26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Autobusy w Opolu
112
133
205
211
212
261
262
263
264
267
268
305
307
401
421
430
434
435
437
458
460
461
470
484
501
503
504
529
530
562
563
572
601
636
801
811
870
871

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia1234567
I tutaj też przed rokiem 1969
2014-02-27 18:46:52 (12 lat temu)
do krzysztal: Niekoniecznie. Kamień położono dopiero w sierpniu, stąd zdjęcie mogło być wykonane w 1969 r.
2014-02-27 19:06:15 (12 lat temu)
do Cristoforo: Racja :)
2014-02-27 19:26:01 (12 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor. Co do datowania. Pierwsze wydanie pocztówki pochodzi z 1968 roku (zamówienie do druku z 1967).
2014-12-26 09:38:10 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do PEŻ: Dziękuję :)
2014-12-27 19:09:01 (11 lat temu)
Co to za wehikuł - całkiem po prawej stronie zdjęcia ? Chyba napędzany silnikiem parowym ... Ktoś umie "to" rozpoznać ?
2013-12-16 21:12:24 (12 lat temu)
foxi
 
do krzysztal: Podobne do lokomobila ale to zapewne już traktor na razie nieznanej marki
2013-12-16 21:15:53 (12 lat temu)
do foxi: Tak - wygląda na traktor - w tych latach już pewnie spalinowy :)
2013-12-16 21:34:13 (12 lat temu)
Gandalf
 
Z tego co wiem autobus linii 4 w 1973 roku kursował na trasie od Wójtowej Wsi do ul. Ostroroga w NWK, wcześniej dojeżdżał dalej aż do Grudzic, natomiast nigdy nie jeździł do Groszowic.
2016-01-14 13:09:50 (10 lat temu)
do Gandalf: Oczywiście masz rację.
2016-01-14 13:11:35 (10 lat temu)
Pan A.Janowski będzie Ci wdzięczny ;)
2016-04-04 21:12:45 (10 lat temu)
do Oderstr.: Ja jestem mu wdzięczny za parę fajnych zdjęć :)
2016-04-04 21:30:32 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
64 Dyskusji (ostatnia 10 lat temu)
Plac Wolności z biurowcem "Europa" a na ulicy przepiękny "Ogórek".
Rondo z kwiatem motoryzacji polskiej owych lat jeszcze bez estakady. Trójką "ogórkiem" na Chabry się jeździło ;-) Inne nieco w lewo na http://opolskie.fotopo...
1933
-
1944
1933
-
1959
1955
-
1960
1958
-
1963
1959
-
1963
1960
-
1968
1960
-
1968
1964
-
1968
1964
-
1969
1965
-
1969
Autobusy w Opolu na innych zdjęciach
1970
-
1972
1970
-
1972
Autobusy w Opolu - obiekty i wydarzenia
401-421 430-434
870-871
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków