26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Retro Office House

Wizualizacje

OBIEKTY - Retro Office House
Obiekty w okolicy
Komandorska 5
30
m
Wrocław
Krasnale „Olympuski”
33
m
Wrocław
Kolektura Totalizatora Wyścigów Ko...
34
m
Wrocław
Hotel "Merkur"
36
m
Wrocław
Krasnal „Inforek”
49
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Jedna strona OK, druga strona OK, od Bogusławskiego nie jest źle (choć nudno), ale ten narożnik nie zachwyca, oj nie zachwyca.
2018-01-19 15:27:57 (8 lat temu)
Na pewno główne.
2018-01-06 17:00:02 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Pan fotograf zapomniał o uwiecznieniu obrazem tej żółtej tablicy po lewej stronie od bramy wjazdowej.
2018-01-06 17:15:50 (8 lat temu)
Czekaleś na ten tramwaj, albo to byl przypadek :-) Piekne spotkanie starego i nowego...
2018-01-15 09:47:54 (8 lat temu)
Taki numer linii to ostatnio hasał po Wrocławiu prawie 75 lat temu i to nawet całkiem niedaleko stąd - a ta cyfra to tak "od parady", czy coś konkretnego oznacza?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2018-01-16 23:48:04 (8 lat temu)
Acha... dzięki. Wyskakiwało mi w wyszukiwarce WOŚP, ale nie kojarzyłem tego z liczbą 26. Pewnie jakby oblepili tramwaj tymi Owsiakowymi sercami to bym zaskoczył.
2018-01-17 16:17:14 (8 lat temu)
Dziekuje za ciekawa diskusie, móje pytanie naszlo odpowiedź :-)
2018-01-17 18:03:12 (8 lat temu)
Licho
 
Druga nagroda w konursie „Piękny Wrocław” 2019.
2019-06-12 12:49:51 (7 lat temu)
Licho
 
do zygmunt_ra: Skojarz z tym, co się tego dnia działo :-)
2018-01-17 07:29:31 (8 lat temu)
do Licho: To zabiłeś mi klina - 14 stycznia? Nic nie kojarzę !! Nawet wlazłem na stronę miejską - nic kompletnie (chyba, że nie chodzi o Wrocław).
2018-01-17 15:01:31 (8 lat temu)
Licho
 
do zygmunt_ra: O całą Polskę.

26 finał WOŚP.
2018-01-17 15:24:48 (8 lat temu)
Licho
 
do zygmunt_ra: Sam się prawie spytałem co to za okazja gdy Neo zdjęcie wrzucił (jeździły co najmniej dwa tramwaje) :-)
2018-01-17 16:23:52 (8 lat temu)
do Licho: Zachowano stosowany w MPK format numerowania, co mnie też na wejściu ustawiło na poszukiwania w innym kierunku.
2018-01-17 16:51:21 (8 lat temu)
do Licho: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-01-17 16:51:21 (8 lat temu)
Licho
 
Łomatko. Powariować można między tymi wszystkimi lustrami :-)
2018-07-20 15:09:24 (7 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
Pewnie kota :))
2018-10-30 15:14:22 (7 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
Inworek
2018-10-30 16:45:38 (7 lat temu)
Licho
 
do Marek W : No tak, co jeszcze można w worku trzymać :-)
2018-10-30 15:54:41 (7 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Licho: Szydło.
2018-10-30 16:47:15 (7 lat temu)
do Licho: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-10-30 16:47:15 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do da signa: To nie brzmi dobrze ;-)
2018-10-30 17:52:15 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Ale retro ;-)
2018-11-07 19:41:49 (7 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Robi wrażenie. Można wejść bez problemu. Recepcję miałem za plecami, nikt nie zabraniał zdjęć
2018-11-07 19:43:46 (7 lat temu)
Licho
 
do mamik: Z ręki?
2018-11-07 21:50:40 (7 lat temu)
mamik
 
do Licho: Z ręki. Ze statywem recepcja mogłaby mieć pytania.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-11-07 22:58:52 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do mamik: Ciekawe czy tak samo bez reakcji by się obyło przy rozstawionym statywie.
2018-11-07 22:59:59 (7 lat temu)
do Licho: Przy rozstawionym statywie i aparacie normalnoklatkowym z wielkim obiektywem.
2018-11-07 23:01:57 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Wystarczy małoobrazkowy z wielkim obiektywem :-)
Wszelka ochrona się lubi robić nerwowa, gdy używa się „poważnie wyglądającego” sprzętu fotograficznego. Na zdjęcia komórką nikt nie reaguje. Na lustrzankę z reki – różnie bywa, zależy jaka ochrona.
2018-11-07 23:06:30 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Cóś już stoi ;-)
2019-02-19 20:56:40 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Działka faktycznie jest pod zabudowę, ale póki co żadnych planów takowej nie ma.
2019-02-19 22:14:01 (7 lat temu)
Wookie
 
+3 głosów:3
Inwestycja wstrzymana tojka zniknęła ;-)
2019-02-20 09:41:50 (7 lat temu)
Wookie
 
Pod zabudowę? No raczej nie. Chyba że PARKU. Zapraszam na FB "Park Stawowy. Projekt nr 6. WBO 2020
2020-01-26 20:32:52 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: No właśnie, bez tego budowa nie ruszy ;)
2019-02-19 21:02:05 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Na samym środku placu ? ;-)
2019-02-19 21:24:15 (7 lat temu)
do Licho: Tylko kto tu zamieszka, gdy hałaśliwy wiadukt po lewej?
2020-01-29 10:28:52 (6 lat temu)
do Wookie: :))))))
2019-02-20 20:59:57 (7 lat temu)
Licho
 
do Wookie: Bogusławskiego 18 jest w MPZP przeznaczone pod zabudowę. Pod zieleń jest przeznaczona sąsiednia działka (Bogusławskiego 20).
A reklamowanie fejsbuka na stronie powinno być zakazane ;-)
2020-01-26 22:15:58 (6 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: NIkt nie musi – przewidziano zabudowę usługową. Na przykład biurowiec.
2020-01-29 11:25:05 (6 lat temu)
Licho
 
A dlaczemu ta działka jest przypisana jako podobiekt Retro?
2019-02-19 22:42:41 (7 lat temu)
do Licho: Poprawiłem.
2019-02-19 23:22:00 (7 lat temu)
Jacy
 
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2020-05-26 23:15:26 (6 lat temu)
MARSOK
 
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2020-05-26 23:50:45 (6 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
A nie Bogusławskiego?
2022-01-18 22:34:05 (4 lata temu)
mamik
 
do Licho: Racja.
2022-01-19 08:44:50 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
21 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Budowa Retro Office House.
Nowy biurowiec "Retro Office House" u zbiegu ulic Komandorskiej i Piłsudskiego.
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2011
2010
-
2015
2011
-
2015
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
Retro Office House - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego