| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat białobrzeski
OBIEKTY - S7 - Odcinek obwodnica Białobrzegów - obwodnica Radomia
0km
700m
1km
300m
2km
100m
5km
200m
7km
500m
8km
300m
10km
400m
11km
300m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

S7 - Odcinek obwodnica Białobrzegów - obwodnica Radomia

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
maj
 
Brakuje obiektu węzeł drogowy Gózd.
2012-04-12 20:28:23 (14 lat temu)
Tyle betonu.
2012-04-14 09:22:53 (14 lat temu)
Wjechałem po tym rowerem, może się zakręcić w głowie : )
2012-04-14 14:27:04 (14 lat temu)
Sorki, jak się teraz pisze, ale zaczęłam oglądanie od tego zdjęcia. Z opisu nie wynika dokąd prowadzi ta kładka, a obiektu za nią nie widać.
2012-04-14 15:18:19 (14 lat temu)
maj
 
Rafale kładkę i wiadukt należy przypisać do Starego Gozdu zrobić to?
2012-04-14 21:38:55 (14 lat temu)
maj
 
Nowy Gózd zaczyna się około 100 m dalej pierwsze zabudowania przy parkingu
2012-04-14 21:45:33 (14 lat temu)
maj
 
To ten mały parking w stronę Radomia.
2012-04-14 21:48:15 (14 lat temu)
Ok, szkoła jest w Starym więc przepisałem kładkę.
2012-04-14 21:57:42 (14 lat temu)
Dobrze wiedzieć, może zaczniesz focić rodzinne strony : ) Potrzebne wsparcie w regionie.
2012-04-14 22:21:36 (14 lat temu)
maj
 
Właśnie się tam niedługo wybiorę ale widzę ze nieźle tam operujesz miasto niemałe i na dokładkę okolica w promieniu około 50 kilometrów
2012-04-14 22:27:47 (14 lat temu)
BAL†
 
do Rafał T : Niezły ślimaczek ... a na skróty przez drogę się nie da? :)).
2012-04-14 15:46:52 (14 lat temu)
BAL†
 
do Danuta B.: Przejście nad drogą S7 ... również zastanawiałem się, do czego to przyłatać, dopóki nie obejrzałem pozostałych fotek. Ani z nazwy obiektu, ani z opisu nie można zbytnio wywnioskować, czemu służy ta kładka.
2012-04-14 15:44:10 (14 lat temu)
do Danuta B.: Jestem ciekaw ile ludzi na dobę tam przechodzi.
2012-04-14 20:34:57 (14 lat temu)
do BAL†: Niestety nie, ogrodzenie przeciw zwierzakom i ekrany dźwiękochłonne.
2012-04-14 15:49:25 (14 lat temu)
Danuta B.
 
0 głosów:1
do Rafał T : Rafale, opisz to zdjęcie porządnie.
2012-04-14 20:11:56 (14 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:2
do Danuta B.: Jak ja nie lubię pisać... : (
2012-04-14 21:21:56 (14 lat temu)
maj
 
do Eugeniusz S.: Przejście służy głównie młodzieży młodzieży szkolnej po drugiej stronie jest SP i Gimnazjum po drugiej stronie też kościół a po tej część miejscowości Gózd Stary i Gózd Nowy na skuśkę nie da rady S7 szczelnie zagrodzona ekranami
2012-04-14 21:21:13 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Rafał T : A jak ja nie lubię szukać innych fot w obiekcie, by, jak w totolotku, trafić, na tę którą dałeś (Ty czy ktoś inny) jako pierwszą i tam znajdę opis i wyjaśnienie.
Piszesz raz i kopiujesz pod każdą fotką. Każde zdjęcie należy traktować jako autonomiczny byt z własnym, pełnym opisem. Jeśli odwołania do innych kadrów, to tylko przez linki.
2012-04-14 21:24:50 (14 lat temu)
do maj: Pod kładką na drodze lokalnej jest tablica "Nowy Gózd", stąd takie przypisanie.
2012-04-14 21:41:43 (14 lat temu)
do Rafał T : Przy okazji, wiele miejscowości na mapie google nie pokrywa się z rzeczywistością : )
2012-04-14 21:44:39 (14 lat temu)
maj
 
do Rafał T : Jakby co służę pomocą w tych stronach Stara Błotnica stąd pochodzę.
2012-04-14 22:14:37 (14 lat temu)
do maj: Mam rower dalekiego zasięgu, który ostatnio nieco się pomniejszył przez robienie większej ilości zdjęć : )
2012-04-15 14:08:09 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
2021-11-03 07:41:17 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Naprz. dla bobrów, krokodylów, aligatorów....źulwi...☺☺☺
2022-01-29 17:36:30 (4 lata temu)
xallax
 
do vetinari: :D Może być
Ale raczej chodzi o żaby i mniejsze ssaki (myślę, że bobry korzystają, bo jest ich mnóstwo w okolicy)
2022-01-29 18:13:54 (4 lata temu)
do vetinari: "Želva, želva, želva se má, že před tebou, milá, jí pevný krunýř chrání
Želva, želva, želva se má, může se smát a říkat tak se zlob
A želva, želva, želva se má, i když jsi zlá, může si spát
Želva, želva, želva, želva se má, na ní jsi moc krátká
Želva, želva, želva, želva se má, na ní jsi krátká."
(Ježek se má - Viktor Sodoma)
2022-01-29 20:28:34 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: ☺☺☺ ale ja wole tą wersje, Grupa Olimpic
2022-01-29 20:32:10 (4 lata temu)
max
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ładne :))
2022-01-29 21:18:18 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
S7 - Odcinek obwodnica Białobrzegów - obwodnica Radomia - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: bytom sądowa jonaszówka psie pole stacja wrocław psie pole wrocław psie pole pkp wrocław psie pole szeptyckiego katowice szczecin szczecin stocznia modlin Damrota katowice lubawa zakopane gdańsk gdańsk pafawag Domaniewska gdańsk gdańsk gdańsk gdańsk gdańsl gdańsl Breslau Breslau ul. Gdańska 60 szkoła szkoła Kazimierz Dolny mapa potoki tysiąc tysiąc ul. Świetej Trójcy 23 Bydgoszcz rymarska 14 marszałkowska 2