| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Bartla Kazimierza
3
4
5
5a
6
6a
7
7a
8

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Bartla Kazimierza

Dawniej: Am Birkenwäldchen
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
andre13
 
Musi, że coś ważnego robią - cztery tablice ... :)
2019-02-05 20:14:02 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do andre13: Za widocznym budynkiem jest stawiany drugi, też pod nr 6, może stąd tablice do ich obu.
2019-02-05 20:47:58 (7 lat temu)
Licho
 
Będący przedłużeniem Parku Szczytnickiego parczek między ul. Bartla i Starą Odrą stanie się wkrótce skwerem Hanny Hirszfeldowej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2018-10-11 16:41:15 (7 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
2018-08-23 20:00:43 (7 lat temu)
do labeo7: To zdecydowanie najbardziej pasuje do podpisu na tej pocztówce.
2018-08-23 21:27:35 (7 lat temu)
labeo7
 
do Neo[EZN]: W AB1937 jest taki wpis. Przypisuje.
2018-08-24 00:08:57 (7 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Wśród trofeów na ścianie jest czaszka w czapce pilotce lub kasku motocyklisty.
2018-08-24 00:14:36 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do labeo7: A nad nią śmigło, czyli raczej pilota.
2018-08-24 08:27:51 (7 lat temu)
vigo
 
+6 głosów:6
Brak przypisania do obiektu "Tramwaje we Wrocławiu" ;-))
2019-02-03 11:58:51 (7 lat temu)
vigo
 
+2 głosów:2
No i mogę wykreślić z kalendarza Bartla ;-))
2019-02-04 20:34:48 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vigo: Nr 6 należy dalej pilotować ;-)
2019-02-04 20:43:31 (7 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak jest !
2019-02-04 21:00:16 (7 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
do vigo: Każdy z nas ma inne spojrzenie na fotografowany obiekt i każdy z nas inaczej to widzi :)
2019-02-07 14:56:26 (7 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
Ten remont ciągnie się od 2016 roku
2019-02-05 15:19:05 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vigo: Nie miał statusu "w remoncie".
2019-02-05 15:25:46 (7 lat temu)
vigo
 
+5 głosów:5
do ZPKSoft: Może Neo powinien utworzyć status "wieczny remont" ?
2019-02-05 15:33:30 (7 lat temu)
Licho
 
do vigo: Może przydałby się status „budowa/remont zakończony”…
2019-02-06 17:59:35 (7 lat temu)
Podoba mi się to zakończenie - to chyba jedyne takie poniemieckie we Wrocławiu (taka "pętelka" :)
2019-02-09 20:27:00 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Nie no, oczywiście, że niejedyne.
2019-02-09 23:07:15 (7 lat temu)
Jeszcze chwila- bo będzie w koszu, jak nikt nie rozpozna, a tak było by zdjęcie ...Liceum- wnętrze, mamy tylu Wrocławian na portalu.
2019-02-14 17:04:01 (7 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Jest jedno miejsce gdzie są olbrzymie szanse na rozpoznanie... Internauci którzy ewentualnie mogliby się na tym zdjęciu rozpoznać nie mają bladego pojęcia o istnieniu fotopolski, dla nich jedynym światem jest jedynie FB.. nic poza tym.
2019-02-14 17:18:14 (7 lat temu)
Co to za postać na obrazie na tylnej ścienie? Moze to patron szkoły?
2019-02-14 17:26:41 (7 lat temu)
Szkoła dośc stara, moze nawet przedwojenna- parkiet na podłodze to rzadkośc we wspołczesnych szkoąłch.
2019-02-14 17:27:44 (7 lat temu)
esski
 
do da signa: I tak , i nie... U nas na ścianach dość powszechnym widokiem były portrety pisarzy, poetów, naukowców itd itp...
2019-02-14 17:28:05 (7 lat temu)
Obecnie jest we Wrocławiu 58 szkoł typu liceum. Ile mogło być w 1984 ?
2019-02-14 17:33:26 (7 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do da signa: Zdecydowanie mniej, Natenczas dość liczną grupę reprezentowały szkoły zawode, choćby Technikum Kolejowe, Technikum Elektryczne, Technikum Budowlane itp..
2019-02-14 17:35:00 (7 lat temu)
do esski : Nie mam konta, ale widzę że podjąłeś się mi pomóc, za co wstępnie dziękuje, już kiedyś na fejsie rozpoznali mi budowę bloku, może i tu coś będzie.
2019-02-14 17:44:48 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do da signa: Kilkanaście. Dokładniej 14 o ile się nie mylę.

Ale nie wiemy też, czy to faktycznie liceum…
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2019-02-14 18:01:28 (7 lat temu)
do Licho: okna dośc szerokie, powierzchnia przeszklona wieksza od powierzchni ścian. Tearz tylko tzreba obejrzeć zdjecia tych 14 liceuów .
2019-02-14 18:03:38 (7 lat temu)
Licho
 
do da signa: W czternastce nie mieliśmy klas całych w boazerii, więc zostaje 13 :-) Plus technika.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2019-02-14 18:06:50 (7 lat temu)
do Licho: Technika odpadają, prawie same dziewczyny.
2019-02-14 18:07:36 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do da signa: Ta duża feminizacja nie musi eliminować techników. Nie każde technikum kształci(ło) w „męskim” zawodzie.
2019-02-14 18:09:55 (7 lat temu)
esski
 
do da signa: Było Technikum Odzieżowe, Liceum Handlowe... same dziewczyny.. pewnie coś jeszcze...
2019-02-14 18:10:31 (7 lat temu)
do Licho: Ostatecznie mozna przypisac do tych 13-tu, może ktoś z przeglądajacych zdjęcia się rozpozna.
2019-02-14 18:12:10 (7 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do da signa: Na tą chwilę odpada LO V oraz Urszulanki.. Danusia.. nie licz na to, że ktoś tu poza kilkoma fotopolanami zaglądnie i przyglądać się będzie.. Dla zdecydowanej większości internautów nie istnieje nic więcej jak FB.. Widzę to od dłuższego czasu, Gdy po raz kolejny pojawia się zdjęcie katedry.. ratusza.. czy zabudowy dobrze znanej ulicy - widok taki wzbudza ooooooooooooooooooooohy i aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahy.. Takie ohy i ahy często towarzyszą pytaniu - czy ma taki wrzućca coś więcej? Na moją (najczęściej) odpowiedź, że takie widoki wiszą w internecie już od +20 lat zapalana jest często petarda oburzenia...
2019-02-14 18:29:08 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do da signa: XII LO też odpada, nie było boazerii.
2019-02-14 19:02:08 (7 lat temu)
Jazzek
 
do da signa: Ja bym powiedział, że to licea ogólnokształcące odpadają, bo prawie same dziewczyny :) Jakieś liceum zawodowe, np. ekonomiczne już prędzej.
2019-02-14 21:01:23 (7 lat temu)
esski
 
do Dariusz Łukasik: No i wiem... nawet udało się rozpoznać kilka nazwisk z tego zdjęcia. To nie żadne LO.. ani żadne Technikum.
2019-02-14 21:32:52 (7 lat temu)
do esski : Wieczorówka dla dorosłych?
2019-02-14 21:33:52 (7 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do esski : Liceum medyczne?
2019-02-14 21:35:03 (7 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do Dariusz Łukasik: Nie..to nie wieczorówka... A pełnoobsadowa szkołą dzienna... ulica Bartla we Wrocławiu... Liceum Medyczne, pod numerem 5.. To są egzaminy wstępne. Nie będę wymieniał nazwisk.. ale wszystkie dziewczyny mogę opisać z imienia i nazwiska
2019-02-14 21:35:59 (7 lat temu)
do esski : To w takim razie podmieniam na inne- ochrona wizerunku, a ktoś z tego grona trafił do Jeleniej Góry.
2019-02-14 21:37:30 (7 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do da signa: Tak, Liceum Medyczne, to jest ujęcie egzaminu wstepnego , dziewczyny zdawały egzamin wstępny z biologii
2019-02-14 21:37:33 (7 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do Dariusz Łukasik: Bez pzresady... nikt ciebie ścigał nie będzie... a jak masz obawy to ja mogę za pomocą swego konta to wrzucić...
2019-02-14 21:38:35 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
do esski : Nie mamy zdjęć tego liceum!Zadanie dla Wrocławskich, co najbliżej mieszkają, będzie w dziale wnętrza.Podziękowania wielkie!Co też jeszcze ta makulatura znajdzie...
2019-02-14 21:40:14 (7 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Stąd nie wskazanym jest wywalanie zdjęc.. bo .. nierozpoznawalne... Już jedno moje szybko poszło... ze Słubic. z opisem """ nigdy nie uda się zidentyfikować """ . A ja po kilkunastu minutach od wrzucenia do kosza miałem pełną identyfikację tak miejsca jak i osób tam uwiecznionych.
2019-02-14 21:43:01 (7 lat temu)
do esski : Widzę że się myliłem, dopisane zostało, czyli ta szkoła działa do dziś.
2019-02-14 21:44:37 (7 lat temu)
pawulon
 
do Dariusz Łukasik: Darku, most ci zamknęli?
2019-02-14 21:59:31 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do pawulon: O!Dzięki- może będzie remont, ale pieniędzy na niego nie było, trzeba sfotografować dokładnie, bo jak ruszą, pierwszy raz w polskich czasach.To rzecz gminy, bez wsparcia Ministerstwa Infrastruktury nic z tego nie będzie.
2019-02-14 22:15:12 (7 lat temu)
vigo
 
+2 głosów:2
Muszę przyznać, że remont ( a raczej budowa ) wyszedł nadspodziewanie dobrze.
2021-01-22 13:16:46 (5 lat temu)
atom
 
do vigo: Ja też obserwowałem metamorfozę budynku. Ale jest OK
2021-03-23 08:39:26 (5 lat temu)
vigo
 
+4 głosów:4
To nie Rezydencja Szczytnicka, tylko willa przy Bartla 5a
2025-05-30 15:24:53 (rok temu)
Pokaż na mapie
34 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Bartla Kazimierza - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: bedzin szymborskiej swinoujscie pomost kościan kościan będzin będzin biuro podróży orbis biuro podróży orbis kościan kościan wrocław wrocław Zabrze, Lenartowicza KOLUMNA ZYGMUNTA dąbrówno panewnicka stare bogaczowice Ustka Ustka strzelin rynek warszawa warszawa niechcice bytom bytom kadzielnia kadzielnia Pszczyna Pszczyna kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski kolberg kolberg Tygodnik Ciechanowski