To powyźej, jest robione tak samo jak to zalinkowane z balkonu ratusza, ale oby dwa są chyba robione pod innym kątem, więc powinne zostać oby dwa...☺
Ustroń
Dom wczasowy "Zameczek"
czesil (2018-08-29 21:51:51)
Ustroniacy, czemu nie założycie sobie obiekt kładki? Macie tylko jeden taki zbiorowy obiekt, gdzie są wszystkie kładki, ale to trochę bez sensu.
vstrone (2018-08-29 22:17:17)
Taki obiekt wystarczy. To nie Cieszyn, gdzie były drewniane kładki jakiegoś Kametza, taka, siaka, przepustkowa. Tu nie było tego dużo, a tym bardziej zdjęć.
czesil (2018-08-29 22:19:24)
Ale macie całkiem sporo zdjęć z Zameczkiem właśnie. Aż się prosi :-)
vstrone (2018-08-29 22:23:17)
Jest przecież założony obiekt "Zameczek". Jakoś nie rozumiem, o co Ci chodzi :-)
czesil (2018-08-29 22:25:46)
Zameczku tak, ale sąsiedniej kładki już nie. Więc jeśli założylibyście taki obiekt to nie byłby pusty. Pewnie i tak z czasem będą się pojawiać następne zdjęcia.
vstrone (2018-08-29 22:31:18)
Problem w tym, że ta kładka przy "Zameczku" nie miała jednego stałego miejsca, gdyż ciągle ją niszczyły powodzie. Budowano więc kolejną, ale nie wiadomo kiedy, co, gdzie, jak... Temat do zbadania w przyszłości.
Na skraju Pogórza Cieszyńskiego, leży niepozorna miejscowość Chybie, która wg. legendy powstała z kłótni dwóch myśliwych polujących na dziki niedaleko rzek...