| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Rybnicka
4
6
10
13
15
19
21
26
27
28
30
32
33
35
35 B
35C
36
37
37
39
41
43
45
60
62
95
97
99
100
101
103
105
Więcej (4)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Rybnicka

Dawniej: Rybnikerstrasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Petrus
 
Zdjęcie pamiątkowe :) Obiekt nie istnieje od kilku lat - po wieży i stojącej obok fabryce nie ma śladu.
2012-06-23 19:28:56 (13 lat temu)
do Petrus: Fabryka miała coś wspólnego z tym obiektem?
2025-06-27 15:59:43 (11 miesięcy temu)
Petrus
 
do chrzan233 : W miejsce spalonego w 1919 roku młyna powstała ta garbarnia, ale nie wiem czy i w jakim zakresie poprzednie budynki zostały wykorzystane. Jedno miejsce, ale chyba można to traktować jako osobne zakłady.
Add.: dodam artykuł na temat -
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: add. link
2025-06-27 19:25:23 (11 miesięcy temu)
do Petrus: Dzięki, ciekawy tekst
2025-06-27 20:15:21 (11 miesięcy temu)
cracusiac
 
+3 głosów:3
Kiedyś to nawet zwykły piec kaflowy był dziełem sztuki.
2020-07-12 13:38:18 (5 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do cracusiac: A ta pani ma uszyte spodnie z moich zasłon okiennych :)
2020-07-12 14:58:57 (5 lat temu)
do Desperado: Pewnie zamawialiście je u tego samego projektanta :)
2020-07-12 15:20:11 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Nieszczęśliwy bo tu zginęli Kamiński i Kurek 29 września 1989 r.
2023-07-04 18:57:47 (2 lata temu)
PiotrW
 
do bonczek_hydroforgroup: Kiedyś z tego miejsca rozciągał się widok na "miasto kominów"
2023-07-04 20:50:28 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup:
Razem z Kurkiem i Kamińskim zginął również Andrzej Gieysztor.
2023-07-04 21:46:44 (2 lata temu)
Petrus
 
Knajpa
2023-08-28 21:43:26 (2 lata temu)
do Petrus: Co masz dokładnie na myśli? to ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-08-28 21:46:44 (2 lata temu)
Petrus
 
+1 głosów:1
do da signa: Nie. Taka karczma/restauracja stała kiedyś na Lukasynie, prawdopodobnie naprzeciw Rybnicka 100
(możliwe, że widać ją ukrytą w drzewach )
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: add.
2023-08-29 14:43:21 (2 lata temu)
do Petrus: Znalazłam podobne zdjęcie, bez zarośli, ale jakość bardzo słaba.
2023-08-29 19:32:47 (2 lata temu)
do Petrus: Piotrze, zmień opis pod zdjęciem na jakiś rozsądny. Bo to co skopiowałam z zabytek.pl nie ma sensu.
2025-08-09 23:02:15 (10 miesięcy temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Swastyki wieszali w latach 30-tych
2023-08-29 19:54:01 (2 lata temu)
Matko, kiedy patrzę na to zdjęcie, to jakbym był na wzburzonym morzu :)
2023-08-29 20:05:54 (2 lata temu)
Petrus
 
+4 głosów:4
2023-08-29 20:25:42 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Desperado: Zdjęcie , jak widać jest archiwalne. Więc nie rozumiem , po co ta uwaga, że o ocenie kolegi bonczka nie wspomnę.
2023-08-29 20:53:47 (2 lata temu)
do da signa: Ja nie krytykowałem a opisałem moje odczucia. Patrząc przez dwie minuty, czuję jak wzrasta z 6 na 8 w skali Beauforta :) No już tak mam. Jak ściana nie trzyma pionu, to się powoli robię jak krzywa wieża w Pizie :)
2023-08-29 20:56:59 (2 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do Desperado: Prawdopodobnie to nie jest skan, tylko zdjęcie odbitki, która nie została odpowiednio rozpłaszczona, potem tylko przycięte, bo niemożliwe wydaje się uzyskanie takiego zniekształcenia perspektywicznego przy obiektywie skierowanym w dół w punkt poniżej budynków (powinno być odwrotne).
2023-08-29 21:26:43 (2 lata temu)
Archiwum Petrusa jak zwykle niezawodne :)
2023-08-29 20:54:57 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Naniosłam znaczniki.
2023-08-29 21:10:24 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
czy wiadomo kiedy go wyburzono?
2023-08-29 21:47:58 (2 lata temu)
Petrus
 
+3 głosów:3
do da signa: To było w ostatnim tygodniu listopada 2019
2023-08-29 22:47:50 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Raczej to jest św. Józef.
2025-04-06 10:24:33 (rok temu)
Petrus
 
do ZPKSoft: W sumie taki brodacz a nie łysy. OK
2025-04-06 10:31:47 (rok temu)
Piotrze zmieniłam przypisanie dzielnicy z Ostróg na Brzezie, ale zastanawiam się czy to nie jest Dębicz. Zerkniesz?
2025-12-19 21:31:06 (6 miesięcy temu)
Petrus
 
do da signa: Bliżej Dębiczowi, który i tak jest w obrębie Brzezia, a podział dzielnicowy w tym mieście to tylko taki zwyczajowy jest, bo formalnie ich nawet nie ma
2025-12-20 21:29:10 (6 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
16 Dyskusji (ostatnia 6 miesięcy temu)
Ulica Rybnicka - obiekty i wydarzenia
35 35 B
127
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Glogow Glogow ulica 4 budynek szkoły wiadukt trzebnica hilgi pałac tyszkiewiczów rymanów-zdrój SUPRAŚL chemia pawiilon Zmigrod Zmigrod Legnicka 24 Hel poręby kupieńskie Hel GRAJCAREK GRAJCAREK Borowskiego 21, Gorzów Strumykowy zakątek Nalewki dalmierz handel uliczny wigierski park wasilczyki Strumykowa 28 tartak płociczno wigry pszczyna pszczyna czarna sędziszowska długi targ tramwaje tramwaje bratkowice bratkowice