U mnie jest dobrze. Ale dziś jest faktycznie jakiś problem z otwieraniem zdjęć. Czasem otwierają się nieostre, rozmazane, a przy kolejnym razie normalnie.
vetinari (2026-06-21 11:28:51)
No, dziwne..teraz jest ok...☺
Rafał Eckiert (Beuther) (2026-06-21 11:32:22)
Jak na mobilce ?,to dej se spokój
vetinari (2026-06-21 19:46:03)
Rafale, rano kiedy otworzylem to zdjięcie, bylo rozpite, niebylo mnie paru dni na fotopolsce, otworzylem na stacionarnym, więc mobilka niewchodzi w rachube. Byl jakyś błąd techniczny na stronie, więc twoja uwaga jest troche...dziwna. I mam jedną uwage, do tej pory jakoś tolerowalem zdjięcia na Zaolziu które prześly przez obróbke AI, juź niebędzie....
Rafał Eckiert (Beuther) (2026-06-21 21:58:56)
Podmieniłem te Nádraží na oryginalne,bez kombinowania
Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:
Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł
Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)