| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat tarnogórski
OBIEKTY - Ulica Bizja
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Bizja

Dawniej: Bisia
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
arturb
 
Bizja to nie jest część wsi Niezdara lecz jest małą częścią Świerklańca.
2011-04-18 18:50:19 (15 lat temu)
Bizja, część wsi sołeckiej Niezdara, gm. Ożarowice.
2009-11-27 14:23:44 (16 lat temu)
mar
 
do Jarosław Dubowski: Dziękuję:))
2009-11-27 17:59:10 (16 lat temu)
Dana
 
do arturb: Masz rację!
2019-10-07 17:12:24 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek i qń :)
2016-01-08 21:54:45 (10 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Widziałam kartkę z datownikien z 10.04.1911.
2024-09-24 15:01:20 (rok temu)
do ZPKSoft: Usunę ten komentarz wykorzystam okazję Zosiu czy mogłabyś mi podać nr tel na jutro jakbym się zgubił.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2016-01-08 22:01:07 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Wysyłam Ci na mejla.
2016-01-08 22:04:50 (10 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Budynek rozebrany po wojnie, istniał w miejscu obecnej posesji Bizja 1.
2019-08-31 16:30:43 (6 lat temu)
Ewqa100
 
do ritterswalder: Dziękuję :) założyłam obiekt
2019-08-31 19:18:03 (6 lat temu)
Fotopieski ☺
2019-10-07 17:51:16 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Zdjęcia pochodzą sprzed I wojny światowej - granica niemiecko-rosyjska.
2026-01-08 13:03:00 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
do nyskadolniak: Dla ścisłości Prusko-Rosyjska.
2026-01-08 16:02:50 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do PiotrW: Czyli pocztówka sprzed 1871?
2026-01-08 16:14:02 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
do Woj11: Tak, formalnie masz rację choć nie do końca. Bo była to granica między Cesarstwem Niemieckim (Pruskim), a tym co zostało po Rosji w 1918. Przyjmuje się że nazwa Niemcy odnosi się do powstałej po upadku cesarstwa republiki. Ale to nie ważne. Niw ma co dzielić włosa na 4.
2026-01-08 21:14:40 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
+2 głosów:2
do PiotrW: Na Śląsku mówiło się w tym czasie o Prusach i to po jednej i drugiej stronie granicy.
2026-01-08 21:18:10 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Ulica Bizja - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gogole różanka dwór KAPTUR karpacz karpacz gdańsk, skarpowa jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków rynek duszniki kiełczów Czerniaków salwator plac piastowski 31 Przeczyca Dębica Jasło Jasło Ppieścirogi stare rynek duszniki Salwatorska pieścirogi Hermsdorf Hermsdorf rynek duszniki