26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Kolejowa
4
5
6
8
10
12
14
21
23
26
29
30
35
37
43
45
47

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kolejowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
BAL†
 
\"...Sarnowy\" - użyłem tutaj oryginalnego dialektu używanego w tych stronach, chociaż według mnie, powinno brzmieć ...Sarnowej.
2010-07-18 12:12:50 (15 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: Troszkę przeostrzyłeś ;-)
2010-07-18 12:16:59 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: Ulica jest długa, więc staram się aby (w rozmiarze w jakim wstawione) było widać jak najdalsze szczegóły ... mogę nieco zmniejszyć, jeśli to razi.
2010-07-18 12:29:20 (15 lat temu)
do BAL†: U mnie na LCDku jest w porządku - jest ostro ale mi to nie przeszkadza.
2010-07-18 12:47:02 (15 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: Najbardziej widać u mnie na słupie energetycznym i na przewodach odchodzących od niego :)
2010-07-18 14:06:16 (15 lat temu)
mar
 
do pawulon: Czepialski :))
2010-07-18 14:27:22 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: Nie myślałem, że są to istotne szczegóły ujęcia. W przyszłości zacznę zwracać na nie uwagę, tę zaś postaram się podmienić :)
2010-07-18 16:31:02 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: Próbowałem obrabiać w Gimpie i Irfan (na komercyjne mnie nie stać, chociaż mógłbym nielegalnie keygenem), a lekka poświata i tak powstaje w obydwóch programach po skompresowaniu. Widać to jednak przy jedynie bardzo dużym powiększeniu. Jaką posiadasz przekątną ekranu? Pewnie tylko około 40 cali :)) Na specjalne życzenie, mogę podesłać oryginał.
2010-07-18 17:01:51 (15 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: Spoko, zostaw jak jest. Może to tylko na moim \"laptku\" tak widać, a wogóle to czepiam się ;-))
2010-07-18 16:40:17 (15 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: Ja też korzystam z GIMP-a a czasem z Irfan-a lub NeroPhotoSnap Viewer Essentials. Co do przekątnej ekranu to tylko 17\" i dlatego myślałem że u innych na większych jest to bardziej widoczne, ale skoro Neo mówi że na jego telebimie jest OK to ja się poddaję ;-))
2010-07-18 17:16:24 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: A ja już zwątpiłem. Myślałem że mam taki wspaniały LCD 18\", że wszystkie niedokładności zaciera :)))
2010-07-18 17:21:02 (15 lat temu)
mag
 
Ul. Kolejowa
2020-06-21 14:44:47 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Kolejowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów krużlowa plan radomia nowy sącz nowy sącz Pawia 6 Toruń Rynek kostrzyn gorzowska gliwice gliwice krużlowa rostarzewo Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny warszawa zachodnia warszawa zachodnia Drzewica fabryczna obóz pracy szkolna kraków, bydgoska kraków, bydgoska libusza Łomża muzeum Rawicz Sarnowa