa ekipy jest chora na Pęcherzowe oddzielanie się naskórka. (U nas ta straśna choroba ma troche lagodniejsia nazve-Choroba motylego skrzydla) . To jest ogólne spojrzenie, niechodzi o wczorajszy mecz. Poprostu pilka byla ciekawym portem do momentu kiedy wschodnia i środkowa Europa zostala tylko magazynem i markietem dla bogatych i mocnych klubów pilkarskich z zachodu. Ale wolalem sluchacz komentarze Waszych komentarzy jak na naszej telewiziji. Ten entuziazmus i natchnienie...prawie do ostatnich minut. Szkoda, Czeszi oceniali bialoczerwonych jako czarnego konia tego mundialu...Teraz mam jako "moja" druźyne Chorwatów...i potym zobaczymy..no posluchamy...ocziwiścze na TVP 1.
2018-06-25 09:11:11 (8 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: To zdaje się Napoleon powiedział, że każdy żołnierz nosi buławę w plecaku. Nasi piłkarze zostawili plecaki w szatni ...
2018-06-25 11:20:54 (8 lat temu)
Budynek widoczny na tym foto:

Datacja do poprawy.
2019-05-28 23:59:08 (7 lat temu)
do ritterswalder: Kręcę się po Poniatowskiego, ale nie mogę namierzyć budynku o ile stoi.
2019-05-29 00:13:18 (7 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
do chrzan233 : Na fotce która wskazałem ocalał do dziś tylko Arsenał po prawej (Szlak Chrobrego).
2019-05-29 00:18:42 (7 lat temu)
Jacy
 
2019-05-29 10:11:21 (7 lat temu)
do Jacy: Jeśli macie pomysł na utworzenie obiektu, to poproszę.
2019-05-29 18:24:36 (7 lat temu)
do chrzan233 : fotopolska.eu
2019-05-29 21:28:43 (7 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Jak widzę nadal trwa zapis cenzury na stronę polska-org i nie można dać linka. Wobec tego trzeba wyguglać magazyn zbożowy (prowiantowy) w Nysie.
2019-05-29 21:30:35 (7 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
1964-65 (Nysa 501).
2025-05-07 18:40:56 (rok temu)
Tylko 1964 - Nysy N59 obok Nys 501.
2025-05-07 18:41:49 (rok temu)
Auto 1925+.
2025-05-07 15:18:38 (rok temu)
yani
 
do nyskadolniak:
Możesz proszę, spojrzeć tu?:
2025-05-07 16:11:35 (rok temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Ulica Szlak Chrobrego - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gryfino Gryfino teatr guliwer bugaj czemierniki Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów krużlowa plan radomia nowy sącz nowy sącz Pawia 6 Toruń Rynek kostrzyn gorzowska gliwice gliwice krużlowa rostarzewo Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny warszawa zachodnia warszawa zachodnia Drzewica fabryczna obóz pracy szkolna