2025-12-21
| ● CieszynSCI |
1982 |
|
ul. Głęboka Głęboka 64
|
   |
| ● CieszynSCI |
1982 |
|
|
ul. Głęboka
|
   |
| + Ochaby MałeSCI |
1968 |
|
ul. Marcina, św. Kościół św. Marcina
|
|
| + Ochaby MałeSCI |
1968 |
|
ul. Marcina, św. Kościół św. Marcina
|
|
| + ZebrzydowiceSCI |
1958 |
|
ul. Janusza Antoniego, ks. Zamek
|
|
| + ZebrzydowiceSCI |
1958 |
|
ul. Janusza Antoniego, ks. Zamek
|
|
| + ZebrzydowiceSCI |
1968 |
|
ul. Janusza Antoniego, ks. Zamek
|
|
| + ZebrzydowiceSCI |
1968 |
|
ul. Janusza Antoniego, ks. Zamek
|
|
| + ZebrzydowiceSCI |
1968 |
|
ul. Janusza Antoniego, ks. Zamek
|
|
| + StrumieńSCI |
1922 |
|
|
ry. Rynek
|
|
| + StrumieńSCI |
1945 |
|
ry. Rynek Ratusz
|
|
2025-12-20
| ● StrumieńSCI |
1999 |
|
ul. Londzina Józefa, ks. Dwór "Zamek strumieński"
|
|
| ● StrumieńSCI |
1999 |
|
ul. Londzina Józefa, ks. Dwór "Zamek strumieński"
|
|
| ● StrumieńSCI |
1999 |
|
ul. Londzina Józefa, ks. Dwór "Zamek strumieński"
|
|
| ● StrumieńSCI |
1999 |
|
ul. Londzina Józefa, ks. Dwór "Zamek strumieński"
|
|
| + Ochaby MałeSCI |
1965 |
|
ul. Stroma Dawna strażnica z 1637 roku
|
|
| + Ochaby MałeSCI |
1965 |
|
ul. Stroma Dawna strażnica z 1637 roku
|
   |
| + Ochaby MałeSCI |
1965 |
|
ul. Stroma Dawna strażnica z 1637 roku
|
|
| + Ochaby MałeSCI |
1965 |
|
ul. Stroma Dawna strażnica z 1637 roku
|
|
| ● PuńcówSCI |
1984 |
|
ul. Krótka Krótka 5
|
|
Prev
Ostatnie komentarze
|
|
Cieszyn 1919-1920 - plebiscyt - Cieszyn |
|
Dana (2026-06-23 21:20:58)
Takie samo albo bardzo zbliżone zdjęcie już mamy, przycięte są jednak inaczej - chyba powinny zostać oba.
|
|
vetinari (2026-06-23 21:23:24)
To powyźej, jest robione tak samo jak to zalinkowane z balkonu ratusza, ale oby dwa są chyba robione pod innym kątem, więc powinne zostać oby dwa...☺
|
|
|
Ustroń Dom wczasowy "Zameczek" |
|
czesil (2018-08-29 21:51:51)
Ustroniacy, czemu nie założycie sobie obiekt kładki? Macie tylko jeden taki zbiorowy obiekt, gdzie są wszystkie kładki, ale to trochę bez sensu.
|
|
vstrone (2018-08-29 22:17:17)
Taki obiekt wystarczy. To nie Cieszyn, gdzie były drewniane kładki jakiegoś Kametza, taka, siaka, przepustkowa. Tu nie było tego dużo, a tym bardziej zdjęć.
|
|
czesil (2018-08-29 22:19:24)
Ale macie całkiem sporo zdjęć z Zameczkiem właśnie. Aż się prosi :-)
|
|
vstrone (2018-08-29 22:23:17)
Jest przecież założony obiekt "Zameczek". Jakoś nie rozumiem, o co Ci chodzi :-)
|
|
czesil (2018-08-29 22:25:46)
Zameczku tak, ale sąsiedniej kładki już nie. Więc jeśli założylibyście taki obiekt to nie byłby pusty. Pewnie i tak z czasem będą się pojawiać następne zdjęcia.
|
|
vstrone (2018-08-29 22:31:18)
Problem w tym, że ta kładka przy "Zameczku" nie miała jednego stałego miejsca, gdyż ciągle ją niszczyły powodzie. Budowano więc kolejną, ale nie wiadomo kiedy, co, gdzie, jak... Temat do zbadania w przyszłości.
|
|
Dana (2026-06-23 07:25:59)
Podmiana na bardziej ostre, zmiana źródła
|
|
|
Cieszyn Drukarnia Cieszyńska |
|
marekantoniusz (2026-06-19 09:39:13)
publikacja w "Światowidzie" z marca 1927-
|
|
a%3A3%3A%7Bs%3A1%3A%22k%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bi%3A1%3Bi%3A1%3Bs%3A6%3A%22Polska%22%3B%7Ds%3A1%3A%22w%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A1%3A%224%22%3Bi%3A1%3Bs%3A9%3A%22%C5%9Bl%C4%85skie%22%3B%7Ds%3A1%3A%22m%22%3Ba%3A3%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A3%3A%22103%22%3Bi%3A1%3Bs%3A6%3A%22Chybie%22%3Bi%3A2%3Bb%3A1%3B%7D%7D
|
proszę czekać...
|
Na skraju Pogórza Cieszyńskiego, leży niepozorna miejscowość Chybie, która wg. legendy powstała z kłótni dwóch myśliwych polujących na dziki niedaleko rzek... dodano: 2020-08-30, autor: JureK
| | |
|
|