| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Polana Chochołowska
Najbliższe atrakcje turystyczne
Kaplica św. Jana Chrzciciela na Po...
153
m
Zakopane
Schronisko górskie PTTK na Polanie...
670
m
Zakopane
Bobrowiec (1663 m n.p.m.)
1271
m
Potok Siwa Woda / Chochołowski Potok
2244
m
Witów
Grześ (1653 m n.p.m.)
2745
m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Polana Chochołowska

Atrakcja turystyczna
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor.
2015-02-13 22:35:05 (11 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na skan.
2016-06-10 22:01:45 (10 lat temu)
TW40
 
Na mojej 1979.
2016-10-01 21:23:49 (9 lat temu)
PEŻ
 
Barwy KodakChrome.
2016-02-16 22:15:34 (10 lat temu)
do PEŻ: Skad ta pewnosc? Wlasny material?
2016-02-16 23:20:39 (10 lat temu)
PEŻ
 
do cracusiac: Przesłać skan ? Na odwrocie pieczątka.
2016-02-16 23:23:00 (10 lat temu)
do PEŻ: Na przezroczu pieczatka? Ciekawe!
2016-02-16 23:46:16 (10 lat temu)
PEŻ
 
do cracusiac: To ciekawostka. Rozumiem Twoje zdziwienie. Ale jak wół na odbitkach zrobionych ewidentnie w USA stoi napis "KodaChrome PRINT". Zreszta wrzucę na chwilę skan.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2016-02-16 23:51:23 (10 lat temu)
PEŻ
 
2016-02-16 23:55:12 (10 lat temu)
do PEŻ: Prawdopodobnie bylo to potwierdzenie, ze odbitka byla wykonana z przezrocza KodakChrome. Kiedys praktycznie wszystkie firmy "bawily" sie z robieniem odbitek z przezroczy.
2016-02-16 23:56:50 (10 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Prawie jak z reklamy na jedna mleczna czekolade...ale ja przepadam za gorzka...to źe ta mućka w kolorze kakaa jest przezemnie mile widziana :-)
2017-03-25 22:54:49 (9 lat temu)
Andrzej Sus
 
+4 głosów:4
do vetinari: Polska krowa Chochołowska nie jakaś tam zagraniczna farbowana na niebiesko.
2017-03-26 13:18:05 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
Joasiu witamy na fp - ładna pani proszę o pomaganie
2018-01-20 19:41:30 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Dziękuję bardzo za miłe powitanie :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-01-20 19:43:26 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Witamy i obiecujemy pomagać ;-) Piotrze przenieś zdjęcia pani Joasi ze swojego konta na jej własne.
2018-01-20 19:45:25 (8 lat temu)
do Joanna Iżykowska : Witamy na fotopolska :-) masz bardzo dobrze, źe Piotra masz jako "Ojca chrzesnego" Napewno pomoźe s editowaniem, i poprowadzi Twoje pierwsie kroky na naszym portalu. Ahooooooooooj Franta :-)
2018-01-20 20:55:19 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Czy możesz mi podpowiedzieć jak przerzucić zdjęcie z mojego konta na konto Joasi ?
2018-01-20 20:09:22 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Dziękuje za miłe powitanie. Będę wdzięczna za wszelką pomoc :)
2018-01-21 17:50:06 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Tak myślę i myślę i... chyba się nie da bez pomocy Neo. Obleciałam wszystkie znane mi możliwości i nie widzę takiej opcji. Sorry, niechcący wpuściłam Cię w maliny. Może łatwiej będzie usunąć i dodać ponownie ? A może Neo coś podpowie.
2018-01-20 20:40:04 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Ja też to oglądałem, najlepiej będzie jak je usunę a Joasia doda od nowa. Ok dziękuje
2018-01-20 20:43:14 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Mogę przerzucić bardzo szybko jeżeli autor jest wpisany na tych zdjęciach.
2018-01-21 18:50:01 (8 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Ale czy konieczne jest przerzucenie tych zdjęć, a co z tymi żywymi komentarzami pod nimi :)
2018-01-20 20:48:27 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Usuń dopiero wtedy jak sama doda ponownie. Jak zechce to komentarze możesz przenieść, bo taka opcja jest i mam nadzieję, że nadal działa.
2018-01-20 21:14:15 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do blaggio.: Komentarze zawsze możemy przenieść.
2018-01-20 21:07:46 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Myślę że zdjęcia jak i komentarze mogą spokojnie pozostać u pana Piotra
2018-01-21 17:48:06 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuje za powitanie :) Tak, mam szczęście że pan Piotr się mną zaopiekował, bo jak wiadomo początki bywają trudne ;)
2018-01-21 17:44:21 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Może " blaggio." ma rację zostawmy to tak jak jest, porozmawiam z Joasią, powiem jej że erbłem jej 6 fotek w nagrodę że ją namówiłem do fp.
2018-01-20 21:17:30 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Panie Piotrze, zdjęcia spokojnie mogą zostać u pana ;)
2018-01-21 17:41:19 (8 lat temu)
do Joanna Iżykowska : Dziękuje za prezent i tak są te fotki pod Twoim logo.
2018-01-21 17:48:07 (8 lat temu)
do piotr brzezina : To taka reklama dla mnie ;)
2018-01-21 18:12:18 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Autorka jest wpisana na zdjęciach, ale chyba już doszła do porozumienia z Piotrem Brzeziną i fotki mają zostać na jego koncie.
2018-01-21 19:04:34 (8 lat temu)
do ZPKSoft: No to fajnie że się dogadali :)
2018-01-21 19:06:49 (8 lat temu)
Mój pierwszy szczyt w wieku 13 lat. A potem to już pooooszło ... :)
2018-07-27 21:16:08 (7 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Desperado: Wcześnie zacząłeś szczytować.
2018-07-27 21:19:04 (7 lat temu)
do fantom: Ano. I potem tak mnie wciągnęło, że bez szczytowania żyć nie mogłem :)
2018-07-27 21:20:56 (7 lat temu)
fantom
 
do Desperado: To może Ty jakiś himalaista jesteś przyczajony? :)
2018-07-27 21:22:26 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do fantom: Dlaczego przyczajony ? :) Byłem już w 1986 spakowany, na wyprawę z Kukuczką i Hajzerem i innymi na Manaslu. Niestety moja żona powiedziała : ja albo oni. No i wybrałem. Młody byłem i głupi :)
2018-07-27 21:30:41 (7 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Desperado: Zważywszy na to gdzie oni teraz są, to aż taki głupi nie byłeś...
To ja ze swoją Śnieżką (zimą i bez tlenu co prawda), to przy Tobie cienki Bolek jestem. :)
Ale warunki były jak na K2 - wiało ze 200km/h.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-07-27 21:33:49 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do fantom: No nie jest aż tak źle z Tobą :) Ja nie jestem żaden wybitny. Miałem szczęście poznać śp. Artura i trochę się nauczyć. Na Manaslu miałem być raczej jako przeszkadzajka :) Posiedzieć w bazie i może pójść kawałek w górę. To byli świetni ludzie ale nie sądzę, jak twierdzi paru romantyków, że chcieli zostać tam gdzie zostali. Mieli po prostu pecha albo jak ja mówię, nie potrafili powiedzieć dość.
2018-07-27 21:37:41 (7 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Desperado: Wyszła niedawno biografia Hajzera, obszerna i fajnie się czyta. Polecam.
2018-07-27 21:39:43 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Desperado: Na zdjęciu profilowym jesteś Ty i szczyt, jaki ? Zdjęcie sprzed ilu lat ?
2018-07-27 22:06:42 (7 lat temu)
do fantom: Mam :) Tylko raz jeszcze zanudzę :) Pamiętam wyścig Kukuczki z Messnerem. Ja się nigdy nie pasjonowałem żadnym innym sportem jak wtedy ich rywalizacją. Potem, w 1987, poznałem i Messnera. Mnóstwo kasy, własny zamek, świetny PR i ludzie od niego. Pomyślałem wtedy, że Kukuczka nie miał szans. Bo był "tylko" himalaistą a Messner dodatkowo świetnym biznesmenem. Na którego sukces pracowało wielu ludzi. Przede wszystkim wspinaczy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2018-07-27 21:48:18 (7 lat temu)
do Desperado: Messner cenił i podziwiał Kukuczkę. Miałem okazję spotkać się z jednym himalaistą. Mieszkał przy Komuny Paryskiej.
2018-07-27 22:00:57 (7 lat temu)
do ZPKSoft: To jest 1986 w Garmisch Partenkirchen. Ten z tyłu to najwyższy szczyt Niemiec - Zugspitze.
2018-07-27 22:15:02 (7 lat temu)
fantom
 
do Desperado: Ja myślałem że to Everest, tylko mi dżinsy i adidasy nie pasowały... :)
2018-07-27 22:18:17 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Desperado: Dzięki. Dla mnie góry, zwłaszcza wysokie to temat odległy. Należę do górali ... nizinnych ;-)
2018-07-27 22:20:28 (7 lat temu)
Ryszard Kumorek
 
+1 głosów:1
To nie chata, tylko szałas. Tak je się nazywa.
2020-09-03 12:30:17 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
do Ryszard Kumorek: To też jest nazywane chatą pasterską i bacówką.
2020-09-03 13:36:03 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
To jest Dolina Chochołowska i Kominiarski Wierch w tle, z uciętym czubkiem.
2023-04-19 12:37:14 (3 lata temu)
do fantom: Super, dopisuję :)
2023-04-19 12:46:59 (3 lata temu)
A dokładniej Polana Chochołowska. Widok ze schroniska.
2023-10-21 06:07:37 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
1980
-
2005
1980
-
2007
2007
-
2007
2007
-
2009
2007
-
2009
2009
-
2011
2009
-
2012
2011
-
2014
2014
-
2015
2014
-
2015
2015
-
2016
2015
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2018
2017
-
2018
2018
-
2020
2020
-
2020
Polana Chochołowska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Zawadka Brzostecka myszyniec stary myszyniec stary myszyniec myszyniec Brzostek rozogi kraków kraków Szczebrzeszyn zespół szkół olszyna rozogi olszyna stradomska Carolinum węgorzewo węgorzewo katowice ul. warszawska 1 not not partynicka postmodernizm byczeń byczń górnik bytom muszyna willa muszyna Rakoniewice zabrze Łódź pomorska 51 KAmienica dmuszewskiego siechnice siechnice rynek rynek