| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Euro 2012

Euro 2012 w Gdańsku

Euro 2012 w Poznaniu

Euro 2012 w Warszawie

Euro 2012 we Wrocławiu

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345następna
mamik
 
Mamy poznańską strefę! Dopisuję do Euro2012.
2012-06-25 15:25:44 (13 lat temu)
mag
 
+3 głosów:3
Specjalnie tam poszedłem... :)
2012-06-25 15:29:10 (13 lat temu)
jurekpogodno
 
+1 głosów:1
do mamik: Odrobinę mam tyły w aktywności , ale swoje małe co nie co dołożę :)
2012-07-25 14:00:33 (13 lat temu)
mamik
 
do mag : I słusznie, bo jakby nie patrzeć to jednak historyczne wydarzenie.
2012-06-25 15:33:49 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
O właśnie o takie zdjęcia Irlandczyków mi chodziło ;-)
2012-07-03 08:51:43 (13 lat temu)
Migry
 
do mamik: Miło mi...mam kilka niestety kiepskie wykonanie.
2012-07-03 08:53:42 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do mamik: A Niemcy mogą być?
2012-07-03 09:36:39 (13 lat temu)
do mamik: Bractwo browarne :)
2012-07-25 14:03:31 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Zwłaszcza Niemki ;-)
2012-07-03 09:40:37 (13 lat temu)
Ajrysze to spoko ludzie :))
2012-07-25 14:01:40 (13 lat temu)
Dzisiaj mecz Polska - Irlandia Północna (ME 2016). Osiołek z wrocławskiego zoo Zidane już wytypował zwycięzcę, a ja mam nadzieję, że jednak wygrają nasi. Będzie piękny mecz!
2016-06-12 12:02:54 (10 lat temu)
Oj kochali ci oni nasze browary :)
2012-07-25 14:04:39 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Miałeś bilet? Też gdzieś się tam kręciłem ale bez biletu ;)
2013-03-01 21:49:26 (13 lat temu)
skrzypa
 
Nie, skąd poszliśmy tylko na spacerek
2013-03-01 21:57:51 (13 lat temu)
Stenek
 
Córeczka - Gwiazdeczka Prześliczna :)))
2013-03-14 22:42:57 (13 lat temu)
skrzypa
 
Dzięki, przekażę :)
2013-03-14 22:53:15 (13 lat temu)
Mikrob
 
"Najwięksi znawcy" futbolu mówili, że będzie 2:0. A bramki strzelą Lewandowski i Błaszczykowski. Szkoda, że sam na to nie wpadłem.
2016-03-09 16:52:44 (10 lat temu)
kodens79
 
+2 głosów:2
Ja byłem na meczu Polska-Czechy ale w Listopadzie 2015 r
2016-03-16 18:02:16 (10 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do skrzypa: Moja córuchna jest już niemal pełnoletnia, ale bardzo bym chciał, żeby jeszcze była taka jak ta tu na zdjęciu, to sama radość nosić takiego żywego koteczka na rękach!
2013-03-14 22:57:04 (13 lat temu)
skrzypa
 
do Stenek: Taką prawie pełnoletnią też posiadam :-)
2016-03-09 16:39:01 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Pamietam na ten dzień, dzień wcześniej bylem w pracy na popoludniuwej zmianie, i rano musialem ijścz na ranna zmiane. Izka do mnie dwonila źe mi zapomniala powiedziecz, źe do naszego domu przyjedzie...nasza, Česká Televize. Wybrano nas jak Posko-Czeskie manźelstwo. Myślalem źe sobie robi źarty. No, nie robila. Naprawde zaraz po mojim przyjśczu do domu zadzwonil dzwonek u dzrwi.. i tam kamerzysta i reporterka... I zwykle pitania kto wygra, jak bedeme kibiciwacz kto komu...Wieczorem bylem s Izka w naszym glównym dzieniku telewizijnym..Wygladalem tam jak deb... ale najwaźniesze bylo, źe naszy wygrali....:-) Kdo neskáče není Čech hop!hop!hop! :-)
2016-03-09 17:40:11 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do vetinari: Krecik pokonał Reksia. A Krecik to pierwsza bajka animowana, jaką oglądała moja córka. Dokładnie odcinek z buldogiem po imprezie.
2016-03-09 18:40:30 (10 lat temu)
skrzypa
 
do vetinari: A masz gdzieś link do tego wywiadu ? ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2016-03-09 20:21:56 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do vetinari: Czechy - Grecja :) Češi Hurá!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-03-09 20:27:13 (10 lat temu)
do skrzypa: Mam, ale w Polsce nie bedzie dzialal, prawa koncesionarskie, bo to jest link od naszej telewizji. Niestety..nadal bede w waszych wyobraźniach stal obok swojego dziadka. To jest ten w czerwonej kośulce :-).
2016-03-10 07:18:26 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Piekne, dziekuje... i znów typowo czeskie KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH HOP!HOP!HOP! Kumpel wlaśnie byl we Wroclawiu na tym meczu. Musie sie przyznacz, źe jak widzialem pierwszy mecz Polska-Rosija, to bylem naprawde zachwicony stadionem. Polska jest raczej krajem pilkarskim, My, Cześi..hokej....
2016-03-10 07:23:55 (10 lat temu)
skrzypa
 
do vetinari: Szkoda :-(
2016-03-10 10:08:51 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do vetinari: To jak twój dziadek jest w czerwonej koszulce to Ty jesteś..... to straszne.... :-)
2016-03-15 20:55:43 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Niestety, choćaź juź nie raz chcialem zamnienić na inne foto, to pozostawie nadal to zdjecie. Wydaje sie mi, źe jak jestem focony z lewej strony to jestem ścuplejszy, i na pierwszy rzut oka sie pokazuje moja sentimentalna dusza..i dobry charakter mi sie pokazuje w twarzy :-).
2016-03-16 08:31:01 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ale uśmiech masz po dziadku, tym w czerwonej koszulce.
2016-03-16 16:54:47 (10 lat temu)
do Mikrob: Geny.... :-)
2016-03-16 18:51:43 (10 lat temu)
Mikrob
 
do kodens79: Polska Hura!
2016-03-16 18:39:42 (10 lat temu)
A na kartce ściąga żeby się nie pomylić ;)
2013-03-01 21:57:54 (13 lat temu)
skrzypa
 
Che, che no fakt :)
2013-03-01 22:02:13 (13 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
W obiekcie Euro może być, ale z obiektu "Stadion Miejski" to zdjęcie oraz inne proponowałbym usunąć.
2013-03-02 20:40:19 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2015-03-16 18:02:32 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Tak. Niezbyt mu szło, aż język przygryzł :)
Byłem z nimi od wjazdu pociągu na dworzec
2015-03-16 19:22:07 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Wygraliśmy z Irlandią 2 :1! Jesteśmy na Euro 2016 we Francji. Sędzia kalosz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-10-11 23:08:03 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Mnie tez to pierwsze na myśl przyszło :)
2015-03-16 18:49:25 (11 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Dobrze że nie przyjechali autobusem bo to by się dopiero zdziwili :)
2015-03-16 19:41:31 (11 lat temu)
skrzypa
 
do Wacław Grabkowski: Oj kledlików i Primatora stanowczo za dużo :-)
2015-03-16 19:48:55 (11 lat temu)
do skrzypa: Oni raczyli się piwem w knajpkach wokół rynku. Okupowali szczególnie ul. Oławską, ,,aresztowali" przechodzące dziewczyny i robili sobie z nimi zdjęcia. Moją też ,,napadli" :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: a - ą
2015-03-16 20:11:47 (11 lat temu)
mamik
 
2015-03-16 20:14:02 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do mamik: Właśnie! Tak było. Jakiś nowy zwyczaj kibiców. Jak wrócą do swoich, będą się chwalić łupami :)
2015-03-16 20:33:27 (11 lat temu)
Tuluza, Euro 2016, 79 minuta meczu Czechy - Hiszpania. Nie zazdroszczę czeskim kibicom, co za mecz!
2016-06-13 16:37:45 (10 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
"Głów" tu wiele - i tyle tylko
2021-07-10 21:28:05 (4 lata temu)
esski
 
1900 na tak zacną panoramę ? To chyba z "urzędu" wrzucić raczyłeś.. Daj te minimum 1000---1200 na boku, a resztę zostaw w fotoplskim spokoju.
2021-07-10 21:43:28 (4 lata temu)
Joanna Syrenka
 
+1 głosów:1
Co by nie mówić, był klimat! Irlandzkich kibiców w Poznaniu nie zapomnę do końca życia :-)
2021-12-07 23:19:55 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Joanna Syrenka: Ja miałem gęsią skórkę na meczach z udziałem Islandii - Euro 2016 :)
Ich słynne "Huh!"
2021-12-08 10:05:03 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
43 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Euro 2012 - obiekty i wydarzenia
Euro 2012 w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kłonice GAzeta GAzeta Tygodnik Ciechanowski Tygodnik Ciechanowski tannenberg łuków łuków Tygodnik Ciechanowski Tygodnik Ciechanowsk olsztyn olsztyn wisła wisła łęba łęba Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Elbląg 1945 Elbląg 1945 Tygodnik Ciechanowsk boguchwała elblag elblag Będzin Będzin Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk maciejka Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk Tygodnik Ciechanowsk