| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Polana Chochołowska
Najbliższe atrakcje turystyczne
Kaplica św. Jana Chrzciciela na Po...
153
m
Zakopane
Schronisko górskie PTTK na Polanie...
670
m
Zakopane
Bobrowiec (1663 m n.p.m.)
1271
m
Potok Siwa Woda / Chochołowski Potok
2244
m
Witów
Grześ (1653 m n.p.m.)
2745
m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Polana Chochołowska

Atrakcja turystyczna
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor.
2015-02-13 22:35:05 (11 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na skan.
2016-06-10 22:01:45 (10 lat temu)
TW40
 
Na mojej 1979.
2016-10-01 21:23:49 (9 lat temu)
PEŻ
 
Barwy KodakChrome.
2016-02-16 22:15:34 (10 lat temu)
do PEŻ: Skad ta pewnosc? Wlasny material?
2016-02-16 23:20:39 (10 lat temu)
PEŻ
 
do cracusiac: Przesłać skan ? Na odwrocie pieczątka.
2016-02-16 23:23:00 (10 lat temu)
do PEŻ: Na przezroczu pieczatka? Ciekawe!
2016-02-16 23:46:16 (10 lat temu)
PEŻ
 
do cracusiac: To ciekawostka. Rozumiem Twoje zdziwienie. Ale jak wół na odbitkach zrobionych ewidentnie w USA stoi napis "KodaChrome PRINT". Zreszta wrzucę na chwilę skan.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2016-02-16 23:51:23 (10 lat temu)
PEŻ
 
2016-02-16 23:55:12 (10 lat temu)
do PEŻ: Prawdopodobnie bylo to potwierdzenie, ze odbitka byla wykonana z przezrocza KodakChrome. Kiedys praktycznie wszystkie firmy "bawily" sie z robieniem odbitek z przezroczy.
2016-02-16 23:56:50 (10 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Prawie jak z reklamy na jedna mleczna czekolade...ale ja przepadam za gorzka...to źe ta mućka w kolorze kakaa jest przezemnie mile widziana :-)
2017-03-25 22:54:49 (9 lat temu)
Andrzej Sus
 
+4 głosów:4
do vetinari: Polska krowa Chochołowska nie jakaś tam zagraniczna farbowana na niebiesko.
2017-03-26 13:18:05 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
Joasiu witamy na fp - ładna pani proszę o pomaganie
2018-01-20 19:41:30 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Dziękuję bardzo za miłe powitanie :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-01-20 19:43:26 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Witamy i obiecujemy pomagać ;-) Piotrze przenieś zdjęcia pani Joasi ze swojego konta na jej własne.
2018-01-20 19:45:25 (8 lat temu)
do Joanna Iżykowska : Witamy na fotopolska :-) masz bardzo dobrze, źe Piotra masz jako "Ojca chrzesnego" Napewno pomoźe s editowaniem, i poprowadzi Twoje pierwsie kroky na naszym portalu. Ahooooooooooj Franta :-)
2018-01-20 20:55:19 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Czy możesz mi podpowiedzieć jak przerzucić zdjęcie z mojego konta na konto Joasi ?
2018-01-20 20:09:22 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Dziękuje za miłe powitanie. Będę wdzięczna za wszelką pomoc :)
2018-01-21 17:50:06 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Tak myślę i myślę i... chyba się nie da bez pomocy Neo. Obleciałam wszystkie znane mi możliwości i nie widzę takiej opcji. Sorry, niechcący wpuściłam Cię w maliny. Może łatwiej będzie usunąć i dodać ponownie ? A może Neo coś podpowie.
2018-01-20 20:40:04 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Ja też to oglądałem, najlepiej będzie jak je usunę a Joasia doda od nowa. Ok dziękuje
2018-01-20 20:43:14 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Mogę przerzucić bardzo szybko jeżeli autor jest wpisany na tych zdjęciach.
2018-01-21 18:50:01 (8 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Ale czy konieczne jest przerzucenie tych zdjęć, a co z tymi żywymi komentarzami pod nimi :)
2018-01-20 20:48:27 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Usuń dopiero wtedy jak sama doda ponownie. Jak zechce to komentarze możesz przenieść, bo taka opcja jest i mam nadzieję, że nadal działa.
2018-01-20 21:14:15 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do blaggio.: Komentarze zawsze możemy przenieść.
2018-01-20 21:07:46 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Myślę że zdjęcia jak i komentarze mogą spokojnie pozostać u pana Piotra
2018-01-21 17:48:06 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuje za powitanie :) Tak, mam szczęście że pan Piotr się mną zaopiekował, bo jak wiadomo początki bywają trudne ;)
2018-01-21 17:44:21 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Może " blaggio." ma rację zostawmy to tak jak jest, porozmawiam z Joasią, powiem jej że erbłem jej 6 fotek w nagrodę że ją namówiłem do fp.
2018-01-20 21:17:30 (8 lat temu)
Joanna Iżykowska
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Panie Piotrze, zdjęcia spokojnie mogą zostać u pana ;)
2018-01-21 17:41:19 (8 lat temu)
do Joanna Iżykowska : Dziękuje za prezent i tak są te fotki pod Twoim logo.
2018-01-21 17:48:07 (8 lat temu)
do piotr brzezina : To taka reklama dla mnie ;)
2018-01-21 18:12:18 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Autorka jest wpisana na zdjęciach, ale chyba już doszła do porozumienia z Piotrem Brzeziną i fotki mają zostać na jego koncie.
2018-01-21 19:04:34 (8 lat temu)
do ZPKSoft: No to fajnie że się dogadali :)
2018-01-21 19:06:49 (8 lat temu)
Mój pierwszy szczyt w wieku 13 lat. A potem to już pooooszło ... :)
2018-07-27 21:16:08 (7 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Desperado: Wcześnie zacząłeś szczytować.
2018-07-27 21:19:04 (7 lat temu)
do fantom: Ano. I potem tak mnie wciągnęło, że bez szczytowania żyć nie mogłem :)
2018-07-27 21:20:56 (7 lat temu)
fantom
 
do Desperado: To może Ty jakiś himalaista jesteś przyczajony? :)
2018-07-27 21:22:26 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do fantom: Dlaczego przyczajony ? :) Byłem już w 1986 spakowany, na wyprawę z Kukuczką i Hajzerem i innymi na Manaslu. Niestety moja żona powiedziała : ja albo oni. No i wybrałem. Młody byłem i głupi :)
2018-07-27 21:30:41 (7 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Desperado: Zważywszy na to gdzie oni teraz są, to aż taki głupi nie byłeś...
To ja ze swoją Śnieżką (zimą i bez tlenu co prawda), to przy Tobie cienki Bolek jestem. :)
Ale warunki były jak na K2 - wiało ze 200km/h.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-07-27 21:33:49 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do fantom: No nie jest aż tak źle z Tobą :) Ja nie jestem żaden wybitny. Miałem szczęście poznać śp. Artura i trochę się nauczyć. Na Manaslu miałem być raczej jako przeszkadzajka :) Posiedzieć w bazie i może pójść kawałek w górę. To byli świetni ludzie ale nie sądzę, jak twierdzi paru romantyków, że chcieli zostać tam gdzie zostali. Mieli po prostu pecha albo jak ja mówię, nie potrafili powiedzieć dość.
2018-07-27 21:37:41 (7 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Desperado: Wyszła niedawno biografia Hajzera, obszerna i fajnie się czyta. Polecam.
2018-07-27 21:39:43 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Desperado: Na zdjęciu profilowym jesteś Ty i szczyt, jaki ? Zdjęcie sprzed ilu lat ?
2018-07-27 22:06:42 (7 lat temu)
do fantom: Mam :) Tylko raz jeszcze zanudzę :) Pamiętam wyścig Kukuczki z Messnerem. Ja się nigdy nie pasjonowałem żadnym innym sportem jak wtedy ich rywalizacją. Potem, w 1987, poznałem i Messnera. Mnóstwo kasy, własny zamek, świetny PR i ludzie od niego. Pomyślałem wtedy, że Kukuczka nie miał szans. Bo był "tylko" himalaistą a Messner dodatkowo świetnym biznesmenem. Na którego sukces pracowało wielu ludzi. Przede wszystkim wspinaczy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2018-07-27 21:48:18 (7 lat temu)
do Desperado: Messner cenił i podziwiał Kukuczkę. Miałem okazję spotkać się z jednym himalaistą. Mieszkał przy Komuny Paryskiej.
2018-07-27 22:00:57 (7 lat temu)
do ZPKSoft: To jest 1986 w Garmisch Partenkirchen. Ten z tyłu to najwyższy szczyt Niemiec - Zugspitze.
2018-07-27 22:15:02 (7 lat temu)
fantom
 
do Desperado: Ja myślałem że to Everest, tylko mi dżinsy i adidasy nie pasowały... :)
2018-07-27 22:18:17 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Desperado: Dzięki. Dla mnie góry, zwłaszcza wysokie to temat odległy. Należę do górali ... nizinnych ;-)
2018-07-27 22:20:28 (7 lat temu)
Ryszard Kumorek
 
+1 głosów:1
To nie chata, tylko szałas. Tak je się nazywa.
2020-09-03 12:30:17 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
do Ryszard Kumorek: To też jest nazywane chatą pasterską i bacówką.
2020-09-03 13:36:03 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
To jest Dolina Chochołowska i Kominiarski Wierch w tle, z uciętym czubkiem.
2023-04-19 12:37:14 (3 lata temu)
do fantom: Super, dopisuję :)
2023-04-19 12:46:59 (3 lata temu)
A dokładniej Polana Chochołowska. Widok ze schroniska.
2023-10-21 06:07:37 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jeżyce podwale jelenia góra podwale jelenia gora podwale jelenia gora łokieć Poznań ul. Obornicka jelenia góra grunwaldzka łokieć Dźwiniacz poznan poznan poznan poznan mamik mamik kolsko fryzjerski warszawa warszawa jelenia góra jelenia góra Paulin Paulin Meller polsport Piaseczyńska Mietków jelenia góra leśna kielce jagiellońska 42 kielce jagiellońska 42 jelenia góra łabska 7 jelenia góra łabska sopot grunwaldzka sopot grunwaldzka cieplice łabska