| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Sklep
23
m
Wrocław
Daniłowskiego 1-2-3
44
m
Wrocław
Słup ogłoszeniowy Kasprowicza III
52
m
Wrocław
Berenta 64-68
62
m
Wrocław
Berenta 54-62
113
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Wieża ciśnień wybudowana w technologii żelbetowej w 1914r. przez firmę Lolat Eisenbeton dla Karłowic.
Wysokość 46 m.
Obecnie nieczynna. Wewnątrz ścianka wspinaczkowa.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
+1 głosów:1
Własciciel chyba już jest… wydano decyzję o warunkach zabudowy „rozbudowa wieży ciśnień ze zmianą spos.użytk. na funkcję usługowo-biurową”.
2017-02-11 15:47:24 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopieski :)
2017-02-11 19:11:33 (9 lat temu)
mamik
 
Wieża sprzedana na początku listopada na przetargu.
2015-12-22 09:54:16 (10 lat temu)
† ☻
 
do mamik: komu
2015-12-22 14:50:24 (10 lat temu)
mamik
 
do † ☻: Nie wiadomo, ale za 1,1 mln zł.
2015-12-22 15:28:41 (10 lat temu)
do mamik: Dlatego pstryknąłem jej trochę zdjęć bo może pójść do remontu.
2015-12-22 22:08:26 (10 lat temu)
Vojtech Csernók
 
+1 głosów:1
Widać w jakim jest stanie
2020-04-03 14:12:23 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Czy to jest naprawde dzwonek ? Mi się wydaje źe raczej reśtky lampy ulicznej...
2022-02-27 16:27:08 (4 lata temu)
Ziemeo
 
+1 głosów:1
do vetinari: Faktycznie tak może być :-)
2022-02-27 16:29:14 (4 lata temu)
do Ziemeo: Mamy tu jednego speca od lamp....moźe się odezwe....☺
2022-02-27 16:30:32 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+5 głosów:5
To jest pozostałość oprawy oświetleniowej widać jeszcze przewody zasilające oprawkę.
2022-02-27 17:20:13 (4 lata temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do vetinari: Dwa przewody z wysięgnika do oprawy są, pasuje.
2022-02-27 17:21:11 (4 lata temu)
do Eugeniusz S.: No to mamy dwa fachowce na lampy....☺
2022-02-27 17:23:04 (4 lata temu)
do Licho: Przepraśam....trzy spece od lamp ☺☺☺
2022-02-27 17:23:25 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Zwieńczenie wieży ciśnień. Widok z budynku przy ul. Jedności Narodowej 207.
Płot postawiono kilka miesięcy temu, ale prac wciąż nie widać.
1930
-
2004
1930
-
2009
2005
-
2012
2012
-
2015
2015
-
2015
2017
-
2022
2017
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: wrocław wrocław Zabrze, Lenartowicza KOLUMNA ZYGMUNTA dąbrówno panewnicka stare bogaczowice Ustka Ustka strzelin rynek warszawa warszawa niechcice bytom bytom kadzielnia kadzielnia Pszczyna Pszczyna kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski kolberg kolberg Tygodnik Ciechanowski kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski skoczów wrocław wrocław libiąż oświęcim 1939 oświęcim oświęcim