| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Świdnicka 13
Obiekty w okolicy
Krasnal „Obżartuch”
6
m
Wrocław
Świdnicka 15
18
m
Wrocław
Krasnal "Gryfosław"
24
m
Wrocław
Krasnal "Unicefuś"
24
m
Wrocław
Krasnal „Bankierek”
26
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mirekjot
 
+1 głosów:1
No nieee, to jest wóz N, połowicznie przebudowany na 4N. Oryginał wyprodukowano w 1949 dla Warszawy w liczbie 20 i to jeden z nich, przeflancowany w latach 60-tych do Wrocławia i tu upiększony na lokalną manierę...
2013-07-11 12:27:00 (12 lat temu)
Zdjęcie wykonane 10.08.2002 roku.
2014-06-26 20:07:00 (11 lat temu)
Chętnie bym się przejechał takim tramwajem raz jeszcze :)
2014-06-30 12:30:18 (11 lat temu)
Dlaczego w opisie mamy wciąż "Konstal 4N"? To Konstal N i żaden inny.
2014-07-07 10:13:14 (11 lat temu)
Black Bob nie kompromituj się, w dobrze pojętym własnym interesie :) To wagon N z prawą ścianą przebudowaną na wzór 4N!!! W ramach edukacji Bob rzuć okiem pod ten link Znajdziesz tam niemal identyczny wagon N, jak ten Wasz zabytek 1332. Tyle tylko, ze ten z linku ma już przebudowane okna w przedziale pasażerskim (w Warszawie), a 1332 przyszedł z Warszawy z oknami oryginalnymi z 1949 roku i takie mu zostały do dziś.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: w ramach edukacji milosnika tramwajow
2014-07-07 11:02:03 (11 lat temu)
W sobotę jeździ Mikołaj.
2014-07-08 13:04:57 (11 lat temu)
Ja właśnie niedawno widziałem Juliusza jak śmigał przez Sienkiewicza.
2014-07-08 13:08:28 (11 lat temu)
do Skwarkson1680: Uzupełniłem datę, czyli wtedy była ta parada... o jasny gwint, pamiętne dni...
2014-06-26 22:08:09 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: 10-12 sierpnia. Pierwszego dnia tej parady, się urodziłem ;)
2014-06-26 22:09:03 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Skwarkson1680: No to rozumiem teraz skąd to zamiłowanie do tramwajów :)
2014-06-26 22:12:43 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Trafne skojarzenie.
2014-06-29 16:36:24 (11 lat temu)
pawulon
 
do robertlaurent: Od kilku dni taki śmiga po Wrocławiu, tylko że to nie "bolek", tylko "Mikołaj". Wyglądają oba bardzo podobnie ;)
2014-06-30 12:34:18 (11 lat temu)
do pawulon: Bolek też śmiga, a Mikołaj od kilku miesięcy
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: miesięcy
2014-06-30 18:40:05 (11 lat temu)
robertlaurent
 
+1 głosów:1
do pawulon: Fajna sprawa i super pomysł :) mam już rozkład jazdy :)
2014-07-01 11:04:40 (11 lat temu)
robertlaurent
 
+1 głosów:1
do pawulon: Przejechałem się dzisiaj Jasiem i Małgosią. Polecam wszystkim przy takiej pogodzie rewelacja :) Jak zatrzymaliśmy się na przystanku koło Galerii Dominikańskiej pewna kobieta sądząc chyba że to tramwaj rejsowy próbowała do niego wejść z okrzykiem na ustach " jak to się otwiera " :) Pan motorniczy musiał ją poinstruować że to tramwaj wycieczkowy :)
Mikołaj w kolorze czerwonym mijał mnie przy Stadionie Olimpijskim. Następnym razem nim pojadę :)
2014-07-06 19:15:54 (11 lat temu)
pawulon
 
do robertlaurent: No to miłej wycieczki Ci życzę. Jak będziesz mijał pl. Bema to Ci pomacham ;-))
2014-07-01 11:37:46 (11 lat temu)
do pawulon: Moja codzienna trasa do pracy :)
2014-07-02 11:04:34 (11 lat temu)
pawulon
 
do robertlaurent: Muszę też spróbować takiej atrakcji ;)
2014-07-06 20:27:40 (11 lat temu)
Stenek
 
do robertlaurent: No i chyba nie zatrzymał się (bo nie wiem, czy jeździ po Rynku) przy dwóch domkach Jaś i Małgosia
2014-07-06 22:03:33 (11 lat temu)
do robertlaurent: Widziałem dzisiaj "Jasia i Małgosie" na ulicy Grodzkiej gdzieś tak koło godziny 18, szkoda, że nie miałem aparatu przy sobie...
2014-07-06 22:27:16 (11 lat temu)
do Stenek: Nie po Rynku już tramwaje nie jeżdżą .
2014-07-08 14:43:44 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja jechałem pierwszym kursem o 12 godzinie.
2014-07-07 09:29:51 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: A ja jechałem tym kursem :)
2014-07-07 09:33:12 (11 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Ja go widziałem dziś, i aparat miałem ;))
2014-07-08 13:47:00 (11 lat temu)
do Skwarkson1680: No to tym bardziej żałuję, że nie miałem przy sobie aparatu foto bo byś może załapał się na fotkę ;)
2014-07-07 23:51:22 (11 lat temu)
do mirekjot: Ja ci dam N! N ma dwie pary jednopłatowych, dużych drzwi. 4N ma dwupłatowe.
2014-07-07 10:17:04 (11 lat temu)
do mirekjot: Edycja tekstu wskazana
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: wulgaryzm
2014-07-07 17:02:47 (11 lat temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: Bob - mala wiedza, duża pewność siebie, a na dodatek jesteś niegrzeczny. Jak nie masz pojęcia, to staraj się słuchać tych co pojęcie mają. Inaczej niczego się nie nauczysz.
2014-07-07 17:35:39 (11 lat temu)
do mirekjot: W tamtym momencie tak się wkurzyłem, że normalnie nie powiem. Sorry. Ale jeżeli sądzisz że jest to N, niech zostanie N.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: ....
2014-07-07 17:49:50 (11 lat temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: Nie obraziłem się, ale przeprosiny przyjęte :) Rozumiem Cię - widać ze wagon podobny do 4N i wygląd zaprzecza nieco temu, ze jest to wagon N, ale między nami miłośnikami powinniśmy sobie pewne rzeczy wyjaśniać argumentami, a nie krzykiem. Jak znajdę trochę czasu, to mogę Ci powyjaśniać parę rzeczy, jeśli oczywiście tylko zechcesz :)
2014-07-07 18:06:17 (11 lat temu)
do mirekjot: Nie mam żadnych przeciwwskazań :)
2014-07-07 18:20:04 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Z prawej ul.Szewska 80 bar Barbara, na wprost Świdnicka 13, z lewej Świdnicka 15.
2011-04-01 19:57:43 (15 lat temu)
\"Moje czasy\". Miałem wtedy naście lat, a do tego baru Barbara sportowcy mieli bony żywieniowe! Wtedy ten bar to był \"WIELKI ŚWIAT\".
2011-04-01 21:05:03 (15 lat temu)
TW40
 
Dobrej duszy, która to dopisała ogromne dzięki ;-)
2011-04-01 21:24:54 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do ZPKSoft: W miejscu budynku Świdnicka 15 jest Trasa WZ.
2011-04-01 19:59:27 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do ZPKSoft: Pomiędzy nr 13 i 15 mała uliczka Zaułek Zamkowy.
2011-04-01 20:04:49 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do † KazimierzP: Pamiętam to był chyba pierwszy taki bar we Wrocławiu. W latach 70-tych jeździłam tam z koleżanką tramwajem z Krzyków .
2011-04-01 21:36:37 (15 lat temu)
mamik
 
do TW40: Niewidzialna ręka ;-)
2011-04-01 21:30:24 (15 lat temu)
TW40
 
do mamik: To w \"Teleranku\" było chyba; nawet dostałam z telewizji \"ulotki\" dla niewidzialnej ręki ;-)
2011-04-01 23:52:14 (15 lat temu)
mamik
 
do TW40: W \"Ekranie z bratkiem\" bodajże.
2011-04-02 00:09:54 (15 lat temu)
Kiedy przebudowano? Tj.ta część z przejsciem podziemnym?
2012-04-08 12:52:26 (14 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Prace nad Trasą W-Z rozpoczęto w roku 1974, wyburzając co nieco, Między inymi w miarę nowy budynek widoczny po lewej stronie, mieściła tam się "Składnica Harcerska".
2012-04-08 14:16:31 (14 lat temu)
PEŻ
 
Powiększyłem + autor.
2014-10-04 09:48:19 (11 lat temu)
kazinchy
 
+2 głosów:2
Prawdopodobnie okolice 1966, na witrynie napis 1000 lecie. Prawdopodobnie chrztu Polski
2025-05-04 21:15:22 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do kazinchy: Dobre oko. Placówka jednak państwowa, więc o chrzcie nie ma mowy. Tysiąclecie Państwa Polskiego
2025-05-04 21:29:59 (rok temu)
† jaxan
 
+2 głosów:2
Świdnicka 15
2018-12-28 14:37:00 (7 lat temu)
Jazzek
 
Grudzień 1973
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: nie te święta
2019-01-07 17:29:06 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Świdnicka we Wrocławiu
Konstal 4N na ulicy Kazimierza Wielkiego. Ludzie uciekają z tramwaju a konduktor próbuje ich zagonić z powrotem. No ale kto by nie uciekł z wozu w którym dzi...
1928
-
1943
1928
-
1952
1960-1970
1946
-
1970
1960
-
1989
1966
-
1989
2000
-
2014
2000
-
2020
2020
-
2020
Świdnicka 13 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Kościuszki 57 Milanówek kalinowszczyzna krapkowice papiernia krapkowice papiernia wybrze ze wysoiańskiego 36 katowice ul. wita stwosza 1 kalinowszczyzna gorzkowice rynek duszniki rynek duszniki kinowa rynek duszniki kalinowszczyzna Portus kinowa poznań z lotu ptaka kalinowszyzna poznań obornicka poznań CPN rybakiewicz gdynia gdynia piątkowska poznań ciechanów ciechanów krynica morska latarnia mikołó konstytucji 3 maja 12 waliców tarczyn tarczyn tarczyn tarczyn jagiellońska jagiellońska tarczyn