| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Euro 2012 we Wrocławiu

Euro 2012 w Rynku

OBIEKTY - Euro 2012 we Wrocławiu

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
Czy to powszechny obyczaj na stadionach, bo pierwszy raz widzę, ale i oka nie nadstawiam:).
2012-06-18 20:59:42 (14 lat temu)
pawulon
 
do Danuta B.: Z tego co wiem i widuję przy okazji różnych meczów to zwyczaj jest popularny.
2012-06-19 07:42:04 (14 lat temu)
Migry
 
+1 głosów:1
Karel Gott ?
2012-07-05 19:35:06 (13 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
A dziewczyny na bosakiego...
2012-07-05 19:53:04 (13 lat temu)
A gdzie siedziałeś? Wysoko, czy przy bandzie?
2012-06-18 13:49:04 (14 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:4
Czy w przypadku meczu Neptuna Końskie z Granatem Skarżysko też mogę założyć obiekt - mecz i focić zawodników?
2012-07-05 21:12:59 (13 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Nie jestem zwolennikiem sadzania tego typu ujęć jak powyżej. Ja mam kilkadziesiąt zdjęć z zadymy z Rosjanami i meczu z Rosją.
2012-07-07 18:43:30 (13 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Generalnie nie czepiam się meczu jako wydarzenia. Są tacy co żyją nadzieją. Mnie nasi piłkarze od lat oduczyli zainteresowania swoją gra a ich ostatnie miejsce w najsłabszej grupie tylko mnie w tym upewniło. Bilety miałem służbowe, sprzedałem i poszedłem tylko na mecz z Rosjanami. Zdjęcia z zajść na Poniatowskim w tej chwili są w prokuraturze i nie mogę ich publikować zaś przesyt Euro na każdym kroku wymusił na mnie unikanie loga i tematu..resztę dobił we mnie niejaki Grzegorz Lato.
Pozdro
2012-07-07 20:13:30 (13 lat temu)
Było ogłoszenie, że szukają zdjęć. Żadne wcześniej nie było na FP więc spoko
2012-07-08 18:35:32 (13 lat temu)
pawulon
 
do Danuta B.: Wysoko, gdzieś tam po prawej
2012-06-18 16:06:41 (14 lat temu)
Julo
 
do pawulon: I rury Ci nie odebrano?
2012-07-05 19:54:00 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
do bonczek_hydroforgroup: W artykule na pewno. To Euro za naszego życia nie odbędzie się ponownie w Polsce. Zdjęć mamy tyle co kot napłakał. Jeden z nas tylko był na prawdziwym meczu. Trzeba na to spojrzeć inaczej. Dobre i to, bo z prawdziwymi aparatami na stadion nie wpuszczano. Te zdjęcia nie stanowią precedensu, ani przepustki dla dodawania podobnych.

2012-07-05 21:25:53 (13 lat temu)
WW
 
+2 głosów:3
do bonczek_hydroforgroup: Celna uwaga!
2012-07-06 00:12:57 (13 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:3
do Danuta B.: Ja też byłem na meczach więc skąd info, że tylko jeden ?
2012-07-06 03:13:04 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: To dawaj zdjęcia, chętnie pooglądamy.
2012-07-06 12:23:25 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
do bonczek_hydroforgroup: Pierwsze słyszę, żeś był na stadionie. Ja bym się pochwaliła:). Jak słusznie pisze pawulon - dawaj co masz!
2012-07-06 13:48:30 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Zasadniczo też jestem przeciw,ale sytuacja była niepowtarzalna. Pawulon jeszcze może dwa zdjęcia wrzucić bo jeszcze miejsca są ;-)
2012-07-07 19:44:51 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do bonczek_hydroforgroup: No to mamy nową kategorię: fotopolska w organach... ścigania:). Tego jeszcze nie było!
2012-07-08 17:35:18 (13 lat temu)
U nas na Krzykach zaczęło padać dużo później.
2012-06-18 21:01:30 (14 lat temu)
mamik
 
2012-06-19 11:07:17 (14 lat temu)
mamik
 
A co to za grupa?
2012-07-04 19:37:16 (13 lat temu)
do mamik: Niemce, na oko z dawnej NRD.
2012-07-04 19:38:43 (13 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Chodziło mi o to co to za organizacja, klub lub coś innego Stev's jga nic mi google nie podpowiadają sensownego ;-)
2012-07-04 19:48:20 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do mamik: Oj, nie zamieniłam z nimi słowa, bo w języku Goethego rozumiem nieco tekstu pisanego. Jakaś zorganizowana grupa, bo na zdjęciach z tego popołudnia w rynku widać więcej osób w takich samych koszulkach. Przyjechali, poskakali, pojechali.... Ogólnie było b. miło, choć w swoim czarnowidztwie widziałam hordy pijanych wandali. A tu normalne, uśmiechnięte chłopaki. Zapanowała wszechogarniająca atmosfera wzajemnej sympatii. Potwierdza to również Tomasz Lis w swoim blogu (a był na stadionie) .
2012-07-04 20:19:20 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Miałeś bilet? Też gdzieś się tam kręciłem ale bez biletu ;)
2013-03-01 21:49:26 (13 lat temu)
skrzypa
 
Nie, skąd poszliśmy tylko na spacerek
2013-03-01 21:57:51 (13 lat temu)
Stenek
 
Córeczka - Gwiazdeczka Prześliczna :)))
2013-03-14 22:42:57 (13 lat temu)
skrzypa
 
Dzięki, przekażę :)
2013-03-14 22:53:15 (13 lat temu)
Mikrob
 
"Najwięksi znawcy" futbolu mówili, że będzie 2:0. A bramki strzelą Lewandowski i Błaszczykowski. Szkoda, że sam na to nie wpadłem.
2016-03-09 16:52:44 (10 lat temu)
kodens79
 
+2 głosów:2
Ja byłem na meczu Polska-Czechy ale w Listopadzie 2015 r
2016-03-16 18:02:16 (10 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do skrzypa: Moja córuchna jest już niemal pełnoletnia, ale bardzo bym chciał, żeby jeszcze była taka jak ta tu na zdjęciu, to sama radość nosić takiego żywego koteczka na rękach!
2013-03-14 22:57:04 (13 lat temu)
skrzypa
 
do Stenek: Taką prawie pełnoletnią też posiadam :-)
2016-03-09 16:39:01 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Pamietam na ten dzień, dzień wcześniej bylem w pracy na popoludniuwej zmianie, i rano musialem ijścz na ranna zmiane. Izka do mnie dwonila źe mi zapomniala powiedziecz, źe do naszego domu przyjedzie...nasza, Česká Televize. Wybrano nas jak Posko-Czeskie manźelstwo. Myślalem źe sobie robi źarty. No, nie robila. Naprawde zaraz po mojim przyjśczu do domu zadzwonil dzwonek u dzrwi.. i tam kamerzysta i reporterka... I zwykle pitania kto wygra, jak bedeme kibiciwacz kto komu...Wieczorem bylem s Izka w naszym glównym dzieniku telewizijnym..Wygladalem tam jak deb... ale najwaźniesze bylo, źe naszy wygrali....:-) Kdo neskáče není Čech hop!hop!hop! :-)
2016-03-09 17:40:11 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do vetinari: Krecik pokonał Reksia. A Krecik to pierwsza bajka animowana, jaką oglądała moja córka. Dokładnie odcinek z buldogiem po imprezie.
2016-03-09 18:40:30 (10 lat temu)
skrzypa
 
do vetinari: A masz gdzieś link do tego wywiadu ? ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2016-03-09 20:21:56 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do vetinari: Czechy - Grecja :) Češi Hurá!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-03-09 20:27:13 (10 lat temu)
do skrzypa: Mam, ale w Polsce nie bedzie dzialal, prawa koncesionarskie, bo to jest link od naszej telewizji. Niestety..nadal bede w waszych wyobraźniach stal obok swojego dziadka. To jest ten w czerwonej kośulce :-).
2016-03-10 07:18:26 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Piekne, dziekuje... i znów typowo czeskie KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH HOP!HOP!HOP! Kumpel wlaśnie byl we Wroclawiu na tym meczu. Musie sie przyznacz, źe jak widzialem pierwszy mecz Polska-Rosija, to bylem naprawde zachwicony stadionem. Polska jest raczej krajem pilkarskim, My, Cześi..hokej....
2016-03-10 07:23:55 (10 lat temu)
skrzypa
 
do vetinari: Szkoda :-(
2016-03-10 10:08:51 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do vetinari: To jak twój dziadek jest w czerwonej koszulce to Ty jesteś..... to straszne.... :-)
2016-03-15 20:55:43 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Niestety, choćaź juź nie raz chcialem zamnienić na inne foto, to pozostawie nadal to zdjecie. Wydaje sie mi, źe jak jestem focony z lewej strony to jestem ścuplejszy, i na pierwszy rzut oka sie pokazuje moja sentimentalna dusza..i dobry charakter mi sie pokazuje w twarzy :-).
2016-03-16 08:31:01 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ale uśmiech masz po dziadku, tym w czerwonej koszulce.
2016-03-16 16:54:47 (10 lat temu)
do Mikrob: Geny.... :-)
2016-03-16 18:51:43 (10 lat temu)
Mikrob
 
do kodens79: Polska Hura!
2016-03-16 18:39:42 (10 lat temu)
A na kartce ściąga żeby się nie pomylić ;)
2013-03-01 21:57:54 (13 lat temu)
skrzypa
 
Che, che no fakt :)
2013-03-01 22:02:13 (13 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
W obiekcie Euro może być, ale z obiektu "Stadion Miejski" to zdjęcie oraz inne proponowałbym usunąć.
2013-03-02 20:40:19 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2015-03-16 18:02:32 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Tak. Niezbyt mu szło, aż język przygryzł :)
Byłem z nimi od wjazdu pociągu na dworzec
2015-03-16 19:22:07 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Wygraliśmy z Irlandią 2 :1! Jesteśmy na Euro 2016 we Francji. Sędzia kalosz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-10-11 23:08:03 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Mnie tez to pierwsze na myśl przyszło :)
2015-03-16 18:49:25 (11 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Dobrze że nie przyjechali autobusem bo to by się dopiero zdziwili :)
2015-03-16 19:41:31 (11 lat temu)
skrzypa
 
do Wacław Grabkowski: Oj kledlików i Primatora stanowczo za dużo :-)
2015-03-16 19:48:55 (11 lat temu)
do skrzypa: Oni raczyli się piwem w knajpkach wokół rynku. Okupowali szczególnie ul. Oławską, ,,aresztowali" przechodzące dziewczyny i robili sobie z nimi zdjęcia. Moją też ,,napadli" :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: a - ą
2015-03-16 20:11:47 (11 lat temu)
mamik
 
2015-03-16 20:14:02 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do mamik: Właśnie! Tak było. Jakiś nowy zwyczaj kibiców. Jak wrócą do swoich, będą się chwalić łupami :)
2015-03-16 20:33:27 (11 lat temu)
Tuluza, Euro 2016, 79 minuta meczu Czechy - Hiszpania. Nie zazdroszczę czeskim kibicom, co za mecz!
2016-06-13 16:37:45 (10 lat temu)
Joanna Syrenka
 
+1 głosów:1
Co by nie mówić, był klimat! Irlandzkich kibiców w Poznaniu nie zapomnę do końca życia :-)
2021-12-07 23:19:55 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Joanna Syrenka: Ja miałem gęsią skórkę na meczach z udziałem Islandii - Euro 2016 :)
Ich słynne "Huh!"
2021-12-08 10:05:03 (4 lata temu)
33 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Strefa kibica z rynku sięga na plac Solny
Plac Solny w barwach Euro 2012.
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
Euro 2012 we Wrocławiu - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: węgorzewo węgorzewo katowice ul. warszawska 1 not not partynicka postmodernizm byczeń byczń górnik bytom muszyna willa muszyna Rakoniewice zabrze Łódź pomorska 51 KAmienica dmuszewskiego siechnice siechnice rynek rynek lubawa Łódź Pomorska 53 Pomorska 55 nieznanice lidzbark warminski rynek miejski dwór bytom zabrzańska 134 bytom zabrzańska134 dziwnów bytom kołłątaja 2 pobierowo pustkowo lubawa szaberplac plac grunwaldzki Lipno