| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
NCKU Wszechnica Zabrzańska
45
m
Zabrze
Prywatna Szkoła Muzyczna
53
m
Zabrze
Wandy 10
61
m
Zabrze
Wandy 9
65
m
Zabrze
Plac Dworcowy 8
68
m
Zabrze

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
pawulon
 
"Tunel" to zbyt ogólna nazwa, lepiej by było chyba dać nazwę "Podziemne przejście dla pieszych". Co ty na to?
2009-12-01 01:04:16 (16 lat temu)
Tylko nikt tego nazywa tego podziemnym przejściem dla pieszych :/
2009-12-01 08:54:45 (16 lat temu)
stoik
 
strach tam wejść
2009-12-01 09:54:26 (16 lat temu)
Marudasz, przez kilka lat nim chodziłem przed piąta rano i nic mi się nie stało ;) Aczkolwiek sama ulica średnio ciekawa, a na budynku TP chyba do tej pory są ślady po kulach z zeszłorocznej strzelaniny.
2009-12-01 10:31:45 (16 lat temu)
2011-12-20 21:48:56 (14 lat temu)
To schron plot?
2011-12-21 11:04:39 (14 lat temu)
W tunelu jest niezła akustyka...:)
2011-12-21 13:54:42 (14 lat temu)
do † Festung: Nie :) Przejście pod torami. Dawno temu jak nie było w tym miejscu linii kolejowej to biegła w tym miejscu Kronprinzenstraße. Po położeniu torów i wybudowaniu dworca Kronprinzenstraße omijała je biegnąć bardziej na wschód. A żeby ludzie chodzić naokoło nie musieli (bo jeździli wtedy rzadko) to im wybudowano tunel pod torami.
2011-12-21 11:46:20 (14 lat temu)
A w tle peron kolejowy, po prawej zejście pod perony.
2016-09-23 20:24:54 (9 lat temu)
Krzyś_
 
do Neo[EZN]: Chyba tu:

Z tyłu widać elewację jednej z kamienic bez okien z lewej strony. Widać też nad wiatą peronową narożną kamienicę przy placu Dworcowym.
2016-09-23 21:19:55 (9 lat temu)
vstrone
 
do Neo[EZN]: Dziękuję za podpowiedź. Przypisałam do starego dworca kolejowego, który już nie istnieje. Wizualnie jakoś mi ten właśnie pasuje, chyba że ktoś zna inne rozwiązanie...
2016-09-23 21:20:45 (9 lat temu)
Krzyś_
 
do Krzyś_: sam słup nie jest elementem dworca, to róg ul. Śląskiej/Wandy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dop.
2016-09-23 21:20:17 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Przy wejściu do tunelu pod torami (róg ulic Wandy i Śląskiej).
Tak wygląda wnętrze tunelu
2009
-
2020
2009
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2021
2020
-
2021
2021
-
2026
2021
-
2026
2026
-
2026
2026
-
2026
2026
-
2026
Tunel na innych zdjęciach
2022
-
2022
2022
-
2022
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: traugutta 70 Świętokrzyski urząd wojewódzki traugutta traugutta juchowo sieldce sieldce izabelów Zebrzydowice traugutta 70 zaniemyśl piątkowo złota brama złota złota sztynort brzeg brzeg sztynort Sienna Piaseczyńska dolna piaseczyńska dolna nowowiejska 11 gdańsk bzowa jeżyce podwale jelenia góra podwale jelenia gora podwale jelenia gora łokieć Poznań ul. Obornicka jelenia góra grunwaldzka łokieć Dźwiniacz poznan