| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Chociebuska
4
4
6
8
10
9
11
15

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Chociebuska

Dawniej: Cottbuser Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Obecnie po lewej stronie są ogródki działkowe a bujna roślinność nie pozwala na zobaczenie tych budynków widocznych w tle - nawet zimą.

Podejrzewam, że kostka brukowa widoczna na zdjęciu może być pod asfaltem, który jest tu obecnie.
2013-02-27 23:30:20 (13 lat temu)
czarek
 
Po lewej stronie oprócz ogródków stoi także centrala telefoniczna , przerobiona na handel używanymi ciuchami , a centrala obsługująca cały kwartał stoi sobie w malutkim kontenerze - takie to czasy
2013-02-28 22:22:53 (13 lat temu)
Licho
 
do czarek: A budynek centrali jest wystawiony na sprzedaż.
2015-02-12 12:27:18 (11 lat temu)
czarek
 
+1 głosów:1
do Licho: Budynek centrali już przebudowują na mieszkania
2021-05-17 21:20:50 (5 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do czarek: Nie.
Tylko właściciel byłej centrali na Gądowie jest tak pomysłowy, żeby to coś przbudowywać. Pozostali robią to, co najrozsądniejsze – burzą.
2021-05-17 22:51:20 (5 lat temu)
czarek
 
do czarek: Faktycznie ,teraz został kawałek starej centrali chyba na zaplecze budowy
2021-11-21 20:04:37 (4 lata temu)
Licho
 
Ładnie to tak płoty przewracać? ;-)
2016-01-19 21:04:57 (10 lat temu)
Konrad, to ty? :)
2016-01-19 21:13:00 (10 lat temu)
Konrad chyba się na mnie obraził, bo mu nie odpowiadałem na post pod fotą przez 6 dni... albo ogląda mecz Polska : Francja :) Nie martw się - damy radę :).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-01-19 21:35:07 (10 lat temu)
Hellrid
 
Dziwna głowa fotografującego (cień), kosmita?
2016-01-31 20:31:27 (10 lat temu)
pawulon
 
do Licho: Ja tylko pociągnął ;)
2016-01-19 21:06:12 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wygląda na cień kota.
2016-01-19 21:14:17 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wacku, witaj :-)
Przepraszam za zwłokę, już jestem :)
2016-01-30 18:34:05 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Bardzo niesamowity, jak z obcej planety ;-)
2016-01-19 21:23:05 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Konrad się na przyjaciół nie obraża :)
Konrad miał kilka dni bez internetu :)
2016-01-30 18:34:45 (10 lat temu)
do wilkwroclaw: Fajnie, że jesteś!
2016-01-31 20:28:09 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do wilkwroclaw: Witaj, będzie Ci tu dobrze :)
2016-01-31 21:05:14 (10 lat temu)
do Hellrid: To chyba znak drogowy.
2016-01-31 20:32:42 (10 lat temu)
Hellrid
 
do Neo[EZN]: Znak drogowy pijący piwo.
2016-01-31 20:35:51 (10 lat temu)
do Hellrid: Wilk jak poluje to stawia uszy :)
2016-01-31 20:40:46 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: :-)

Witaj Wacku :)
Rozwiewam wątpliwości - górna część to uszkodzony znak drogowy, ja się o niego opierałem, po prawej widać fragment mojej ręki, trzymającej aparat przy oku :)
2016-01-31 20:53:21 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Zmiany na lepsze, takie lubię.
2016-01-31 21:45:32 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Tak. Żernicka miała inną kostkę a inną ulica Chociebuska choć patrząc na stare zdjęcie można przypuszczać że tylko na pewnym odcinku - myślę, że tę drobną kostkę mogli ułożyć kiedy budowali wiadukt czyli w latach 20.
2016-05-21 01:02:44 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Neo, to brzmi logicznie, pewnie masz rację.
2016-05-31 22:55:22 (10 lat temu)
Licho
 
Ekrany dżwiękochłonne na wiadukcie :-(
2016-08-07 20:45:20 (9 lat temu)
do Licho: A nie zabezpieczenie żeby nie skakali z wiaduktu na druty?
2016-08-07 20:55:11 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: W sumie może być, choć wsporniki wyglądają jak od ekranów.
2016-08-07 21:02:04 (9 lat temu)
Fajnie że jest miejsce dla rowerów choć wolałbym żeby było wydzielone z chodnika a nie z jezdni :)
2016-09-12 23:18:01 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Myślę, że należy brać przykład z bardziej doświadczonych – u Niemców drogi rowerowe wydziela się raczej z jezdni, co ma sens.
2016-09-12 23:19:14 (9 lat temu)
do Licho: Ja czuję się bardziej komfortowo jadąc na wyższym poziomie niż auta no ale pewnie ze względów praktycznych lepiej jest zrobić ddr na jezdni niż chodniku.
2016-09-12 23:34:03 (9 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Cafe Hostel ale nie wiem czy to aktualne. Niedawno wydano Warunki Zabudowy i zgodnie z nimi ma powstać budynek mieszkalny.
2020-02-16 13:30:17 (6 lat temu)
do mamik: A co tu jest obecnie? Jak tu byłem miesiąc temu to widziałem że się kręciło sporo młodych ludzi - albo szkoła albo hostel...?
2020-02-16 13:49:59 (6 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Chyba ten hostel z linka powyżej, adres się zgadza. Ale nie ma żadnej informacji na zewnątrz.
2020-02-16 14:04:12 (6 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do mamik: Tak. Idzie do piachu – na razie jest wniosek „rozbiórka budynku hotelowego wraz z masztem telekomunikacyjnym, wiatą śmietnikową oraz placem zabaw”.
2020-04-06 14:33:19 (6 lat temu)
mamik
 
do Licho: Dom Development ma wybudować 3 bloki po 11 pięter
2020-04-22 09:41:45 (6 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do mamik: Już są w ofercie
2020-10-23 12:38:27 (5 lat temu)
fck
 
O, to tutaj wywinąłem się od zetki, bo wtedy dyrektorem placówki była ciotka kolegi. :D
2021-02-01 06:58:17 (5 lat temu)
Licho
 
Na razie i2 jest bardziej zaawansowane. Ciekawe jak długo.
2021-05-16 22:06:39 (5 lat temu)
Licho
 
Czy oni też (jak I2 na Żegiestowskiej) nowe ściany w nim zrobili?
2021-08-28 19:48:48 (4 lata temu)
mamik
 
do Licho: Sądziłem, że rozbiorą całość i zaczną budowę ale jak widać dzieje się inaczej.
2021-08-28 22:02:42 (4 lata temu)
do Licho: To wygląda na tak porządnie przemurowane że najprawdopodobniej ta część budynku pozostanie...
2021-11-22 08:25:53 (4 lata temu)
Licho
 
W starym pewnie są instalacje pomarańczowych.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2022-03-01 22:55:14 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
15 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Chociebuska na archiwalnych mapach i planach
1944
-
1944
1944
-
1944
Ulica Chociebuska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: trzebnica hilgi pałac tyszkiewiczów rymanów-zdrój SUPRAŚL chemia pawiilon Zmigrod Zmigrod Legnicka 24 Hel poręby kupieńskie Hel GRAJCAREK GRAJCAREK Borowskiego 21, Gorzów Strumykowy zakątek Nalewki dalmierz handel uliczny wigierski park wasilczyki Strumykowa 28 tartak płociczno wigry pszczyna pszczyna czarna sędziszowska długi targ tramwaje tramwaje bratkowice bratkowice pawilon Pajdaka Szkoła podstawowa 366 Szkoła podstawowa 366