26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat wyszkowski
Obiekty w okolicy
al. Róż 3
290
m
Wyszków
Urząd Miejski i Starostwo Powiato...
332
m
Wyszków
Obelisk Wazów
346
m
Wyszków
Pomnik Jerzego Różyckiego
586
m
Wyszków
Przystanek kolejowy Rybienko
812
m
Wyszków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+4 głosów:4
Ja tego ciagle nierozumiem. Co to znaczy obecny wlaściciel ........usuniecie. przeceź to zdjiecie prześlo przes internet. To obecny wlaściciel teraz śuka po sieci kto wyszysko widzial i sciagnal na sieci? I jak niezapomniś tego wyzerunku..to cie zastrzeli ? Czasami kaprys ma dyźur, i zdrowy rozsadek ma urlop :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corect :-)
2017-02-24 07:00:58 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Jeżeli "właściciel" nie będzie w stanie wykazać, że posiada kliszę to może się wypchać. Kopii tego zdjęcia mogą być tysiące. Jeżeli kupił jedną z nich to nie oznacza, że ma prawo do wszystkich pozostałych. Zdjęcie powinno pozostać.
2017-02-24 09:36:59 (9 lat temu)
Rado-NDM
 
+2 głosów:2
Jeśli właściciel nie kupił praw od autora zdjęcia czy od jego spadkobierców to jest właścicielem jedynie kawałka papieru, a nie tego co się na nim znajduje. Kupując nośnik z muzyką nie stajemy się właścicielami utworów, obraz na kawałku papieru też jest utworem. Jeśli chodzi o kliszę to też trzeba mieć prawa autorskie do obrazów na niej, samo jej posiadanie nic nie daje.
2017-02-24 09:58:06 (9 lat temu)
Kosinus
 
+2 głosów:2
Tak jak powyżej, usuwam aby mieć święty spokój...
2017-02-24 14:48:25 (9 lat temu)
do vetinari: I teraz mam pitanie retoriczne..ściagne sobie to zdjiecie, pujde do fotolabu i i wydrukuje, potym oskenuje i dam spowrotem na strony fotopolska, jako moje zbiory prowatne....co mi wtedy moźe nowy wlaściciel zrobić, opróć wirtualnego narzekania....
2017-02-24 09:27:06 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Teź jestem tego zdania. Zdjiecie ma pozostać na fotopolska!!!
2017-02-24 09:44:10 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Problem zdjęć z aukcji był, jest i będzie. Nie unikniemy takich sytuacji. Należy zrozumieć fotopolskiego użytkownika, który usuwa skan zdjęcia aby nie mieć problemów z "właścicielem" zdjęcia. I tu mamy zagwozdkę, bo z jednej strony szkoda bardzo ciekawego zdjęcia a z drugiej strony kolega Kosinus ma prawo do usunięcia z FP skanu przez siebie dodanego. Tego nie da się pogodzić :(
2017-02-24 09:52:23 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Wlaśnie, nie zloźylem śacunek do kolegy Kosinusa. Jest to jak najbardziej ucztiwe. ja bym chyba tak samo zrobil. Ale z drugiej strony, mamy tutaj grono, kture deciduje inaczej, wiec sami zdecudujemy czy wyrzucać. Tz ja nie moge, ale sa tu od tego administratorzy. I wtedy Kosinus bede mial cziste sumienie, i jak pisze Rado-NDM, wlaściciel ma tylko kawalek papieru s odbiciem. Tz, moja teoria o wydrukowaniu-teź bede mial w rece kawalek papieru, bez praw autorskich....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: klawiatura :-)
2017-02-24 10:26:03 (9 lat temu)
do Kosinus: No i tak jak powyźej mam nadzieje źe zdecidowano o pozostawieniu. Twoje sumnienie jest czyste.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corect :-)
2017-02-24 17:15:42 (9 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: poodmiana
2018-11-17 11:39:58 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2018-11-17 11:58:43 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2020-09-02 08:32:17 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Piekne....
2020-02-12 11:23:36 (6 lat temu)
maj
 
+2 głosów:2
do vetinari: Poděkoval.
2020-02-12 16:04:11 (6 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do maj: Samo se chválí ☺☺☺
2020-02-12 17:48:03 (6 lat temu)
Nuro
 
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmainana
2020-08-31 20:58:01 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Dodałabym też do obiektu mostu.
2023-02-14 14:54:57 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: biedronka biedronka Gliwice Czechowice Gliwice Gliwice twarda Krasne żarki Lipowiec Lipowiec Wyszków Warszawa, ul. Ciepła 1 zamek Toszek sikornik gliwice rzeszów rzeszów Aleja Wyzwolenia Szczecin Szczecin sieniawka emilii plater noteć śluzy noteć park zdrojowy duszniki-zdrój duszniki-zdrój postepowa Opoczno łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek Zary mapy Opolska Opolska Zary Mapy