26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Ulica Kościuszki Tadeusza, gen.

Dawniej: Jauerstrasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
ZPKSoft
 
A nie będzie to Strzegom ?
2014-11-17 21:12:59 (11 lat temu)
Hanf75
 
Louis Wende, Seifenfbrk., Jauerstr. 7. Widoczna tu: (druga od prawej).
2014-11-21 12:20:56 (11 lat temu)
Seba_x
 
A gdzie dokładnie to jest/było na ul. Kościuszki ?
2015-01-07 10:21:16 (11 lat temu)
Zdjęcie tej kamienicy znalazłem na stronie 16 (górna część) albumu "Strzegomskie Impresje" Wydawca: Wydawnictwo BIMART, 58-304 Wałbrzych ul. Dąbrowskiego 9a. Wydanie I, Wałbrzych 2010. Lokalizacja kamienicy dawna JauerstraBe nr 7. Jednocześnie proszę o założenie tego obiektu i przypisanie zdjęcia.
2022-01-16 11:50:00 (4 lata temu)
Kamienica druga lub trzecia od prawej (ta biała)
2022-01-16 17:40:23 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Racja, przeniosłem.
2014-11-17 21:15:02 (11 lat temu)
radiosahara
 
+2 głosów:2
W 2018 roku pomnik częściowo zdemontowano na podstawie ustawy dekomunizacyjnej i decyzji Instytutu Pamięci Narodowej. Później jakiś czas stał tutaj granitowy biały niedźwiedź z motylem na nosie. W dniu 4-go września 2021 roku, po odnowieniu cokołu, odsłonięto nowy monument - Pomnik Harcerskiej Lilijki.
2021-10-30 21:06:17 (4 lata temu)
w żadnym żródle nie znalazłem informacji, że w tych budynkach był Zbór. Mieściły się w nich preparandy (ewangelicka i katolicka) - szkoły przygotowawcze dla nauczycieli. W latach 30-tych XX w. obiekty koszarowe a po wojnie Dom Młodego Robotnika dla pracowników strzegomskich kamieniołomów. Obecnie budynki mieszkalne.
2019-12-02 21:34:22 (6 lat temu)
do radiosahara: Dzięki wkradł się jakiś błąd
2019-12-02 22:23:13 (6 lat temu)
fantom
 
O co tutaj chodzi?
2020-12-18 17:26:25 (5 lat temu)
do fantom: Chyba jedzie w te góry.
2020-12-18 17:38:01 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do fantom: Tu było zderzenie fotki z filmikiem, który dodawał kolega. To kolejne nieudane dodanie tego filmu.
2020-12-18 18:04:57 (5 lat temu)
fantom
 
do Eugeniusz S.: I chyba wehikułem czasu.
2020-12-18 17:46:04 (5 lat temu)
Zdublowałem obiekt Kościuszki 33
2022-01-16 11:31:18 (4 lata temu)
do ŁukaszGrzelik: Dobra, dasz rade to sam naprawić ?
2022-01-16 11:33:54 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do vetinari: Już posprzątałam :)
2022-01-16 11:34:26 (4 lata temu)
do da signa: Dziękuje, ale bylo by dobrze na przyśloścz źe by się Lukaś nauczyl sam.
2022-01-16 11:35:36 (4 lata temu)
do vetinari: Jasne. Sądziłam, że nie ma uprawnień i dlatego pisze.
2022-01-16 11:37:11 (4 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do da signa: Do usunięcia własnego obiektu nie potrzeba uprawnień.
2022-01-16 11:42:41 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do fantom: Ok. Następnym razem się nie będę wychylać :)
2022-01-16 11:49:38 (4 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do da signa: Każda pomoc jest oczywiście mile widziana. Ale wygląda na to, że Lukasz po dluższej przerwie powrócil na fotopolskę i napewno się mu takie doswiadczenia z editowaniem przydają.
2022-01-16 13:46:07 (4 lata temu)
2022-01-16 12:20:45 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ☺
2022-05-16 20:11:58 (4 lata temu)
max
 
Poziome znaki drogowe są albo białe albo żółte. Czyli jest to przejście dla pieszych czy nie jest?
2022-05-16 20:28:50 (4 lata temu)
yani
 
do max:
Znak pionowy wskazuje, że jest. Z pewnością ma tę zaletę, że się nie wyciera i nie trzeba odmalowywać.
2022-05-16 21:30:40 (4 lata temu)
do max: Formalnie można uznać, że przejścia nie ma, bo znak informacyjny o tym nie przesądza, a informuje tylko o tym, że gdzieś za nim jest przejście. O dokładnym wyznaczeniu przejścia, co za tym idzie o rozstrzygnięciu, czy ktoś znajdował się na przejściu np. w razie potrącenia przez auto, decydują znaki poziome zgodne z przepisami, a takie tu nie występują. Kierowca samochodu zaparkowanego po lewej zapewne miał podobne zdanie ;-)
2022-05-16 22:10:21 (4 lata temu)
Skan negatywu - to samo zdjęcie zrobione metodą cyfrową
2024-05-31 21:53:11 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Piotrze, przypisz jeszcze do ulicy . Albo dopisz budynek do tejże ulicy i wtedy w edycji zdjęcia zmień ścieżkę przypisań (przełóż wajchę).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2025-08-06 08:40:16 (10 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Dzięki, jak mi się uda to zrobię. Ja mam problem z fp. to co kiedyś wpisywało się automatycznie to teraz wpisuje ręcznie (daty, autora itd). Trwa to już 4 miesiące.
2025-08-06 09:34:08 (10 miesięcy temu)
don iro
 
+1 głosów:1
Dziedziniec wewnętrzny jest częścią dawnego klasztoru karmelitów, obecnie Centrum Aktywności Społecznej. Kościół jest osobnym obiektem.
2025-08-06 22:00:20 (10 miesięcy temu)
do don iro: Dzięki, poprawimy
2025-08-07 06:21:17 (10 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
30 Dyskusji (ostatnia 10 miesięcy temu)
Ulica Kościuszki Tadeusza, gen. - obiekty i wydarzenia
4a 5
49c
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: rostarzewo Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny warszawa zachodnia warszawa zachodnia Drzewica fabryczna obóz pracy szkolna kraków, bydgoska kraków, bydgoska libusza Łomża muzeum Rawicz Sarnowa Łomża Łomża Bazylika w Łowiczu gliwice gliwice gotyckie kościoły Goleniów Goleniów radymno noniewicza Poznań Poznań tvp tvp tvp tvp tvp tvp Muzeum Archidiecezjalne w Poznaniu ul. Chmielna 36 przytoczna