Tak jakoś wyszło, że byłem tu dzisiaj i pstryknąłem stan obecny.
Gębarzewo
Stacja kolejowa Gębarzewo
Tomiko (2026-06-19 19:14:22)
Wątpię, żeby to była noclegownia PKP- budynek jest na to zbyt duży, a noclegownia bardzie byłaby przydatna w Gnieźnie. Wydaje mi się, że budynek należy do zakładu karnego, tym bardziej, że teren jest częściowo ogrodzony płotem z drutem kolczastym.