| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (17)
Obiekty w okolicy
Nyska 56-56b
61
m
Wrocław
Osiedle Moderno
71
m
Wrocław
Pompownia Ścieków Nyska
77
m
Wrocław
Zakłady Produkcyjno-Remontowe Ener...
85
m
Wrocław
Osiedle "Innova"
93
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Porównanie jest jakieś nonsensowne- ta para zdjeć jest błędna.Zobaczcie sami.
2013-11-03 14:48:49 (12 lat temu)
mar
 
do Dariusz Łukasik: Kiedyś była jakaś awaria i pozjadało część numerów zdjęć. Teraz wychodzą takie kwiatki :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2013-11-03 15:01:43 (12 lat temu)
dud
 
+1 głosów:1
Możesz przypisać do ul. Pięknej i Nyskiej, Paczkowska odpada.
2012-01-22 19:00:12 (14 lat temu)
pawulon
 
do dud: To chyba jest to ?
2012-01-22 19:22:27 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do dud: Witaj Jacuś! Kopę lat!
2012-01-22 20:18:34 (14 lat temu)
skrzypa
 
do pawulon: To je dokładnie to-poprawione
2012-01-22 20:14:46 (14 lat temu)
do skrzypa: Widzę po exifie, że robione Nikonem P500. Mam możliwość wymiany w ramach gwarancji swojego P100 właśnie na ten model. Jak się sprawuje czy już przetestowany ? Jeśli nie tu to skrzypa napisz coś na maila.
2012-01-22 20:22:25 (14 lat temu)
skrzypa
 
do Wiesław Smyk: Ten aparat to już historia, pobawiłem się nim zaledwie niecałe pół roku. Wystarczyła kropelka oceanicznej wody aby pan w serwisie gwarancyjnym krzyknął mi 800 zł za naprawę :(. Ale nie byłem z niego zadowolony często się zawieszał i strasznie zżerał akumulator, choć zdjęcia, a zwłaszcza filmy full HD wychodziły niezłe. W każdym razie bardziej jestem zadowolony z soniaka HS 100 v którego mam teraz
2012-01-22 20:51:40 (14 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
do skrzypa: No to teraz jak Max Otto von Stirlitz mam "materiał do przemyślenia" :) Dzięki.
2012-01-22 21:23:09 (14 lat temu)
dud
 
+1 głosów:1
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: stradomska Carolinum węgorzewo węgorzewo katowice ul. warszawska 1 not not partynicka postmodernizm byczeń byczń górnik bytom muszyna willa muszyna Rakoniewice zabrze Łódź pomorska 51 KAmienica dmuszewskiego siechnice siechnice rynek rynek lubawa Łódź Pomorska 53 Pomorska 55 nieznanice lidzbark warminski rynek miejski dwór bytom zabrzańska 134 bytom zabrzańska134 dziwnów bytom kołłątaja 2 pobierowo pustkowo lubawa