| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Typ E1 (SGP/Lohner)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
JarCho
 
W tle za przystankiem widać fragment "Wiatraka".
2011-11-22 15:29:03 (14 lat temu)
W Będzinie też taki "sznycel" widuję, choć nie miał dobrego wejścia...
2012-05-26 21:24:33 (14 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): U nas miał lepsze bo najpierw co gorsze odcinki torów połatali :)
2012-05-27 04:20:41 (14 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Przechodzą na emeryturę jutro ostatni kurs na linii 26.
2021-03-13 14:42:51 (5 lat temu)
To jakaś specialna linia tramwajowa? Widocznie to bardzo stary tramwaj, ale piekny...czerwony.. Musie pokazać mojej Izce, źe juź jej wierze źe istnieja czerwone tramwaje...(skutky awiomarinu na autostrdzie).
2017-01-09 08:38:42 (9 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do vetinari: Bim z Wiednia, prawdopodobnie jeszcze w oryginalnym wiedenskim malunku.
2017-01-09 08:41:44 (9 lat temu)
do cracusiac: Dziekuje :-) Te tramwaje zawsze byly w polsce uźywane ?
2017-01-09 08:42:43 (9 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do vetinari: Kupiono kilkadziesiat zestawow,z Wiednia, byla tez dostawa z Niemiec.
2017-01-09 08:49:35 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Dodałem do Tramwaje w Zabrzu
2017-02-08 14:13:55 (9 lat temu)
do piotr brzezina : Tramwai to też trochę znajdę
2017-02-08 14:21:50 (9 lat temu)
do Andrzej Sus: Tylko tu masz jedno zdjęcie na dwóch obiektach.
2017-02-08 14:32:04 (9 lat temu)
4elza
 
Korekta przypisania i opisu, znacznik.
2022-03-25 05:45:37 (4 lata temu)
Banita
 
Widok na zachód z przystanku tramwajowego rondo Ludwik
2025-01-14 10:12:44 (rok temu)
4elza
 
do Banita: Jesteś pewien?, czy tylko tak sobie strzeliłeś...;-)
Po pierwsze: wieża katedry (i żadnego innego kościoła) nie może być w ten sposób widoczna z tej perspektywy,
po drugie: 1 Maja jest na tym odcinku dwupasmowa z torowiskiem w środku,
po trzecie: po prawej widać blok na Sielu nr 1 Mja 72-80.
A w ogóle to mi na fotomontaż wygląda.

Pytanie do autora zdjęcia: masz szerszy kadr z tego miejsca, albo jakikolwiek inny?
2025-01-15 07:40:04 (rok temu)
fantom
 
2025-01-15 08:25:26 (rok temu)
Banita
 
do 4elza: Władysława Andersa jest już jednopasmową. Po prawej widać auta jadące po rondzie Ludwik. Masz rację, nie jest to widok z przystanku tramwajowego, z lewej auta na Mikołajczyka, tej przy PEPCO. Rozdzielczość zdjęć na GM nie jest tak dobra jak to komentowane
2025-01-15 09:58:52 (rok temu)
Banita
 
A tak przy okazji - wie kto kiedy został tu zlikwidowany ten most kolejowy ?
2025-01-15 10:00:52 (rok temu)
Banita
 
+1 głosów:1
do Banita: Już wiem. 19 marca 2016
2025-01-15 10:12:25 (rok temu)
4elza
 
do Banita: Według Ciebie, mniej więcej w tym miejscu?:



czyli mamy obiekt - kościół widmo...

Szkoda, że elot360 nie ma nic do powiedzenia na ten temat.
2025-01-16 06:36:22 (rok temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do 4elza: Gdy przełączysz sobie swój link na inną datę (2021), gdy nie ma liści - to zobaczysz że kościół widać na tym ujęciu:
2025-01-16 07:58:20 (rok temu)
4elza
 
do fantom: Zwracam honor, nie pomyślałabym, że może być w ten sposób widoczny w takim ujęciu.
2025-01-16 08:04:00 (rok temu)
Banita
 
do 4elza: Rozebrali most i pojawił się nowy widok. Przyznam że jeszcze nie zreflektowałem własnymi ślepiami że mostu już nie ma - nie często tam bywam 😊
2025-01-16 08:52:14 (rok temu)
elot360
 
+1 głosów:1
do 4elza: Mam wiele do powiedzenia, po prostu nie znalazłem jeszcze wystarczającej ilości czasu by poprzypisać to i owo (Walka o swoje dobre imię pod zdjęciem tunelu kolejowego w BB była ważniejsza :P).

Także przepraszam, ogarnę to jeszcze dzisiaj. A żeby rozwiać wasze wątpliwości (Albo potwierdzić domysły):
2025-01-16 12:10:44 (rok temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Utworzyłem osobny obiekt dla E1 w roli tramwaju zabytkowego. Przepisałem do niego powyższe zdjęcie
2026-04-12 21:41:22 (2 miesiące temu)
2026-04-12 21:59:29 (2 miesiące temu)
elot360
 
do Eugeniusz S.: On jest poświęcony zdjęciom tramwajów z czasów eksploatacji liniowej. Spójrz na obiekty N, 13N i 105N, tramwaje zabytkowe mają osobne obiekty
2026-04-12 22:00:15 (2 miesiące temu)
elot360
 
do Eugeniusz S.: Albo po prostu wejdź tutaj:
2026-04-12 22:00:58 (2 miesiące temu)
7 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
2016
-
2017
2016
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2018
2018
-
2019
2018
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2021
2021
-
2021
2019
-
2021
Typ E1 (SGP/Lohner) - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl przemyśl Turkusowa koscioł sw mikołaja wrocław Mazwoiecka 11 poligon brus Łódź Łódź komunikacji