| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wnętrza

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
ZPKSoft
 
Moja widokówka jest z 1977 r., fot. St. Jabłońska, A. Stelmach. Na odwrocie tekst : Pałac Kultury i Nauki - hall przy sali Kongresowej. Sala Kongresowa.
2016-01-07 17:14:07 (10 lat temu)
PEŻ
 
XL. 1977 rok to trzecie wydanie. Wszystkie zdjęcia pochodzą z drugiej połowy lat 60-tych.
2016-01-20 21:35:46 (10 lat temu)
yani
 
Wymiana.
2023-06-24 02:17:51 (2 lata temu)
Czemu ostatnie i czemu parlamentu w Sali Kongresowej?
2011-01-10 22:13:38 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Jarosław Dubowski: No właśnie?
2011-01-10 23:14:33 (15 lat temu)
do Kavikvs: Trzeba by było spytać autora.
2011-01-11 13:25:28 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Cristoforo: Opisy z tego źródła są odwrotnie proporcjonalne do jakości zdjęć.
2011-01-11 13:50:57 (15 lat temu)
yani
 
Korekta opisu.
2022-06-20 16:51:04 (4 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Najwcześniej 1955, ale raczej 1956
2023-07-12 17:03:44 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Dana :
Ale oczywiście nie później niż 1956.
2023-07-12 18:45:09 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
To Sala Kongresowa, a nie Centrum Badań Kosmicznych.
2021-06-29 03:00:00 (4 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
2023-09-09 20:38:35 (2 lata temu)
Balbina
 
+2 głosów:2
To raczej nie muzeum, a wnętrze PKiN, prawdopodobnie obecna Kinoteka.
2023-09-11 20:29:22 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
2023-09-11 20:56:34 (2 lata temu)
yani
 
Skorygowałem przypisanie.
2023-09-13 02:11:09 (2 lata temu)
yani
 
Od ponad 10 lat zamknięte i rozpierdzielone... :(
2024-01-13 00:23:41 (2 lata temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
W 1975 był VII Zjazd (na poczatku grudnia)
2024-03-08 17:36:53 (2 lata temu)
Balbina
 
do Woj11: Faktycznie to był VII, jedna kreska więcej mi się napisała.
2024-03-08 22:06:09 (2 lata temu)
Balbina
 
Nie wiem gdzie to dokładnie - czy to w Pałacu Staszica czy jakieś wnętrze przy Długiej. W sieci znalazłam zdjęcie tego samego wnętrza, ale też bez konkretnej lokalizacji.
2024-03-11 17:49:31 (2 lata temu)
Balbina
 
2024-03-11 17:57:11 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
2024-03-11 18:07:05 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
Przypisałem ściślej.
Przy okazji - chyba widoki powinny być podobiektem tarasu, a nie odwrotnie? Albo taras powinien być przypisany bezpośrednio do Pałacu?
2024-07-15 20:27:26 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do yani: Słuszna uwaga.
2024-07-15 20:30:44 (rok temu)
Pokaż na mapie
24 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Model radzieckiego sputnika na wystawie w Pałacu Kultury i Nauki.
Jakaś sala sąsiadująca z holem głównym. Foto przez zamknięte drzwi.
1950
-
1955
1950
-
1956
1954
-
1956
1955
-
1956
1955
-
1956
1956
-
1961
1956
-
1970
1960
-
1970
1966
-
1966
1966
-
1966
Wnętrza - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: szklarska poręba boby Śrem Dąbrowskiego Śrem Śrem ul. Polna boby Śrem ul. Polna boby mostowa boby tczw mieścin dworzec dworzec łagiewniki Drzewica łagiewniki łagiewniki kurkowa 23 łagiewniki łagiewniki przemysłowa 1 łagiewniki przemysłowa 1 łagiewniki cukrownia kowary kowary Poznań Poznań łagiewniki cukrownia Kazimierz Dolny bukowice bykowice bytom bytom Milanówek most pontonowy