26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Solidarności 93
Obiekty w okolicy
Tramwaj - autoreklama Teatru Kamie...
11
m
Warszawa
Teatr Kamienica
26
m
Warszawa
Leszno 11
27
m
Warszawa
Solidarności 91
30
m
Warszawa
Orla 8
34
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

W 1910 roku powstała kamienica przy ul. Leszno 13 (teraz al. Solidarności 93). Jej posiadaczem był Michał Róg, Żyd, który dzięki szyciu uprzęży i produkcji skór do pistoletów wzbogacił się na wojnie carskiej. Plac kupił od jednego z warszawskich zegarmistrzów. Przegrywając zakład na wyścigach konnych na Służewcu, stracił kamienicę. Po tym zdarzeniu budynek stał się własnością Skarbu Państwa.
W okresie istnienia getta warszawskiego w latach 1940–1942 w kamienicy mieścił się Urząd do Walki z Lichwą i Spekulacją.
Kamienica jako jedna z nielicznych przetrwała obie wojny światowe w bardzo dobrym stanie. Do dzisiejszych czasów zachowały się pamiątki pochodzące z tamtego okresu. W jednej z sal Teatru Kamienica zachował się otwór, w którym przechowywano żydowskie narzędzia liturgiczne (np. menorę). W tym samym pomieszczeniu znajduje się wnęka, gdzie przed hitlerowcami ukrywała się czteroosobowa rodzina żydowska.
Kamienica zbudowana jest w stylu secesji geometrycznej. Na murach budynku znajdują się szaro-niebieskie kwadraty, które wyznaczają połowę wysokości. Po II wojnie rozebrane zostało V piętro budynku. Wraz z nim zniknęły terakotowe kafelki pod zwieńczeniem oraz portal i ozdobna fasada budynku[1]. W jednej z części kamienicy ulokowana była szkoła krawiecka (zwana Hedep). W piwnicy oraz przy bramie teatru znajdują się kafelki marki Villeroy & Boch pochodzące z 1910 roku. Ważnym elementem są także ozdobniki w postaci kamiennych karłów, które pełniły funkcje odbojników, mających zatrzymać dorożki przed wjazdem na podwórko kamienicy. Pozostał tylko jeden oryginalny posąg umieszczony w prawym, dolnym rogu bramy. Pozostałe trzy figury są rekonstrukcjami pierwowzoru. Haki umocowane na zewnętrznej stronie budynku służyły do zawieszania baldachimu podczas żydowskiego święta namiotów Sukkot.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamienica_przy_al._%E2%80%9ESolidarno%C5%9Bci%E2%80%9D_93_w_Warszawie#Historia

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mar
 
Ładne
2017-04-04 16:19:59 (9 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Piękne!

Tak by the way: nieprawdopodobnie wierny model ciężarówki, ale wykonany z papieru, nie do wiary, jak wiernie odtworzone:
2017-04-04 18:14:41 (9 lat temu)
esski
 
Może kiedyś doczekamnmy się takiej makiety, stan na styczeń 1945, obejmującej całośc Wrocławia. Archiwum Budowlane ma 80-85% planów z granic do 1951. Resztę należałoby wyżebrać z Archiwum Państwowego.
2017-04-04 18:20:57 (9 lat temu)
fantom
 
do Stenek: Ciężarówka wyrywa z butów. Warto zobaczyć ten link.
2017-04-04 19:05:22 (9 lat temu)
Stenek
 
do fantom: No naprawdę! Wykop taki, że krew z twarzy odpływa!
Gdzieś tam, chyba na tej stronie, były zdjęcia oryginalnej ciężarówki, to dopiero daje do myślenia, że model jest IDEALNIE zrobiony jak oryginał :))
2017-04-04 20:32:21 (9 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Byłam tak skupiona na fotografowaniu tramwaju, że dopiero w ostatniej chwili skojarzyłam, że mężczyzna, który właśnie mnie mija to Emilian Kamiński :)
2019-10-20 16:51:55 (6 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Ze wzruszeniem obejrzałam wywiad z śp. Emilianem Kamińskim
2025-04-08 18:23:15 (rok temu)
do da signa: Ha ah!
2019-10-20 17:41:28 (6 lat temu)
Literówka w opisie, podobnie jak w nazwie obiektu. I myślę, że ten obiekt warto przypisać też do tramwajów -
2022-10-16 20:44:37 (3 lata temu)
do Krzysiek99: Poprawione, przypisane.
2022-10-17 06:42:10 (3 lata temu)
snaje13
 
+2 głosów:2
Leszno 13
2024-05-29 10:15:35 (2 lata temu)
yani
 
do snaje13:
Przypisane.
2024-05-29 11:22:31 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+3 głosów:3
Ta papa na dachu...
2025-03-13 07:38:15 (rok temu)
Zorro
 
Dlaczego widzę nieostre zdjęcie?
2025-03-14 11:57:44 (rok temu)
do Zorro: Tu jest dyskusja na ten temat:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2025-03-14 12:06:19 (rok temu)
cm
 
Czy tylko mnie się to zdjęcie nie ładuje?
2025-03-13 07:26:35 (rok temu)
Bogdan JS
 
+1 głosów:1
U mnie wszystko jest OK.
2025-03-13 07:49:27 (rok temu)
polskup
 
U mnie też rozmazane, jakby ktoś thumbnaila rozciągnął. I lupa nie działa. F5 i Ctrl+F5 nie działa.
Edit: Więcej, każde ze zdjęć w tym obiekcie (tramwaj) tak się pokazuje.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2025-03-13 07:51:29 (rok temu)
cm
 
+1 głosów:1
A teraz jest dobrze (po ponownym zalogowaniu). Czary jakieś.
2025-03-13 10:49:57 (rok temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
U mnie wsio oki :)
2025-03-13 12:29:50 (rok temu)
U mnie w porządku. Ale mam internet płatny, może dlatego ;)))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2025-03-13 12:34:45 (rok temu)
ylooC
 
Zdjęcie wyświetla się prawidłowo. Bez czyszczenia cashu, bez przelogowania.
2025-03-13 12:49:08 (rok temu)
yani
 
U mnie oba zdjęcia z tramwajem rozmazane.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2025-03-13 13:33:34 (rok temu)
Obraz pierwsza klasa :)
2025-03-13 13:36:40 (rok temu)
Może to kwestia przeglądarki. Jam mam Chrome i wszystko jest w porządku.
2025-03-13 13:37:36 (rok temu)
ylooC
 
Prośba do wszystkich z prawami adm. Proszę nie usuwać znacznika tramwaju z makiety. Proszę nie usuwać drugiego pustego obiektu Reklama .... No i proszę nie zmieniać nazwy tego obiektu... Zostawmy na razie "Reklama" żeby Neo mógł rzucić okiem w bazie co tutaj się dzieje
2025-03-13 23:08:10 (rok temu)
cm
 
+1 głosów:1
Ciekawostka: źle jest tylko na Firefoxie, natomiast na Chrome, Edge i Operze jest dobrze.
2025-03-14 07:29:09 (rok temu)
Może myślnik w nazwie obiektu przeszkadza?
2025-03-14 07:59:24 (rok temu)
yani
 
Chyba znalazłem przyczynę problemu.
2025-03-14 14:04:58 (rok temu)
yani
 
+3 głosów:3
Słowo klucz - "reklama".
"Reklama" + słowa po nim + Adblock.
:))
2025-03-14 14:10:15 (rok temu)
yani
 
Jakby ktoś nie wiedział co tu pomogło, to proszę uważnie popatrzeć na nazwę obiektu.

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-03-14 14:18:45 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
Pierwotna nazwa zmieniona, u mnie wszystko działa.
Gdyby jeszcze ktoś miał problem z otwieraniem zdjęć w tym obiekcie, to proszę informować.
2025-03-14 14:30:07 (rok temu)
Emilian Kamiński to super gość.
2025-03-14 16:47:33 (rok temu)
4elza
 
do cm: U mnie jest ok.
2025-03-13 07:32:15 (rok temu)
cm
 
+1 głosów:1
do 4elza: Ciekawe zjawisko. To i sąsiednie z tramwajem - obydwa widzę jako rozmazane. Ale widzę, że ktoś lajkował te zdjęcia, stąd moje zdziwienie. Ctrl+Shift+R nie pomaga, nadal widzę niewyraźne.
2025-03-13 07:34:15 (rok temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do cm: A coś tego?..., wczoraj wieczorem ;-)
Oczywiście żarcik :-)
Przeloguj się.
2025-03-13 07:42:29 (rok temu)
do cm: F5 i Ctrl-F5 użyj.
2025-03-13 07:50:21 (rok temu)
ZPKSoft
 
do polskup: Też tak mam.
2025-03-13 10:44:19 (rok temu)
polskup
 
do cm: A u mnie, czy zalogowany, czy wylogowany, czy przelogowany, czy kesz wyczyszczony - tak samo bez sensu :) Muszą być czary.
2025-03-13 11:04:35 (rok temu)
ZPKSoft
 
do cm: U mnie te czary nie działają :(
2025-03-13 11:05:40 (rok temu)
do cm: Nic nie działa, nadal zamazane
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2025-03-13 11:24:40 (rok temu)
polskup
 
do ZPKSoft: Ale co dziwne, jak sie weźmie link z menu to wsio jest ok.
2025-03-13 11:06:53 (rok temu)
polskup
 
do yani: A pozostałe z tego obiektu? U mnie wszystkie tak wyglądają.
2025-03-13 13:35:26 (rok temu)
yani
 
do polskup:
Faktycznie, pozostałe zdjęcia w tym obiekcie wyglądają tak samo źle.
I ciekawostka - na telefonie powyższe zdjęcie wyświetla się poprawnie.
2025-03-13 13:37:09 (rok temu)
polskup
 
do yani: Dodatkowo - patrz link w 5 poście powyżej - link wzięty z menu daje poprawny efekt.
2025-03-13 13:46:32 (rok temu)
yani
 
do Bogdan JS:
No, właśnie u mnie w Chrome to źle wygląda. W Operze i Edge jest wszystko OK.
Spróbuję wyczyścić obrazy z pamięci Chrome.
2025-03-13 13:42:37 (rok temu)
yani
 
do yani:
Czyszczenie pamięci nie pomogło, nadal w Chrome wszystkie zdjęcia w tym obiekcie rozmazane i nie działa powiększenie.
2025-03-13 13:45:50 (rok temu)
yani
 
do polskup:
To prawda. Z tego linku, w Chrome się otwiera dobrze.
2025-03-13 13:48:09 (rok temu)
polskup
 
do yani: Ja mam mozillę i z linku idzie dobrze, a z obiektu nie. Może to coś związane z nazwą obiektu. Cudzysłów?
2025-03-13 13:57:37 (rok temu)
yani
 
do polskup:
Chyba nie. Jest wiele obiektów z cudzysłowem w nazwie.
2025-03-13 14:14:22 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do polskup:
Już chyba wiem o co chodzi - to może być problem z identyfikatorem obiektu.
Ale tu tylko ylooC albo Neo mogą pomóc.
2025-03-13 14:22:49 (rok temu)
polskup
 
do yani: Coś z tej bajki. Czekamy więc na rozpoznanie specjalistów.
2025-03-13 14:38:48 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Identyfikator obiektu ktoś już wyczyścił. Wiec to nie jest problem. Ja nie mogę zreplikować tego błedu... na edge, chrome mam idealne zdjęcia.
2025-03-13 17:54:49 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Sprawdź teraz - pokombinowałem tylko przy tej fotografii. Reszty nie ruszałem. Więc jeśli ktoś miał rozmazane wcześniej to zdjęcie a teraz jest ok. To proszę o info.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2025-03-13 18:01:48 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Nadal jest źle w całym obiekcie.
Identyfikator jest pusty, ale niżej są 2 przekierowania, może spróbujesz je usunąć?
2025-03-13 18:13:12 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do yani: Znowu coś zmieniłem.. zobacz czy jest efekt...
2025-03-13 19:09:12 (rok temu)
polskup
 
do ylooC: U mnie jest już ok :)
2025-03-13 19:20:05 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do polskup: Poprawiłem dla wszystkich zdjęć obiektu... no i zobaczymy
2025-03-13 19:21:26 (rok temu)
polskup
 
do ylooC: Czyli zdjęcia, a nie obiekt jako taki?
2025-03-13 19:24:35 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Jeszcze z tym zdjęciem jest problem:

Reszta już OK.
2025-03-13 19:45:50 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do polskup: Są ostre?
2025-03-13 19:34:08 (rok temu)
polskup
 
do ylooC: Tak. Normalne. Poprzednio wczytywała się miniaturka i rozciągała na te 6xx na 1xxx pikseli - stąd nieostrość - i nie działała lupa. Teraz jest normalnie, jak byc powinno.
2025-03-13 19:40:54 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Teraz już powinno być ok.. nawet z tym jednym
2025-03-13 20:35:09 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Teraz jest dobrze.
To co to było? Jakieś zapętlenie ścieżki przypisań?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-03-13 20:43:04 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do yani: Czary mary hokus pokus.... a tak naprawdę, ścieżki przypisań. Nie będę wchodził w szczegóły, ale dość trudne do namierzenia to było. Ważne że się udało.
2025-03-13 21:02:01 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Wydaje mi się, że usunąłeś skutek, a nie przyczynę. Zamieniłem dodatkowe przypisanie do Typ K na znacznik i znowu jest źle.
2025-03-13 21:08:58 (rok temu)
ylooC
 
do yani: A teraz ze znacznikiem?
2025-03-13 21:41:21 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Jest źle.
2025-03-13 21:45:05 (rok temu)
ylooC
 
do yani: A teraz ? (ja mam non stop dobrze) stąd głupie pytania
2025-03-13 21:47:19 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Źle.
2025-03-13 21:50:35 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Zdjęcia się źle wczytują z obiektu "Tramwaj - reklama teatru Kamienica". Po Twoich zmianach wczytują się z obiektu "Typ K", bo jest on wyżej. Tak myślę...
Najprościej byłoby założyć nowy obiekt, ale wtedy nie dowiemy się co jest przyczyną.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-03-13 21:53:39 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Kombinuję cały czas, ale logicznego wytłumaczenia na razie nie widzę. Faktycznie zmiany spowodowały, że wczytuje się z Typ K ... ale po odpisaniu od tego obiektu już jest źle....
2025-03-13 22:18:32 (rok temu)
ylooC
 
do ylooC: A teraz się wczytuje?
2025-03-13 22:21:55 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Teraz OK.
2025-03-13 22:22:48 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Nadal jest ok ?
2025-03-13 22:23:35 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Teraz źle.
2025-03-13 22:24:40 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Sprawdź please teraz
2025-03-13 22:25:19 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Jest dobrze.
2025-03-13 22:25:45 (rok temu)
ylooC
 
do yani: A teraz ?
2025-03-13 22:26:35 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Źle.
2025-03-13 22:27:30 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Próbowałeś może usunąć te przekierowania z identyfikatora głównego, o których wcześniej pisałem?
2025-03-13 22:29:30 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Czuję się jak idiota... "a teraz?"
2025-03-13 22:28:44 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Teraz źle.
2025-03-13 22:30:04 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Nie można ich usunąć - one się odnoszą do indentyfikatora... ale mam inną teorię.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2025-03-13 22:30:15 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Check now ...:) ?
2025-03-13 22:32:29 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Źle.
2025-03-13 22:33:04 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Kuźwa no.... a tera? zespamujemy komentarze takimi testami za chwile
2025-03-13 22:36:06 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Źle.
Komenty się pousuwa.
2025-03-13 22:37:25 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
A teraz dobrze.
2025-03-13 22:38:17 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Teraz?
2025-03-13 22:37:56 (rok temu)
ylooC
 
do yani: No!
2025-03-13 22:39:09 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Co zrobiłeś?
2025-03-13 22:40:40 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Zaraz Ci powiem... sprawdź teraz
2025-03-13 22:44:21 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Jest OK.
2025-03-13 22:45:20 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Spoko, a sprawdź zdjęcia tutaj:
2025-03-13 22:45:51 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Tam też OK.
2025-03-13 22:47:56 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Ok, ostatni test... sprawdź teraz ten nieszczęsny tramwaj
2025-03-13 22:48:58 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Jest OK.
2025-03-13 22:51:08 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Super... przepraszam że Cię tak maltretuję... rzuć okiem tutaj:
2025-03-13 22:51:42 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Spoko, nic nie maltretujesz... :)
Tam tez OK.
2025-03-13 22:53:17 (rok temu)
ylooC
 
do yani: No to sprawdź tramwaj teraz...
2025-03-13 22:54:33 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Znowu źle.
2025-03-13 22:56:20 (rok temu)
ylooC
 
do yani: To jest jakiś obłęd.... a teraz ?
2025-03-13 22:58:01 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Źle.
Powrócę jeszcze raz do tych przekierowań - mówisz, że nie można ich usunąć, ale tam jest przycisk "kasuj".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-03-13 23:00:00 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do yani: Przycisk kasuj nic nie daje. Na moje oko, problemem jest długość nazwy obiektu. Co zrobiłem.. stworzyłem nowy z tą samą nazwą - było źle. Z krótką nazwą było ok... Potem skróciłem nazwę "starego" ... i było ok...
2025-03-13 23:01:08 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do yani: Następnie sprawdziłem podobiekt makiety.. bo ma długą nazwę... i było ok... nawet ze znacznikiem... więc to się trochę kupy nie trzyma. Jeden podobiekt może mieć długą nazwę i wyświetla się prawidłowo, a drugi ze zbyt długą nazwą daje błąd. Nawet zmieniłem "typ" obiektu... i nic to nie dało. Szczerze nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić. Zostawię nazwę "Reklama" bo wtedy wyświetla się ok. Może Neo coś podopowie. Ale na tą chwilę nie mam bladego pojęcia gdzie tkwi szkopuł
2025-03-13 23:03:15 (rok temu)
ylooC
 
do yani: No i pytanie zasadnicze.. dlaczego ja tego błędu nie widzę. System operacyjny ? Ja na 64 bitach Win 11
2025-03-13 23:10:51 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
To jest chyba dobra idea... Ale może nie chodzi o długość samej nazwy, a o długość całej ścieżki wszystkich nazw w tym obiekcie?
2025-03-13 23:04:20 (rok temu)
ylooC
 
do yani: To makieta powinna wyrzucać błąd też ze znacznikiem tramwaju typu K... a tego nie robi - to mi bardzo nie pasuje
2025-03-13 23:04:59 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Makieta ma krótszą nazwę.
A znacznik nic nie ma do rzeczy.
2025-03-13 23:10:12 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Jak makieta ma krótszą nazwę - 43 znaki a "Tramwaj - reklama teatru Kamienica" jest krótsze?
2025-03-13 23:12:39 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Ja mam Win 7 Pro. Ale jak pisałem, na Operze i Edge jest OK. Zagadka...
2025-03-13 23:13:56 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Makieta ma 7 liter, Tramwaj - Reklama teatru Kamienica to 34 znaki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-03-13 23:16:12 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Nazwa obiektu makiety u mnie "Makieta Warszawy wg stanu na sierpień 1939 r."
2025-03-13 23:16:45 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Nie popatrzyłem na dolną linijkę... :// Sorry...
2025-03-13 23:18:25 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Spoko... generalnie dziwne rzeczy Panie..... Neo - prośba o rzucenie okiem na tego "kwiatka" ... wykluczam webp bo podmieniłem to zdjęcie pod którym komentujemy na jpg już parę ładnych godzin temu. Ja błędu nie widzę , ani razu źle się nie wyświetliło.... Nie mam pojęcia dlaczego długość nazwy obiektu wykrzacza wyświetlanie zdjęć dla tego obiektu, a dla innych podobiektów o dłuższej nazwie tej samej "matki" wszystko jest ok.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2025-03-13 23:20:25 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Dziękuję za pomoc... przepraszam, że nie naprawiłem tego ostatecznie. Widocznie czegoś nie wiem....
2025-03-13 23:22:53 (rok temu)
cm
 
+1 głosów:1
do ylooC: Ja widziałem ten błąd tylko rano. Od czasu ponownego logowania przed 11 jest już dobrze za każdym razem. Win 11, Firefox.
2025-03-13 23:27:49 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Właściwie, to mogłem jeszcze sprawdzić na laptopie z Win 10. Zaraz to zrobię, ale muszę przywrócić starą nazwę. Zresztą, tak jak teraz, to Neo nie zobaczy błędu, bo teraz jest OK.
Ale jak nawet jak u mnie będzie źle, to nie wiem czy Neo coś zobaczy, czy może będzie widział jak jak Ty...
2025-03-13 23:36:53 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Przywróć starą nazwę obiektu i zobacz na Win10 ...
2025-03-13 23:37:55 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Ciekawe... Na kompie z Win 10 mam tak samo. Na Chrome źle, na Edge OK.
Próbowalem skracać nazwę - efekty takie same jak Ty to robileś. Bez Teatr Kamienica jest OK.
2025-03-14 00:00:35 (rok temu)
cm
 
do yani: U mnie teraz znowu jest źle.
2025-03-14 07:22:30 (rok temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do da signa: Sprawdziłem wczoraj... błąd pojawia się gdy nazwa tego obiektu jest dłuższa niż 17 znaków. Myślniki, cudzysłowy nie mają znaczenia. Tylko Neo może więcej światła rzucić na ten przypadek.
2025-03-14 10:20:09 (rok temu)
Neo[EZN]
 
+5 głosów:5
do ylooC: Na FireFoxie bez rozszerzeń jest ok. Na Chrome z zainstalowanym rozszerzeniem które blokuje reklamy zdjęcie nie pojawia się, po wyłączeniu rozszerzenia pojawia się. Czyli problem może być z rozszerzeniem. W konsoli błędów jest komunikat "net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT" czyli przeglądarka zablokowała pobranie obrazu (rozszerzenie).
2025-03-14 11:30:56 (rok temu)
cm
 
do Neo[EZN]: Rzeczywiście, u mnie problem pojawiał się tylko na tej przeglądarce (FF), która ma adblocka.
2025-03-14 12:11:33 (rok temu)
yani
 
do Neo[EZN]:
Ja też mam Chrome z Adblokiem. Opera i Edge bez.
2025-03-14 12:23:18 (rok temu)
yani
 
do Neo[EZN]:
Ale jeśli przyczyną jest konflikt Adblocka z długościa nazwy, to dlaczego tu: wszystko sie otwiera prawidłowo?
2025-03-14 12:28:30 (rok temu)
polskup
 
do Neo[EZN]: I u mnie: Win7Pro, FF+adblock
2025-03-14 12:31:55 (rok temu)
do yani: Mam Chrome z adblockiem i jest ok.
2025-03-14 14:15:29 (rok temu)
yani
 
do da signa:
Tu i teraz, jest i u mnie OK.
2025-03-14 14:16:43 (rok temu)
do yani: U mnie było cały czas dobrze.
2025-03-14 14:31:08 (rok temu)
ZPKSoft
 
do yani: Aaa, i stąd ta "relakma" ?
2025-03-14 14:20:28 (rok temu)
ylooC
 
do yani: Tak tak.. literówka ... czyli jednak Adblock... ja tej... dlatego nie mogłem zreplikować tego błędu u siebie! Trzeba zmienić nazwę na inną .... to ci dopiero kwiatek :)
2025-03-14 14:20:42 (rok temu)
yani
 
+4 głosów:4
do ylooC:
Wyjaśniam, że ta literówka była świadoma. Neo podpowiedział Adbloka, a dalej to już moja dedukcja... :))
2025-03-14 14:22:25 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do yani: No coż, znowu się człowiek czegoś dowiedział :) Gratuluje dociekliwości i finalnego rozwiązania zagadki!
2025-03-14 14:23:18 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Dzięki!! Frajdę mam ogromną!
2025-03-14 14:24:16 (rok temu)
yani
 
do da signa:
Może masz wyłączonego adbloka na stronie FP?
2025-03-14 14:35:50 (rok temu)
yani
 
do da signa:
Albo masz jakiegoś innego? Ja mam tak w ogóle dwa: AdBlock i Adblock Plus.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2025-03-14 14:37:31 (rok temu)
yani
 
do da signa:
A nawet 3 - mam jeszcze Adblock360. :))
2025-03-14 14:38:59 (rok temu)
do yani: Cóż okazuje się, że jednak wyłączyłam adblocka jakiś czas temu i nie pamiętałam o tym. Przepraszam za zamieszanie.
2025-03-14 15:18:43 (rok temu)
yani
 
do da signa:
:)
2025-03-14 15:19:36 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Niech mu ziemia lekką będzie...
2025-03-15 15:14:43 (rok temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Bydgoszcz Osiedle Błonie fala fala śniegockiej Pałac w Mańczycach Warszawa Śródmieście Brenna Pałac w Kujawach mława mława mława Gliwice Chorzowska pilczyce pilczyce leśnica kruczkowskiego biedronka biedronka Gliwice Czechowice Gliwice Gliwice twarda Krasne żarki Lipowiec Lipowiec Wyszków Warszawa, ul. Ciepła 1 zamek Toszek sikornik gliwice rzeszów rzeszów Aleja Wyzwolenia Szczecin Szczecin