26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - Rynek
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
stoik
 
Mały Rynek ? Dobre : )
( duży to on może nie jest, ale jednak... )
2009-10-20 11:09:25 (16 lat temu)
do stoik: Niech Ci będzie, że po prostu Rynek ;)
2009-10-20 13:36:31 (16 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Datowanie od....czapy - to lata 1966 - 70.
2023-11-05 14:07:12 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Zmienione.
2023-11-05 15:06:17 (2 lata temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Pierwsza wojna, widać flagi sojuszników Austrii - Niemiec i Turcji. Datacja 1914-1918.
2021-04-10 00:33:46 (5 lat temu)
Chełm?
2020-12-11 09:22:57 (5 lat temu)
fantom
 
do cracusiac: Nie Chełm, tylko Skoczów.
2020-12-11 09:36:33 (5 lat temu)
do fantom: Dowcipasek!
2020-12-11 09:38:39 (5 lat temu)
Przenieśli bo chyba im zawodzała. :-)
2020-12-13 11:07:56 (5 lat temu)
stoik
 
Postój taksówek miejscowych, Art. gospodarstwa domowego..... Po lewej chyba kiosk Ruchu
2021-04-04 07:57:14 (5 lat temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-07-18 04:33:22 (4 lata temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do stoik: Tak, to jest chyba zdjęcie z Kaplicówki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literowka
2021-07-18 05:50:42 (4 lata temu)
Woj11
 
Te piękne linie muszą należeć do Bugatti
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2023-11-05 16:13:22 (2 lata temu)
yani
 
Co do opisu - to nie żaden zabytek, tylko replika.
2023-11-05 16:19:48 (2 lata temu)
Woj11
 
2023-11-05 16:31:46 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Woj11: Nie ten link :)
2023-11-05 16:52:03 (2 lata temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
2023-11-05 17:01:42 (2 lata temu)
do Woj11: To powinno być zabronione. Oczywiście wyrażam tu jedynie swoją obrzydliwie subiektywną osobistą opinię... ;-)
2023-11-05 17:38:43 (2 lata temu)
Woj11
 
do nyskadolniak: Chiron w czerwcu kosztował 12 baniek, Veron o 5 mniej. ;). Zapotrzebowanie jest skoro w Katowicach salon otworzono
2023-11-05 17:53:14 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do Woj11: Ależ ja nie miałem na myśli supersamochodów, tylko
laminatowe (lub wykonane z innych tworzyw) repliki klasyków :-)
2023-11-05 18:22:34 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Rozumiem ;)
2023-11-05 18:32:54 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak:
To z powyższego zdjęcia wykonano z blachy, ale w kwestii opinii o replikach mam takie samo zdanie, niezależnie od materiału z którego je wykonano.
Co innego restomody - nie mam nic przeciwko np. takiemu Singerowi 911...
2023-11-05 22:50:44 (2 lata temu)
stoik
 
+2 głosów:2
w końcu coś nowego to będzie chyba ściana wschodnia. widoczny krzyż po lewej raczej na pewno nie istnieje. ciekawa jest historia skoczowskiej figury Trytona -
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-06-03 22:04:41 (rok temu)
stoik
 
był taki film jak Pełnia nad Głowami podaję link. grał m.im. niezapomniany Franciszek Pieczka, dawny Gustlik z Rudego 102. Był Jeszce film o Diable. Ale za nic nie mogę go zlokalizować.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-12-28 19:15:07 (5 miesięcy temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
do stoik: Diabeł jest właśnie w filmie "Pełnia nad głowami". Nie musisz niczego lokalizować.


Tu są zdjęcia z filmu:


Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2025-12-29 08:19:31 (5 miesięcy temu)
do stoik: Film nieźle się na półce przeleżał - produkcja 1974, premiera 1983...
2025-12-29 09:31:45 (5 miesięcy temu)
do Jarosław Dubowski: Ogólnie, to słabe to było.
2025-12-29 11:04:10 (5 miesięcy temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do paulus60: nie chcę mówić o wartości artystycznej. chodziło mi o to że został nakręcony w Skoczowie i okolicach. no i że grał tam Franciszek Pieczka. może młodsze pokolenie tego nie wie, a mnie się nie chce wyręczać. były takie różne filmy co od razu trafiały na półkę. ale moim zdaniem takie te nudziarstwa w stylu Zanussiego nie powinny w ogóle powstać. a jeżeli już to niech robi je za własne pieniądze, a nie każe oglądać dzieciom. ( powiedziałem w stylu. bo system przetrawił parę filmów tego nudziarza ) obejrzyjcie sobie filmy Szulkina. za moich czasów jak się mówiło - idziemy na film Zanussiego to było ogólne błe. To my już wolimy iść na lekcje, bo Krzysztof Zanudzi. Ale najgorszy harcore ever był, jak spędziłem sześć godzin w kinie, bo zesłali nas na pełną wersję Potopu. Kto nie był ten nie wie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-12-29 11:48:11 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: dobrze, że wtedy jeszcze nie paliłem. a film bodajże składał się z dwóch części. i można było wyjść do WC. gorsze nawet od pochodu pierwszomajowego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-12-29 12:16:08 (5 miesięcy temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do stoik: Gorsza była Anna Karenina bez polskich napisów :)
2025-12-29 17:47:21 (5 miesięcy temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Pan stworzył Tołstoja, aby wypróbować wiernych. Prawdopodobnie :)
2025-12-29 18:15:04 (5 miesięcy temu)
stoik
 
a to jest na zasadzie open source ? znaczy jako wolne źródło. powinna być taka notka. tych licencji jest bodaj kilkanaście. najważniejsza z nich, nie używać w celach komercyjnych. ale że nie jesteśmy sklepem internetowym.... pytam, czy jest tam takie zastrzeżenie, co do użytku. w sensie dlaczego pytam. NAC tam kiedyś się coś burzył kilka lat temu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-12-28 17:48:09 (5 miesięcy temu)
do stoik: Co rozumiesz pod pojęciem celu komercyjnego? Tu raczej widzę dokumentowanie historii a w innych przypadkach może być propagowanie wiedzy i historii. Poza tym źródło podanei z tego źródła jest wiele fotografii.
2025-12-28 21:07:41 (5 miesięcy temu)
tatranclimber
 
+2 głosów:2
Tak przy okazji dodam że pisałem ostatnio w sprawie pozwolenia na publikowanie zasobów z Archiwum Opawa. A jak wiadomo na swojej stronie mają napisane iż publikowanie i przetwarzanie tylko za pozwoleniem. W odpowiedzi napisali mi że jeśli służy popularyzacji historii i celom niekomercyjnym to mogę jeśli podam przy tym źródło i miejsce ułożenia.
Oczywiście piszę za siebie. Pisałem o pozwolenie podając konkretne zbiory u nich i w razie czego mam podkładkę ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2025-12-28 21:16:11 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do tatranclimber: to się mocno zmienia. swego czasu zadzwoniła do mnie jakaś menadżerka pizzzeri czy może wykorzystać moje zdjęcie z FP jako fototapetę. przez około pół godziny tłumaczyłem jej, że nie mogę udzielić takiej zgody, ponieważ go tylko udostępniłem. na takiej zasadzie, jak zostało udostępnione. nie ten adres.
2025-12-29 11:53:28 (5 miesięcy temu)
do stoik: Wykorzystanie przez inne osoby udostępnionych zdjęć to już inna sprawa. Dlatego tak sobie pomyślałem, że jeśli gdzieś wrzucę takie zdjęcia to podam informacje o pozwoleniu oraz źródło, które prawdopodobnie umieszczę na tym zdjęciu (w dolnej lub górnej cześci).
2025-12-29 16:20:58 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do tatranclimber: Czysta dygresja. Wspomniałem z sympatii, a nie po to żeby od razu lecieć do Prokuratury :)))
2025-12-29 18:16:25 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Jak to mówią z nowym światłem w Nowy Rok. Oby był lepszy :) jest taka tradycja że robi się postanowienia noworoczne .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-12-31 14:59:24 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
57 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego