| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Grochowska

Mural "Obelisk"

OBIEKTY - ul. Grochowska
Więcej (258)
Obiekty w okolicy
Mińska 4/6
43
m
Warszawa
Grochowska 336
44
m
Warszawa
Grochowska 332
46
m
Warszawa
Krzyż przydrożny
70
m
Warszawa
Mińska 11
85
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
da signa
 
+1 głosów:1
Te same twarze, musi być gdzieś w pobliżu. Może po odboju uda się poznać, jeśli przetrwał.
2022-10-07 11:23:44 (3 lata temu)
To po prawej wygląda jak krata z okna z dzwonkowej.
2022-10-07 11:35:47 (3 lata temu)
Na lewo od ruin fabryki widać budynek i żołnierza idącego z tego kierunku, może to nasza kamienica.
2022-10-07 13:06:36 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2022-10-07 13:34:03 (3 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Noooooo.....jestem pod wrażeniem. Gratulacje ! :)
2022-10-07 15:55:19 (3 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
A ten z prawej, musiał być wcześniej w Zakopanem. Bo ma ciupagę-pamiątkę z Tatr :)
2022-10-07 16:07:56 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do da signa: To widać ten budynek wiec raczej nie
2022-10-07 13:26:44 (3 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do da signa:
Identyczny odbój bramny ma kamienica Grochowska 334, naprzeciwko "Dzwonkowej". Drzwi w przejeździe bramnym tez są.
2022-10-07 13:33:40 (3 lata temu)
do yani: Rzutem na taśmę puściłam komentarz i pobiegłam na autobus. Nie zauważyłam, że napisałeś to samo :)
2022-10-07 15:38:19 (3 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Było prawie jednocześnie. :)
2022-10-07 15:44:52 (3 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Postaram sie tam wybrać w najbliższym czasie, może jakieś ślady w bramie widoczne na tym zdjęciu się zachowały?
2022-10-07 15:54:23 (3 lata temu)
do yani: O tym samym pomyślałam, ale w najbliższym czasie się nie uda .
2022-10-07 16:11:21 (3 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Desperado:
Powiedzmy wprost - do Zakopanego nie było im po drodze, ciupagę gdzieś zajumał...
2022-10-07 16:20:45 (3 lata temu)
yani
 
+3 głosów:3
do da signa:
Zrobiłem wizję lokalną, ale śladów w bramie nie znalazłem - ocieplono ją od wewnątrz styropianem. W każdym razie odbój identyczny, choć to pewnie produkcja masowa. Mur widoczny w świetle bramy pasuje do ślepej ściany kamienicy Mińska 4/6.
2022-10-10 15:48:45 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: falkowska Gnadenfeld Gnadenfeld bydgoszcz bydgoszcz kasprzaka Brenna Plac Grunwaldzki Wrocław lipa lipa lipa lipa katowice borki gozdawa gozdawa katowice dom prasy śląskiej klimkówka Błatnia Glogow Glogow ulica 4 budynek szkoły wiadukt trzebnica hilgi pałac tyszkiewiczów rymanów-zdrój SUPRAŚL chemia pawiilon Zmigrod Zmigrod Legnicka 24 Hel poręby kupieńskie Hel GRAJCAREK GRAJCAREK